Norbert Poiotrowski SHOW !!!

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 2

Ramaja 17-08-17 11:46

Jest to wątek promujący pracę i działalność radnego Norberta Piotrowskiego z Chocianowa. A już wkrótce ; oficjalna strona - „Wikipedia Show”, na której Nasz zespół przedstawi wszystko co dotyczy „naszego” ulubionego radnego z Chocianowa . Znajdą się tam wszystkie rzeczy, które do tej pory zostały stworzone i opublikowane w sieci internetowej i gazetach Polskich, tz.; artykuły, memy, zdjęcia czy fenomen Chocianowa vcity.pl. Zapraszamy niebawem zainteresowanych działalnością Pana radnego Piotrowskiego Norberta na stronę ; [LINK] KTO CZYTA TEN ZNA PRAWDĘ !!!! ( …powyższy wątek jest stworzony przez niezależnych chocianowian i ma za cel obiektywnie informować mieszkańców Chocianowa i okolic…Nie bierzemy odpowiedzialności z „gó*no” , które będzie tu wrzucane przez przeciwników czy zwolenników pana radnego. ) Zachęcamy do intensywnej działalności o dobro Gminy Chocianów.

Odpowiedz Cytuj
Niezależny 17-08-17 12:37

Niezależnych chocianowijanin -chyba , co ty wiesz o niezależności a może wiesz coś o czekających cie wyrokach sadowych?pętla się zaciska i warują nam tu "niezależne" media chocianowskie.

Odpowiedz Cytuj
Nasz zespół 17-08-17 12:39

Nasz czyli mój jedyny pojedynczy bazyla sztab bicia piany i głupot

Odpowiedz Cytuj
News TIME 17-08-17 12:57

Kochankom z Polkowic dziękujemy jak mówi filozof POLITYCZNY z Polkowic . Ale również rozumiemy zapędy lumpoproretariatu do władzy- bo tylko to potrafią robić. Wybór i tak należy do WYBORCÓW a nie do ... ( zostawmy to w domyśle) Zróbmy z tego wątku WĄTEK stulecia, jak dożynki PARAFIALNE za 150 000 , które swego czasu zaserwował nam Franuś. Niech się wreszcie coś dziej w Naszym Chocianowie!!!! Dziękujemy panu Bazylowi za pracę ,którą włożył a którą MY teraz wykorzystamy. Bóg zapłać Panu. Co prawda będą na pana pluli , szkalowali, ale jak wiemy, pan nie ma inspiracji WYBORCZYCH, więc - my to wykorzystamy. Taka jest nasza rola: NIEŚĆ ŚWIATŁOŚĆ. PS. Zgodnie z informacji jaki Nasz zespół zebrał ; Pan Bazyl jest człowiekiem którego sąd Polski nie skazał - nawet za rzucony papierek na ulicy ŚRODKOWEJ . Dziękujemy za UWAGĘ i zachęcamy do komentowania na tym wątku. Tylko PROMOCJA PRAWDY - was wyzwoli.

Odpowiedz Cytuj
Filozof 17-08-17 13:16

Jak mówił jeden z filozofów greckich mamy proste rozwiązanie sprawy: Roman na emeryturę, KKB na burmistrza a bazyl na sprzątaczkę. Gmina potrzebuje nowego oddechu i tylko KKb może nam go dać, młody niezależny biznesmen, przykładny mąż i ojciec rodziny. Wyborcy otworzyć oczy już pora.

Odpowiedz Cytuj
Oferta dla WAS 17-08-17 14:12

Tak, wreszcie wybraliśmy ; Krzysztof Kamil Budzeń. Walczył z oszustem i kłamcą Skibickim i gdyby Skibicki nie miła siostry i szwagra u władzy PRAWA (prokuratura i sąd lubiński) to dawno ta "MAFIA KOMUNISTYCZNA" skończyłaby na śmietniku lub Klenczkowskiej. Walczył z Kowalskim i jego patologią - ale znów go koledzy (FS) wykiwali. Zawsze można poczytać o Panu Krzyśku na portalu "sprzątaczki" Bazyla. Fakty są FAKTAMI. Wybierzmy KKB- a pozamiata tych tanich ZDRAJCÓW POLSKI.

Odpowiedz Cytuj
Pytanie 17-08-17 14:14

A Robert Promotor Romana odda mieszkanie Panie Krzyśku?

Odpowiedz Cytuj
Retro 2010 17-08-17 14:16

2010- to oznacza ,że ten mądry człowiek pisał wtedy o Kolegach Skibickiego. "kogut burmistrza GOŚĆ Posts:263067 31-03-2010 17:26:26 Nieroby i tyle! Wstydu nie mają i to jest problem Chocianowa, bo Radnym jest wygodnie grzać tyłki na stołkach i czerpać z koryta, ale to ludzie powinni wziąć teraz sprawy w swoje ręcę - domagać się od nich roboty, na sesje Radnych wstęp jest wolny, można się tam wypowiedzieć, można pisma pisać - każde pismo zoobowiązuje, trzeba wszystko na papierze, no i nie głosować na nich następnym razem!"

Odpowiedz Cytuj
Nowy burmistrzek 18-08-17 18:45

Każde dziecko tej biednej i okradzionej gminy dostanie; TANIĄ KIEŁBACHĘ , oranżadę i tanią zabawę. Ale będzie chociaż wesoło.... Mało tego; Romanowi dam, bo muszę (bez niego ani rusz..) Przewodniczącego Rady Gminy, Robertowi od Fakty itp;dam PROMOCJE- bo jest najlepszy i Go lubię. Bazylowi dam ONE ticket i kopa. Za to "jabłoń" z Polkowic, zakwitnie pięknym białym kwieciem i będzie sekretarzem Misiowej Gminy. Oto ja, WASZ wybawca od miodu. ZAWSZE JEDNAK POZOSTANĘ PRZYJACIELEM p. KOWALSKIEGO I SKIBICKIEGO ...

Odpowiedz Cytuj
Akcja 18-08-17 20:40

Szukam osób chętnych do współpracy w akcji charytatywnej "sucha kromka chleba dla bazyla" oraz " leki ważna rzecz".Jeżeli ktoś naprawdę jest zainteresowany, proszę pozostawić swój kontakt w odpowiedzi, skontaktujemy się. Pozdrawiam

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://chocianow.istrefa.com

istrefa gmina Chocianów | istrefa powiat Polkowice | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Chocianów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Polkowice, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-140


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem