Kto wyklęty

Strona 5 z 8

Teść 05-03-18 15:20

Nie no oczywiście, ci od Rydzyka nie UMIOM wierszy. To chciałeś zasugerować.

Widz. 05-03-18 22:31

Drodzy młodzi dziennikarze, manipulujecie informacją. Na sali nie było ani jednego obywatela który przyszedł by upomnieć się o "waszą" tablicę. Kamera pokazała sołtysów i dyrektorów którzy są zawsze na sesji na zaproszenie przewodniczącego. Nie róbcie ludziom wody z mózgu. Stare hasło wraca:
" telewizja kłamie" . Lubinianie do Lubina tu jest Chocianów.

Do TK 05-03-18 22:39

Panie TK. A co tobie przeszkadza Leszczyński skoro burmistrz decyduje. Człowieku jesteś radnym, mecenasem a nie wiesz jakie kto ma kompetencje ? Naucz się szacunku dla starszych. Na pamięci wyklętych żołnierzy chcesz wjechać do ratusza ?
Wstyd. To jest dopiero Hańba.

Czytelnik 05-03-18 22:54

Do Buazen. Siedzisz sobie w Lubinie i myślisz, że Chocianów da się nabrać. Jak zniesie podatki to będzie musiał z własnej kieszeni dać na drogi, chodniki. Jesteście z innej bajki. Nie znacie rzeczywistości Chocianowa. Widać interesują was tylko stołki.

Polak 06-03-18 9:01

Bohaterami są żołnierze września, walczący na różnych frontach II wojny światowej. Nie zawsze bohaterami byli ich dowódcy, jedni wykazali się tchórzostwem, wybierali mniejsze zło lub dla własnej chwały wysyłali żołnierzy na rzeź. Jak zwykle najgorsi są politycy, to oni w zaciszu gabinetów skazują całe narody na wojny, zniewolenie i strefy wpływów. Nie jest bohaterem polak żołnierz zabijający drugiego polaka żołnierza. Nie byli nimi żołnierze korpusu bezpieczeństwa wewnętrznego, utrwalacze władzy ani tak zwani "wyklęci". Zabicie brata nie przynosi chwały. Lewacy, narodowcy, islamiści terroryzują społeczeństwo i imię własnej niepodważalnej prawdy. Jeszcze trochę i sami wejdziemy na tą drogę

Sidney Polak 06-03-18 16:28

O sobie piszesz Polak, a o innych polak? Morderca wśród żołnierzy wyklętych też był Polakiem, mimo jego haniebnych czynów.

Mot 06-03-18 18:28

Wyklętego mordował też Polak i był bohaterem w tamtych czasach. Każde pokolenie ma swoich bohaterów, pod Stalingradem po dwóch stronach byli bohaterowie - tylko nie nasi. Trudno o ponadczasowego bohatera.

Obserwator 09-03-18 15:20

Organizator Biegu Żołnierzy Wyklętych tak szanuje nasz Chocianów, nas mieszkańców i nasz Park Miejski, że po biegu nie raczył posprzątać taśm wyznaczających trasę biegu i do dziś wiatr rozrzuca te śmieci po całym parku... Nieładnie tak śmiecić, na dodatek nie u siebie :-(

Tutejszy 09-03-18 21:25

Kto słyszał o żołnierzach wyklętych dwa lata temu. Była Armia Krajowa ale nie chciała apelu smoleńskiego, nie pasowała na patronów kiboli, narodowców. Więc pojawili się wyklęci, dla nowych patriotów to jedyni żołnierze w historii Polski. Historia wszystkich oceniła, ale nie można nimi wygrać wyborów.

Heeliz 09-03-18 21:28

Nie ladnie klamac. Bylem z psem. Zadnych tasm nie bylo następnego dnia. Tylko znicze pod pomnikiem. Jak chcecie kogos kto robi cos dla nas atakowac to strzelacie sobie w kolano. Do roboty nieroby burmistrza!. I nie robcie ze mnie debila bo wiem co widzialem.
Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://chocianow.istrefa.com

istrefa gmina Chocianów | istrefa powiat Polkowice | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Chocianów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Polkowice, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-140


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem