Anna Pichała burmistrzem Chocianowa

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 5 z 11

Majki 08-01-18 14:07

Ja to się dziwie, ze ludziom to pieniędzy nie szkoda. z 10tys zł stracą na kampanie, i myśli ze na hasłach mam fajny uśmiech, zamienie Chocianów w Las Vegas głosujcie na mnie. ale ani zero sojuszników, zero realnego programu. Tylko hej ho i do przodu. Wiejskie myślenie. Albo ktoś założył ten watek żeby Pichałe kompromitować, albo sama naprawdę myśli ze jest lubiana. Przykre to. odzwierciedla to tylko stan świadomości osób chcących na innych się wybić. Nawet radną nie jest. Rozczarowałem się ta panią.

Odpowiedz Cytuj
Jamki 08-01-18 14:09

Od rozczarowania do oczarowania, zapewniam. Ja ją znam, a Ty nie.

Odpowiedz Cytuj
Do archów 08-01-18 14:14

Anka przestań pisać komentarze, wiesz jest taki program do for, gdzie idzie zczytac logowanie posta w systemie tej strony, nie będę Ci tłumaczył, podpytaj kogos o kody html na serwerach i wszystkie pozytywne o tobie łącznie z założonym sa takie same. daruj sobie. To wstyd. Weź się z kimś dogadaj, z romkiem z kims od franka niech Cie zrobi przewodniczącym rady, jak ci Kul Radca, potwierdzi ze startuje to z nim pogadaj zrobi Cie kims od kultury tu czy w lubinie pewnie, albo tez przewodnicząca bo to chyba podobny wiek co ty, albo podobno "Czekaj No" z pisu to może ci załatwi cos w kghm, ale nie spalaj się tutaj bo szkoda Cie naprawdę się ośmieszasz.

Odpowiedz Cytuj
Odarchów 08-01-18 14:22

Napisz to jeszcze raz, bez błędów, to poczytam. Już lecisz z tą pałą i pochodnią do mnie? Leć! I tak nie przelecisz.

Odpowiedz Cytuj
Admin 08-01-18 14:24

"wiesz jest taki program do for, gdzie idzie zczytac logowanie posta w systemie tej strony, nie będę Ci tłumaczył, podpytaj kogos o kody html na serwerach i wszystkie negatywne o Ani sa takie same" Narusz jej dobra osobiste, nie będzie problemów z lokalizacją.

Odpowiedz Cytuj
Terefere 08-01-18 16:31

ołtysem archowa est nna ichała! hocianów i archów otrzebuje hyba mian

Odpowiedz Cytuj
Archów 08-01-18 17:06

Nareszcie z poczuciem humoru, ale to pewnie ktoś inny. IP kompa się zmieniło.

Odpowiedz Cytuj
*Paul* 08-01-18 17:14

Do Hani.G - telepatyczna relacja z Orszaku. Uwaga.! Hańcia, pod Pałacem Heroda tańczyłaś wspaniale, choć wszyscy wiedzą, że diabeł zawsze tkwi w szczegółach. Kroki pomyliłaś aż dwa razy…! .Podejrzewam, że z powodu mojej obecności. Było Ekstra, a momentami ekskluzywnie. Dlatego koleżankom Mariolce, Cuduśce i Pani ze snu przekaż „na uszko” moje pozdrowienia. P.S. Tylko nie zapomnij…!… Prrrrry, szalony… Chcę już zsiąść z tego wielbłąda Nie twierdzę, że się skarżę, ale w konsekwencji trochę na to wyjdzie. Na przełomie roku zawsze mamy tyle mistycznych i cielesnych wrażeń, że chciałbym, by to falowanie przestrzeni, jak fatamorgana nareszcie dobiegło końca. Od listopada, przez cały grudzień non stop przeżywamy Święta, miałem urodziny, później był nowy rok, a wczoraj do tego doszła szopka uliczna. Naprawdę, jak każdej dziewczynce, Pani domu, urzędniczce, gosposi proboszcza, kościelnemu, wolontariuszom chrześcijańskiego Ośrodka Kultury właściwie nie chce mi się wyłazić z łóżka, ale na jasełka – (Jasełka – widowiska o Bożym Narodzeniu wzorowane na średniowiecznych misteriach franciszkańskich, a ich nazwa wywodzi się od staropolskiego słowa jasło oznaczającego żłób. Jasełka rzadziej mogą być nazywane także szopką betlejemską) – pójdę niczym żądny wrażeń harcerz. Mam ochotę poszukać teatralnych uogólnień na twarzy Heroda, a już na pewno z powodu Stacji III – Republika przyjemności. Intryguje mnie nie tylko nazwa, ale także to, co ukrył pod nią organizator spektaklu, czyli Parafia i chrześcijański Ośrodek Kultury. Czyżby Chocianów wygrał wielbłąda? (….) [LINK]

Odpowiedz Cytuj
Roman k. 08-01-18 17:17

Wyszło na jaw. Robert+ Ania= para do RU#@!IA brawo. już sie właśnie skończyliście

Odpowiedz Cytuj
Ewela34 08-01-18 17:29

Poziom niektórych wypowiedzi jest tak niski, że głowa boli. Widać, jak boli ludzi cudzy sukces, mądrość, wiedza, doświadczenie, wykształcenie, no i wszystko co pozytywne u człowieka! Oczernianie, negatywne wypowiedzi i szkalowanie innych sprawia wam radość i daje satysfakcję! Anna Pichała jest odpowiednią osobą na to stanowisko! To mądra, lojalna,wykształcona,inteligentna, aktywna,sprawiedliwa, pełna energii i pomysłów osoba! Dobro ludzi jest dla Niej sprawą priorytetową! W końcu jest ktoś, kogo interesuje dobro kobiet! Jest operatywna i oczytana. Jak widać potrafi wiele zdziałać. Wioska Parchów zyskała dzięki Niej. A te bzdury o rzekomej zmianie nazwy miejscowości są po prostu śmieszne. Kto włożyłby tyle serca, zaangażowania i pracy w zaistnienie miejscowości a później myślał o zmianie nazwy? Ludzie! Myślenie nie boli! Brawa Anna Pichała! Takich ludzi wszystkim nam potrzeba.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://chocianow.istrefa.com

istrefa gmina Chocianów | istrefa powiat Polkowice | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Chocianów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Polkowice, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-140


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem