Anna Pichała burmistrzem Chocianowa

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 3 z 11

Archów 05-01-18 16:40

Zapomniałam w powyższym poście, że zdanie zawsze zaczynam z dużej litery, nie robię błędów ortograficznych i kończę kropką. Przepraszam i nie kończę. Czekam na 53 powody, dlaczego nie.

Odpowiedz Cytuj
Ciamciuch 05-01-18 22:56

Moje powody PRZECIW: 1. Niereprezentatywna 2. Krzyczy o drogach a nic innego się nie dzieję w Naszym ParchauCity 3. Za Archów to do kamieniołomu.. 4. Coś więcej mamy niż nietoperzowy PR?

Odpowiedz Cytuj
Robert 07-01-18 11:40

1. Najbardziej aktywna sołtys w całej gminie 2. Wykształcenie wyższe 3. Nie boi się walczyć dla ludzi 4. Nie przesiąknięta betonowymi stereotypami jakie panują w gminie 5. Doświadczenie w pozyskiwaniu środków unijnych 6. Parchów za jej kadencji jest kreatywną i solidarną wsią 7. Ma ogromne poparcie wśród mieszkańców i to będzie widoczne podczas wyborów 8. Obecne tu negatywne komentarze na Jej temat wynikają z obawy przed utratą pozycji i stanowisk w gminie 9. Jest PEWNE że jest mocnym kandydatem.

Odpowiedz Cytuj
Beti 07-01-18 11:44

Mówcie co chcecie ale Pani Anna jest kompetentną osobą i ma poparcie. Poświęca się dla wsi jak mało kto i może być wzorem dla innych.

Odpowiedz Cytuj
Bohdan 07-01-18 20:44

Ja już od kilku osob slyszalem ze duzo ludzi bedzie na nia glosowac

Odpowiedz Cytuj
Xcx 07-01-18 21:22

To twarda babka która nie boi się nazywać rzeczy po imieniu. Rzycze wszystkim żeby gmina Chocianów miała takiego burmistrza jakiego Parchów ma sołtysa.

Odpowiedz Cytuj
Beeny 08-01-18 9:15

Szczytem głupoty jest samemu na siebie pisać komentarze. Osoba totalnie nieznana w Chocianowie, w Parchowie ma tyle samo zwolenników co przeciwników. Zero szans. Rozbije głosy kowalskiemu bo jest z jego obozu. Jeśli Skibicki wystawi solidnego kandydata, a wiele osób mówi ze Raczyński będzie mu obiecywał złote góry w Lubinie na emeryturze to w sytuacji połączenia Lubin- Chocianów, i pieniędzy jakie popłyną z Lubina do Chocianowa jak do Scinawy realnych szans nie ma nawet Kowalski. Szkoda ich pieniędzy na kampanie.

Odpowiedz Cytuj
Beeny 08-01-18 9:28

Ja jako mieszkaniec Chocianowa szczerze mam w dupie, kto będzie burmistrzem. Ale jeśli Raczyński załatwi nam powiat Lubiński, i załatwi nam kase jaką daje do Ścinawy to może nawet sam Jan III Sobieski startować od kowalskiego i tak będzie miał przegraną.

Odpowiedz Cytuj
Dobandypsówisuk 08-01-18 10:45

Ktoś pokierował mnie na to forum, jestem w szoku! Jesteście (nie wszyscy, bo jest kilka wyjątków, którzy pomimo anonimowości potrafią zachować poziom dyskusji, którym chwała za to) jak stado psów i suk spuszczonych z łańcuchów! Anonimowo, tchórze cywilni, obrażacie innych, plujecie jadem i obrzucacie błotem ludzi, o których nie macie pojęcia! Podajcie swoje nazwiska, niech i o was wypowiedzą się inni publicznie. Zobaczymy kim jesteście, z kim sypiacie, z kim sympatyzujecie, kto was nienawidzi, jak wyglądacie, jak seplenicie, jakie macie krzywe zęby, rude włosy i brzydkie ( lub ładne) dzieci, pijaków rodziców, wymieniać dalej?! Gdzie jesteście na co dzień? Gdzie Wasze miejsce w przestrzeni publicznej?Nie widać Was na ulicach, w domach kultury, kinach, teatrach, na wydarzeniach publicznych. Siedzicie w śmierdzących domach i wylewacie nienawiść z siebie na takich forach. Wszyscy uważacie się za ekspertów w dziedzinie polityki, gospodarki, finansów, ba! psychologii, socjologii itp.itd. Specjaliści od siedmiu boleści! Niektórzy pewnie nieporadni życiowo, żerujący na MOPSie i naszych podatkach! Całe to forum to jakieś szambo i szmatławiec. Gdzie szacunek należny każdemu człowiekowi? Jest miejsce na dyskusję pomiędzy kandydatami na burmistrza Chocianowa, ale nie jest nim takie bagno jakie prezentujecie sobą tutaj. Czepiacie się nazwisk, obrażacie i drwicie z porządnych ludzi, jesteście beznadziejni! Gdzie podstawowe zasady moralne?! Zarówno Pani Anna, jak i Pan Tomasz czy Pan Roman oraz pozostali kandydaci na burmistrza zasłużyli na szacunek, choćby dlatego, że chcą zrobić coś dobrego dla naszej gminy. Nawet dla Was bando szczekaczy! A Ty wyborco, nie czytaj tego badziewia, tylko spotkaj się ze swoim kandydatem i porozmawiaj osobiście. Wyrób swoje zdanie niesłuchając stada psów i suk spuszczonych z łańcuchów, bo anonimowo to im wolno wszystko i uważają, że są bezkarni. Banda tchórzy! Przedstawiajcie się, zobaczymy ile wtedy będziecie mieli do powiedzenia P.S. naprawdę nie ma tutaj żadnego hakera, który mógłby przedstawić nam z imion i nazwisk osoby komentujące? Wyzwanie! Wszystko byłoby takie proste

Odpowiedz Cytuj
Wiem 08-01-18 11:17

Ja podejrzewam że sa to 2 osoby, i dobrze wiemy które, bo od lat tutaj sieją ferment. Jedna z tych osób robi to z zaleznosci finansowej, a druga jak wszyscy uważają z uwagi na chorobę psychiczną. Każdy wie kto uwielbia obrażać ludzi, szydzić z nich i wyśmiewać bo to jedyna rzecz co potrafią robić w życiu.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://chocianow.istrefa.com

istrefa gmina Chocianów | istrefa powiat Polkowice | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Chocianów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Polkowice, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-140


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem