Retrospekcja i historia

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Wafel Skibola 18-08-17 15:41

Jak to miło powspominać czasy gdy chłopaki z Wolnego działali. Wtedy , to się działo.. Dziś nuuuuda i marazm. Szkoda bo złodziei jakoś w Chocianowie nie UBYŁO. RETRO ale jakże słodkie: --- "referendum Posts:263067 30-08-2012 20:08:18 Kowal nie dzwoń do mnie przez swoich ludzi bo ci nie podpisze żadnego oświadczenia że nie podpisałem Ja i moja rodzina pod listą w sprawie referendum.Nie strasz mnie zwolnieniem bo się Ciebie nie boję terrorysto.Wiem, że boisz się referendum bo wyjdą twoje machloje. Apel Mieszkańcy, pracownicy administracji i jednostek podległych. Nie musicie obawiać się kowala i jego ludzi. Nie musicie wypisywać nieprawdziwych oświadczeń że się nie podpisaliście na listach. Nie musicie się już ich w ogóle bać. Wiem że boją się referendum bo mają dużo do ukrycia. WYMUSZANIE NA KIMŚ OŚWIADCZENIA WOLI NIEZGODNYCH Z PRAWDĄ ŻE SIĘ NIE PODPISALIŚCIE A W GRUNCIE RZECZY PODPISALIŚCIE SIĘ JEST PRZESTĘPSTWEM.ONI W TEN SPOSÓB PRÓBUJĄ UNIEWAŻNIĆ I ZWLEC W CZASIE REFERENDUM. TO SĄ OSZUŚCI.ZGŁOŚCIE TO NA POLICJĘ LUB DO PROKURATURY."

Odpowiedz Cytuj
Budzeń się postawił... 18-08-17 16:16

I takie rzeczy też się działy... Zawsze ktoś WALCZYŁ ale i ; zawsze potem "ZŁODZIEJE" WYGRYWAŁY... ---> "miro Posts:263067 22-04-2012 14:33:45 Idą do niego ale po ty aby mu powiedzieć za kogo go uważają. Asystentka jest tylko po to aby szukać haków na konkurentów politycznych ale niebawem powiem skąd się wzięła i po co. Budzeń się postawił to zaczęto mu grozić,bo powiedział dość krętactw kolesiom, to teraz go gnoją. Jesteście żałośni.Wszystkich nie okłamiecie. Niebawem wszyscy zobaczą jacy jesteście fałszywi i zakłamani."

Odpowiedz Cytuj
Z ramienia PZPR... 18-08-17 16:30

Nie do wiary, nie do wiary ; TAK PISALI O BOGU CHOciANOWA.... i ZNÓW warto tak napisać lub przypomnieć jak GO kocha lud..., i co o tym komuniście - jak Bazyl (nienawidzi ten chłop komunistów i PO) znawca lubi pisać, myślą ludzie dzisiaj i ZAWSZE. --- """sędzia Posts:263067 23-04-2012 17:20:58 Mareczku twój pan całe dwanaście lat wyprowadzał tylko z bajzlu i planował , wcześniej był naczelnikiem miasta z ramienia PZPR i też tylko planował obiecywał i lizał tyłki komuchom bo inaczej nie zrobili by go naczelnikiem a teraz też siedzi w urzędzie w Lubinie i tylko planuje i jątrzy a tak naprawdę w jego przypadku wszystko sprowadza się tylko do jednego "Kompleksu Boga" """

Odpowiedz Cytuj
Prawdziwy wódz KKB 18-08-17 17:36

Ten Krzysiek to tak: 1. Wywalił Skibickiego 2010 2. Posadził (niestety tylko na fotelu burmistrza) Kowalskiego 3. Wywalił Kowalskiego 2014 4. Posadził na fotelu burmistrza(szkoda, że nie w celi ) Skibickiego 5. A co teraz???? Więc tak na logikę skutecznym społecznikiem i WODZEM był Pan Budzeń. Czyż nie? RETROSPEKCJA potrafi przypomnieć nawet dzieciństwo: ---> "Paulina Posts:263067 23-04-2012 20:02:14 A co ty wtedy Kasiu Asystentko robiłaś? Zmieniałaś świat czy Chocianów? Gówno !Gdyby nie K.Budzeń nadal by władał F.S ale i też przez niego wrócił ten który w 94-98 wydoił gminę .Co ty wiesz? Płaci ci to szczekasz gównem. Przez rok zrobił coś twój kowal? Gówno! Pielęgniara tylko lizneła mu tył i córke w ciąży zatrudniła w Choku-a gdzie jest teraz?i ślub dostała będąc w ciąży? u...Kościół -be,fe. To już haremziok mniej cuchnie." PS. Przepraszamy Panią byłą radną za tą retrospekcję ale PRAWDA to podstawa każdego chrześcijanina. Liczymy ,że w przyszłorocznych wyborach do samorządu lokalnego (choć po porażce p.Romana i wyjechaniu do Wrocławia wielmożnego Proboszcza już nie działała dla dobra mieszkańców Chocianowa- co nie znaczy ,że nie zacznie działać tuż przed wyborami w 2018, tak jak zawsze robi to większa część POLITYKIERÓW z Chocianowa i Janusz Zielony) .., wystartuje i wygra z Leszczyńskim na rejonie , albo wygra na loterii - COŚ.

Odpowiedz Cytuj
TV PRAWDA 18-08-17 17:46

Aż żal , kolorowych Balonów i Balonki: STARE ALE JARE:::::>>> ..

Odpowiedz Cytuj
Historia się powtarza 18-08-17 19:13

Historia się powtarza a lud wciąż wierzy w GRUSZKI na wierzbie.... Jeszcze niech nam tu z Leszczyńskim i Schetyną FRANUŚ sprowadzi uchodźców Islamskich , to będziemy do parku na spacer wychodzić z siekierą aby przeżyć. Nie wierzycie, zapraszam na informacje z Paryża!!! Ale jak to pisał ktoś kiedyś; Franek ma w zadzie mieszkańców i PO końcu tejże kadencji, zwinie swoje zabawki i wyjedzie na MAZURY. Dorobił się to ma. Teraz czas na Burmistrza LESZCZYŃKI - bo bida taka, skodą czarną jeździ..jak niegdyś dygnitarze komunistyczni czarną Wołgą , wiec czas aby sprawdzić DYPLOM mgr i zarobić . Bo tyle "TO" włożyło w to miasto ile dup* Frankowi myło...Wstyd .. RETO i SPEKCJA>>> --->> "NN Posts:263067 05-05-2012 11:13:04 Ależ to jest głos poparcia. chcę mieć burmistrza ( takiego jak FS) który nie realizuje zaleceń pokontrolnych RIO , który jak ten Judasz będzie oczerniał innych a siebie obłudnie wybielał , który NIE ATAKOWANY BĘDZIE KRZYCZAŁ RATUNKU, ( teraz wiadomo skąd Bazyl i jego kompanioni biorą przykład). Chcę mieć burmistrza, który doprowadzi miasto na skraj bankructwa i nieproszonej wizyty zarządu komisarycznego. Chcę mieć takiego burmistrza przy którym jako jego przyd....as będę mógł się nachapać tak jak zrobiły to inne jego .....pasy. Patrz kto ma działkę i kto się buduje na zaciszu w towarzystwie posesji FS. Patrz komu się pogorszyło po jego odejściu. Przepraszam... słów mi brakuje ze wzruszenia... Może dokończę innym razem. Tymczasem obejrzę w archiwum TVL wspaniałe JEGO wystąpienia tak chętnie opłacane przez nieświadomych niczego mieszkańców Chocianowa. Niektóre klipy są lepsze niż artykuły w WPCh. "

Odpowiedz Cytuj
Wierni PRAWDZIE 18-08-17 19:50

Jutro , specjalnie dla ludzi (dzwonią co minutę a ul. Kościuszki tak blisko, by wpadli na jakiego drinka) Skibola ; RETRO Romana... Prosimy o komentowanie Historii , bo to przecież ona kształtuje zawsze DZIŚ.

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://chocianow.istrefa.com

istrefa gmina Chocianów | istrefa powiat Polkowice | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Chocianów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Polkowice, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-140


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem