Chocianów chce wrócić do powiatu lubińskiego

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 3

Wracamy do powiatu Lubińskieg 05-01-18 13:02

Wszystko robimy w powiecie Lubińskim. Urodzą nam się dzieci to mają wpisane miejsce urodzenia Lubin, do szpitala do Lubina,na zakupy jeździmy do Lubina, do galerii do Lubina, do kina do Lubina, do restauracji jeździmy do Lubina, do banku także do Lubina, na koncerty do Lubina, na imprezy do Lubina. To że jesteśmy w powiecie polkowickim to sztuczny chory twór. Powiat polkowicki jest biedny to widać na każdym kroku, w odróżnieniu od miasta Polkowice które sa bogate. Naprawny błąd i wróćmy do powiatu Lubińskiego po niemal 20 latach stania w miejscu Chocianów i okoliczne wsie mogą mieć szanse dołączyć do prawdziwego powiatu, POWIATU LUBIŃSKIEGO, oby tylko Lubińscy Radni Powiatowi chcieli nas znowu. !

Odpowiedz Cytuj
Brawo wińsko 05-01-18 14:58

Gratuluje Gminie Wińsko. Teraz czas na Gmine Chocianów ! pełna zgoda na powrót do powiatu Lubińskiego!

Odpowiedz Cytuj
Trygar 05-01-18 22:59

W sumie to fakt - Polkowice żerują na KGHM, a sam powiat jest zapomniany przez wszystkich rządzących.. Niedoinwestowany, zaniedbany.. Podobnie jak Chocianów. Może warto było pogadać z radnymi lubińskimi i spróbować się przyłączyć?

Odpowiedz Cytuj
Lubinowi DziękujeZa bieg! 08-01-18 14:40

Byłem na biegu. Super. Każdy z biegaczy dobrze wie, że jak Lubin organizuje biegi to jest zawsze super. Jedna rzecz mnie cieszy, jeśli potwierdzą się plotki że Lubin uśmiecha się do Chocianowa to trzeba uciekać z powiatu polkowickiego jak najszybciej. Czy to nie przypadek, że w Chocianowie rozwiesza się banery z powiatem Lubińskim?? [LINK]

Odpowiedz Cytuj
Zdyszany 08-01-18 17:35

Na zdjęciach jest Anna P. Widać jest jej po drodze z Kulczyńskim, radnym powiatowym (niedługo)

Odpowiedz Cytuj
Struś pędziwiatr 08-01-18 18:32

Czytałem [LINK] to Kulczyński załatwił to wydarzenie u nas. Łysy bo łysy ale robi swoje, nie przebiera sie za Heroda. ale powiem wam ze te flagi i banery powiatu i lubin.pl na chocianowie to bezcenny widok. Zaorali Franka jak miło. Powiat idzie po swoją ziemie.!!!! mega, ciary idą po plecach. PS. myslę ze to kampania Kulczyńskiego na radnego sejmiku lub posła. Taki kaliber nie bedzie sie scierał za 6tysi nigdy na jakies zadłuzone miasto. Chciaż tak samo było w lubinie, jakas laska z pisu na portalu mu powiedziała że nie potrafi, to nagle dostał 1kę i z miejsca nikomu nieznany ponad pół tysąca głosów. Widziałem go na tym biegu, cwaniak ma w sobie cos ze jak stoi to wokolo milcza. Ewenement. Jakby tvl- regionalna, zoranizowało jakies debaty, to to lepsze niz skoki będzie. oby, oby ! Możemy gadac, ten Chu'1!@ ten deb'!$ ale Lubin uczciwie inwestuje w CHocianów i robi tu dobrą robote!

Odpowiedz Cytuj
Danis 08-01-18 19:09

Albo denis, am nie wiem, czy Chocianów to prawdziwa Polska. Bez P.S

Odpowiedz Cytuj
Domator 08-01-18 21:59

W mieście pojawił się ktoś nowy w postaci adwokata kluczyńskiego... co gość ma z tego że robi imprezy dla nas mieszkańców chocianowa ?? to jest tajemnica , jednak między bogiem a prawdą nie interesuje mnie roziwązanie tej tajemnicy... chce żeby dalej działał i życze mu jak najlepiej... moja córa do dzisiaj opowiada jak dostała misia od mikołaja... szok ! Panie adwokat trzymiem za pana kciuki i oby chciał pan zostać z nami jak najdłużej !

Odpowiedz Cytuj
Mloda 08-01-18 23:28

To może być krok w dobrą stronę, nie mamy nic do stracenia, a wiele możemy zyskać. Dajmy Lubinowi o nas zawalczyć bo Polkowice mają nas gdzieś! DZIĘKUJEMY PANIE KULCZYŃSKI ZA WSZYSTKO I PROSIMY O JESZCZE! NIKT NAM TYLE NIE DAWAŁ CO PAN!!!

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://chocianow.istrefa.com

istrefa gmina Chocianów | istrefa powiat Polkowice | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Chocianów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Polkowice, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-140


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem