Kto wyklęty

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 8 z 8

Robi 18-06-18 12:27

Zawsze pasował, bo Polkowice to sztuczny twór. Jeżeli komuś o coś chodzi to o Polkowice w powiecie lubińskim. Kto wygra Lubin, stary układ czy PiS. Polkowice poprą Romana, kto da na kolejne pączki i kwiatki. Ryba psuje się od głowy i zielenieje. Lepiej już było, weselej też, nadchodzi smuta.

Odpowiedz Cytuj
PKS 18-06-18 14:23

Zawsze pasował, bo... ? Warto zawsze jakieś twierdzenie poprzeć argumentem, a nie tylko 'sztuczny twór'. Jaka jest chociaż jedna konkretna korzyść dla miasta i gminy Chocianów z tego, że zamieni powiat polkowicki na lubiński.

Odpowiedz Cytuj
Ryju 19-06-18 16:04

Bo zawsze pasował, bo był i jest prawdziwym powiatem. To wie wyklęty przez teściową Piachu bo poparł pro lubiński układ. Nowy układ, nowe możliwości - to tak jak po pożarze starego lasu. Emil zgarnął wszystko, a nam zostały okruchy z pańskiego stołu. Chcemy większego dostępu do koryta.

Odpowiedz Cytuj
PKS 19-06-18 17:58

Prawdziwy powiat który oddał wszystkie szkoły średnie pod zarząd miasta Lubin żeby ratować jego budżet i omal nie zamknął szkoły średniej w Rudnej? Uratowało ja ministerstwo rolnictwa. To jest wasz powiat lubinski.

Odpowiedz Cytuj
Taki Jaki 19-06-18 19:51

O taki powiat zabiega wygolony z pączkiem, któremu pomoże Franek po utracie Leszcza. Jeżeli Roman tego nie zrozumie i koledzy z Polkowic to przegrają powiat. PiS niczego nie ugra, oprócz mandatu dla Henia, szkoda faceta z myjni. A Lubin, czy PiS wstrzyma podatki od "miedzi" a solidarność wygra dla Krzysia fotel prezydenta ?

Odpowiedz Cytuj
Eligiusz 27-06-18 20:00

Z zażenowaniem i niesmakiem ogląda się filmik w TV Regionalna - Wydarzenia z dnia 18.06.2018.

Wydarzenia - 18.06.2018


Zabolało Leszczyńskiego, zabolało Skibickiego. Tak bardzo, że nie kontrolują, co mówią. Emocjonalne wypowiedzi bezpośrednio po sesji w sprawie odwołania aroganckiego przewodniczącego Krzysztofa Leszczyńskiego, bliskiego współpracownika "genialnego" burmistrza Skibickiego pokazują ich prawdziwą twarz. Butną, arogancką, pozbawioną skrupułów w utrzymaniu władzy.
Franciszek Skibicki obraża radnych wnioskodawców wysyłając jednego z nich na badania psychiatryczne. Pytanie, o którego radnego chodzi ?. Każdy z pięciu może czuć się adresatem tej bezczelnej wypowiedzi. Wszelkie granice przyzwoitości przekroczył - były już na szczęście – przewodniczący Leszczyński sugerując, że radni posłużyli się w odwołaniu jego z funkcji przewodniczącego "metodami stalinowskimi".
Zapomniał że sam niejednokrotnie stosował taktykę przerywania radnym wypowiedzi, że wyłączał mikrofon w środku wypowiedzi, że odbierał głos bo nie był mu przychylny, projekty uchwał wyrzucał do kosza, mienił się być alfą i omegą przy reprezentowaniu radnych rady miejskiej. Wyjątkowo skandalicznym przykładem może być rozesłanie życzeń na Dzień Samorządowca w których to życzeniach prezentuje się wspólnie z kandydatem na burmistrza organizującym tylko gry i zabawy towarzyskie na stadionie. Tacy to pojawili się nam w Chocianowie.
Obydwaj panowie próbują sugerować, że radni rozpoczęli kampanię wyborczą, ale tylko Leszczyński wymienia nazwisko swojego kandydata z Lubina przedstawiając go jako męża opatrznościowego, zbawcę Chocianowa, że tylko on jedyny może zastąpić ''dobroczyńcę'' Skibickiego.
Kpina, cynizm i szyderstwo. Tymi słowami można określić wypowiedzi tych dwóch Panów chocianowskiego samorządu.
Nie będę się odnosił do metod przekazu informacji przez TV Regionalną która od wielu miesięcy jeździ za Kulczyńskim i nagrywa jego sponsoringi. Nie stać ich było nawet na pokazanie chociaż fragmentu wypowiedzi radnego Krzysztofa Kowalczyka, który starał się przedstawić prawdziwe tło odwołania Leszczyńskiego. Ale cóż, ta wypowiedź nie pasowała do koncepcji programu.
Proszę mieszkańców Miasta i Gminy Chocianów o zapoznanie się z filmikiem, który ukazał się na portalu 'region fan', treści wypowiedzi radnego Leszczyńskiego i burmistrza Skibickiego w całości potwierdzają wyżej przedstawione fakty

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://chocianow.istrefa.com

istrefa gmina Chocianów | istrefa powiat Polkowice | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Chocianów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Polkowice, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-140


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem