Kradzieże w Chocianowie

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 2

Robert 23-09-17 13:20

Szanowni Państwo, od dłuższego już czasu obserwuję forum dotyczące różnych, z pewnością istotnych tematów, (w szczególności postaci mniej lub więcej mówiący/piszący na temat rajców naszego miasta) jednak dziś poddaję pod opinię temat naszego bezpieczeństwa, jak i bezpieczeństwa naszego mienia. Jak większość mieszkańców już z pewnością wie, mamy w naszym miasteczku systematyczne kradzieże, dlaczego systematyczne ? z piątku na sobotę mamy u nas "eldorado' dla złodziei. Co z tym faktem ?? Dlaczego autorzy pism, systematyczne (choć ostatnio odpuszczonych) wkładanych do naszych skrzynek nie noszą treści właśnie takich tematów !! Dowiadujemy się z nich różnych, często plotek, pomówień itd. a nikt nie porusza tematu służby zdrowia, czy jak już kiedyś było poruszone komisariatu policji w Chocianowie. Proszę Was o pomoc, w nagłaśnianiu tematu konieczności montażu w Chocianowie, konkretnego monitoringu, i uruchomieniu patroli policyjnych nie tylko, kiedy jest widno, lub zgłasza się interwencję (następuje średnio po 40 min od wezwania) Co z wykrywalnością przestępstw, czy faktycznie procedura kończy się odesłaniem informacji o niewykryciu sprawcy ? Jeszcze raz, proszę o Wasze opinie, konkretnie na ten temat. Myślę, że takie fora właśnie do podobnych tematów powinny służyć, a nie do bicia tzw. piany. Z góry dziękuję za nagłośnienie i opinie.

Odpowiedz Cytuj
P 26-09-17 15:04

Witam. Popieram Roberta i przyznaję mu racje. Potrafimy tylko dużo rozmawiać na tematy dla nas ważne, ale nic nie robimy w kierunku poprawy jakości życia w Chocianowie. Pobiadolimy trochę na słabe drogi w mieści i .. dalej są słabe. Lamentujemy nad "biedną" stacją benzynową , brakiem oświetlenia w mieście , w parku . I co ? I nic, dalej bieda jak była tak jest. O bezpieczeństwie w mieście mówi się od lat, i tylko mówi. Zero patroli słaby monitoring i posterunek zamykany na noc. Ci co rządzą ..słabi, ci co chcą rządzić nie czynią nic aby dać im szansę. Ot takie książkowe zadupie.

Odpowiedz Cytuj
No szok 26-09-17 15:11

A co Robercik ma do poprawy czegoś w tym mieście? Siedział na 2 posadach u Romana pił i posuwał koleżkę z pracy, dostał mieszkanie za frajer a tera wielce samorząd mu bliski. Największa szuja ma czelność pisania o traumie normalnych samorządowców. Wylewa się bo trzyma z Romanem i planują dostać się znowu na stołki. Rzygać się od tego chce.

Odpowiedz Cytuj
Robert 26-09-17 17:10

Wypraszam sobie porównywanie mnie do anty mizogina, liceanofila i lejwody. Niejeden ma Donald na imię.

Odpowiedz Cytuj
Robert 26-09-17 21:36

Hallo, hallo nie jednemu psu na imię burek, zapoczątkowałem ten post i wcale na dwóch posadach nie siedziałem, szczególnie u Romana. Założyłem ten temat w celu nie rozwiązania problemu, tylko nagłośnienia, żeby nasi rajcy zajmowali się ważnymi dla nas tematami, a nie pierdołami, którymi zajmują sesje rady miasta, a nic konkretnego z nich nie wynoszą. Apeluję jednak, Dajcie spokój polityce, jak ją zaangażujemy w ten post, nigdy tematu nie załatwimy, Chcecie politykować, jest dużo więcej tematów na vcity, gdzie Możecie ogłaszać, kto, kogo posuwa.

Odpowiedz Cytuj
Robert 26-09-17 21:38

Dodam, że pomimo zbieżności imion, nie mam nazwiska na "H" bo chyba taki był zamysł

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 01-10-17 17:00

Po co ten dramatyzm? Czy na prawdę uważacie, że jest więcej kradzieży niż gdzie indziej? Co nie zmienia faktu, że można by było zrobić coś w celu poprawy bezpieczeństwa. Tylko skąd wysupłać pieniądze na monitoring skoro gmina tonie po uszy w długach? Pan Skibicki skonfliktowany z władzami powiatowymi nic z nimi nie ugra dla Naszego miasta. Pogonić gościa! Czy nie stać nas na świeżą krew? Ludzie skończcie z wybieraniem między cholerą a dżumą!

Odpowiedz Cytuj
Robert 01-10-17 21:41

Jestem stanowczo za, jednak w związku z dziwnymi w naszym kraju zwyczajami, kto nie ma tzw. korzeni, do władzy się nie dostanie, po drugie, mamy w naszym miasteczku mieszkańców, którym i tak nie dogodzi, no chyba, że to oni u władzy będą, wtedy obecny status specjalnie się nie zmieni, ale kto inny przy korycie zasiądzie dlatego inicjatywa tzw. ruchu społecznego, jak będzie nas kilka osób, może łatwiej się przebijemy, może i w powiecie

Odpowiedz Cytuj
Do tego nimy mieszkańca 01-10-17 22:18

Dziwne jak wyprowadzaliście z majątku gminy :hotel ,stołówkę FUM ,byłą restaurację Jagienka ,grunt za 1mln zł za Dino ,mieszkania na sportowej Kosciuszki , Sportowej ,Kolejowej oraz jak pobieraliście sobie przez siebie przyznawane nagrody to monitoring nie był potrzebny. A to niby co gmina ma ugrać w powiecie ? Nie próbuj matole robić z mieszkańców nieświadomych! A długami zajmij się swoimi.

Odpowiedz Cytuj
Do wyżej 02-10-17 22:16

Matole??? To wali piachem. Piachu w akcji.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://chocianow.istrefa.com

istrefa gmina Chocianów | istrefa powiat Polkowice | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Chocianów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Polkowice, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-140


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem