Chocianów chce wrócić do powiatu lubińskiego

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 2 z 3

Lorus 09-01-18 9:19

Mloda święte słowa !! panie mecenas niech pan działa jak najdłużej dla naszego miasta, beton który tu powstał powinien już skruszeć ! skoro już się pan pojawił w naszej biednej mieścinie niech nas pan nie zostawi. Zostań pan z nami jak najdłużej ! Młodzi są z panem !

Odpowiedz Cytuj
Ma@$#tosch 11-01-18 19:02

Heheh NIECH ŻYJĄ FERIE ZIMOWE!!!! hehe - gość jest zajebisty. rozjebał system! do odważnych swiat należy ;D . brak słów. ! mega

Odpowiedz Cytuj
Etnograf 11-01-18 19:35

Autora postu powyżej proszę o wywiad. P.S. Bardzo proszę

Odpowiedz Cytuj
??? 13-01-18 15:53

No i taki właśnie mamy poziom świadomości mieszkańców naszej gminy Nie odbiega zresztą od średniej krajowej - jedni się dali sprzedać za 500+, a tu, proszę, za misia. To rzeczywiście "szok!"

Odpowiedz Cytuj
Ten obcy 15-01-18 10:15

A coś ci się podoba w akcji z misiami ? żal dupe ściska ? a może nie dostałeś tego misia i zalewa cię krew ! skończcie już z tym że się sprzedaliśmy ! dobrze że ty się nie sprzedałeś masz spokojny sen... a od reszty to ty się pytajniku odtenteguj ! bolą cię mały człowieczku akcje na rzecz mieszkańców naszej gminy ?! pewnie że bolą gdyby tak nie było nie pisałbyś takiego posta. weź idź i walnij baranka z przytupem w ścianę.....

Odpowiedz Cytuj
Ten bardziej obcy 15-01-18 11:00

Ja tam akurat go popieram. Nie jest umoczony w lokalne układy ręka ręke myje. Ja zawsze byłem za Kowalskim, teraz nie mam roboty bo jest Franek. A już w ogóle mowi się, że Leszcz też będzie chciał przedłużyć franka ego i startować za niego, także wiadomo ,że to Roman zje Leszcza na śniadanie. Poza tym Franka bez wsparca Lubina- co było widać na jego "koronacji" kto tam był też zje Roman bo Franke sobie nie poradzi- ale to i dobrze. Jak będzie Nowy z Lubina, to licze , że faktycznie nie będzie podziałów. I wtedy także ja będę miał szanse. Tego nie da nam żaden inny kandydat. Proste. Sam sobie wystawiasz swiadectwo. Zgadzam się z postem na innym wątku, że atakując każdego niedługo Cie do kościoła nie wpuszczą.

Odpowiedz Cytuj
Spacja sracja 15-01-18 11:39

Tu też mógłbyś pisać poprawnie. A dlaczego nie masz roboty? Dla Franka pracuje inny palacz w kotłowni?

Odpowiedz Cytuj
Czy lud będzie ciemny? 15-01-18 21:50

Ale kanał! Jeszcze tego nie grali. Gość jest w gminie od listopada, przejrzyjcie profil na Facebooku. Od 3 stycznia, prawdopodobnie banda płatnych sługusów, tych samych którzy tutaj doznają ekstazy, na wzmiankę o "panu Tomku " którą sami sobie fundują, założyła też funpage. Rozdał znicze, wykupił dwa bilbordy pewnie już do wyborów ich nie odstąpi, bo takie strategiczne, do wyborów będzie ciągle dawał marchewki wyborcze. Nie bądźcie "ciemnym ludem, który to kupi". Jest stołek do wzięcia. 10 tys miesięcznie i tyle go obchodzicie. Spadochroniarz wylądował! Nie róbmy ludziom wody z mózgu. Piarowcy opanowali internet i nachalnie, namolnie wychwalają mało się nie zes....ją

Odpowiedz Cytuj
Arkadio. 16-01-18 8:18

No i od listopada zrobił więcej niż Skibol czy Koval. Żaden radny tyle nie zrobił. Siedzą tu i co? nic nie potrafią zorganizować. Nazywając mnie ciemnym ludem, wiedz, ze mam świadomość ze jesteś od konkurencji. Wiec jak wy tak nas nazywacie, to rozliczymy się na wyborach!

Odpowiedz Cytuj
Johss 16-01-18 8:51

A ja jak byłem z rodzicami na pizzie u Jeża, to tego pana Tomka tez widziałem. Bzdury tu wypisujecie naprawdę, nie wiecie a piszecie no i kłamiecie przy tym. Sorry tak się nie robi.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://chocianow.istrefa.com

istrefa gmina Chocianów | istrefa powiat Polkowice | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Chocianów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Polkowice, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-140


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem