Anna Pichała burmistrzem Chocianowa

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 4 z 11

Archów 08-01-18 12:44

Nie komentuję komentarzy, bo to sensu nie ma. Odnoszę się merytorycznie do kandydatki (ciekawe, czy ona wie, że tak ją wmieszano w wybory?). Zajrzałem na jej fb. Pełen podziw! Kobieta bardzo aktywna w działaniach na rzecz mieszkańców, pełna energii, przebojowa i na dodatek uśmiechnięta. O nikim, poza zdurniałymi PiS-owcami nie napisała złego słowa. Taka kobieta przydałaby się na stanowisku burmistrza. Ona nie musi znać paragrafów, przepisów, ustaw ani innych aktów prawnych. W urzędzie będzie mieć do tego mnóstwo fachowców, a pracują tam tacy i na pewno ich Ania nie zwolni. W dużych firmach prezesi też nie znają się wszystkim szczegółowo. Muszą umieć zarządzać, czyli mieć wizję, opracować strategię i wykorzystać umiejętności pracowników. Takie cech Ania ma.

Odpowiedz Cytuj
Bazyl i Paul 08-01-18 12:47

Oburzony chamskimi wpisami obraża po chamsku innych internautów i domaga się ich nazwisk podpisując się nickiem. Brawo.

Odpowiedz Cytuj
Do archów 08-01-18 13:25

Nie wystarczy być energicznym żeby być burmistrzem. Masz energie idź pobiegaj. w urzędzie fachowców od ustaw? chyba od uchwał ! (sic!) Przebojowa- rozumiem ze to cecha mająca dac zwycięstwo? Uśmiechnięta-? nie no nie wiem czemu pogrązasz tą osobe. serio daj sobie naprawdę spokój. To jest nieeleganckie i pełne pychy żeby bez CAŁKOWITEGO DOŚWIADCZENIA samorządowego- nie mow mi ze sołtys to jakikolwiek ktoś, żeby myśleć o Burmistrzu. To tak jakby grać w koszykówkę pod domem i od razu chcieć grać w finale NBA. Pycha kroczy przed upadkiem. Wiele osób mi mówi, ze takie "przeboje" sołtysiny skończą się tym, że ani radna ani sołtysem nie zostanie.

Odpowiedz Cytuj
Do archów 08-01-18 13:30

Poza tym. "czyli mieć wizję, opracować strategię i wykorzystać umiejętności pracowników." jakimi to pracownikami ta jakaś tam pani umiała zarządac i wykorzystała ich umiejętności do czegoś? bo jakoś poza kilkoma paniami siedzącymi w domu na wsi i namawianie ich na pieczenie ciast, pierogów czy wysyłanie maili do Nosela z prośbą o agitacje, nie widać żeby tak wspaniale opracowywała strategie. Wiec proszę nie rób z przeciętnej, zwykłej osoby chyba najbardziej zapuszczonej wsi w gminie, kandydatki bo jej szkodzisz. Ludzie od razu odbiorą to za chytry plan skoncentrowany na promocji własnej osoby. Poza tym ta pani nie ma zadnych kontaktów z nikim. zadnych dotacji, zadnego wsparcia nie dostanie, powiat ją zblokuje a długi w miescie ją tylko pograża. i nie pisz tu już bo sam ten wątek wyraźnie szkodzi sołtysinie, chyba ze jest stworzony przez konkurencje żeby wyśmiać Pichałe na starcie.

Odpowiedz Cytuj
Archów 08-01-18 13:38

Od razu NBA? A w której lidze grają Skibicki i Kowalski? Wystarczy (druga część wyrazu pasuje do nich obu) mieć cechy, które Ania ma, żeby rozruszać tę zapleśniałą mieścinę. Piszę tak nieprzychylnie o Chocianowie gdyż mam obraz tego miasta namalowany rękami ostatnich jego władców. Od około trzydziestu lat. P.S. Masz czas na pisanie tutaj? Naucz się trochę ortografii, nie biegaj i nie piecz ciast. Pleśniej. W urzędzie są fachowcy od ustaw i uchwał też. Ci sami.

Odpowiedz Cytuj
XYZ 08-01-18 13:45

No to się ta Pichała popisała, strzeliła sobie foto z Kaśką przewodniczącą z nowoczesnej. Widać już jakie ta kobieta ma poglądy, chyba nie pasuje do naszego środowiska. Nie ta opcja !!

Odpowiedz Cytuj
ZYX 08-01-18 13:49

A Ty sobie wystrugaj pałkę, zapal pochodnię i leć naprawiać świat na wyobrażenie swojej tępej łepetyny. Nie potknij się jedynie o rozsądek, coraz go więcej w okolicy.

Odpowiedz Cytuj
Chocianowianin 08-01-18 13:57

Naprawdę szkoda mi kogos kto myśli ze szeroko się uśmiecha to już go lubią. cos czuje, ze będzie największym pośmiewiskiem wyborów. tak jak w klasie, zawsze musi być jakiś clown co dużo szumu robi ale nic nie umie. Szczerze jakbym był dyrektorem miejskiej jednostki i miałbym słuchac jej polecen to czułbym się ponizany. Zero autorytetu. Jak taka osoba miałaby rozmawiać z marszałkiem, nie wiem, ze starostą, nie wiem. Dalej utkiemy w partwym punkcie pewnie wpadnie na pomysł zmiany nazwy na Pacanów z Chocianów, bo to takie w jej stylu, albo pasy pomaluje na kolorowo, albo będzie inwestować w jakies paciorki, wymyśli chocianow miasto duchow czy cos takiego, gdzie na arenie wojewódzkiej będą się z nas smiac. NIE SORRY ! STANOWCZE NIE DLA PICHAŁY!

Odpowiedz Cytuj
Chocianowianin 08-01-18 13:59

Szanujemy Twój wybór. Wsadź go sobie w buty, będzie mu ciepło w słomie.

Odpowiedz Cytuj
Majki 08-01-18 14:05

To jest właśnie taka retoryka- jak ktoś ma zdanie przeciwko, to od razu obrażanie, niczym to się nie różni od tego co mieliśmy do tej pory.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://chocianow.istrefa.com

istrefa gmina Chocianów | istrefa powiat Polkowice | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Chocianów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Polkowice, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-140


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem