Anna Pichała burmistrzem Chocianowa

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 6 z 11

Chocianów młody 08-01-18 17:37

Ewelina, jesteśmy z Tobą! I oczywiście z Anią.

Odpowiedz Cytuj
Teletubiś 08-01-18 22:09

Ewela34 strasznie się rozpisałaś... a może jakieś konkrety a nie dyrdymały które można napisać o każdym ? Parchów tak bardzo zyskał łojojojojo co zyskał ? kanalizacje ? chodzniki ? oświetlenie ? buhahahaha piszecie że kobieta posiada doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy eruropejskich ciekawe skąd ?? albo ktoś sam sobie pisze komentarze albo jesteście naprawdę tak łatwowierni że faktycznie powinny u władzy być barany... Przypominam jeszcze tylko jedną rzecz że pisanie komentarzy na siebie i odpowiadanie na nie samemu jest jak lizanie sobie jajek lub innej cześci ciała czyli idąc tym tropem damskiej części aż coś się błyszczy... opamiętajcie się

Odpowiedz Cytuj
Archów 08-01-18 22:54

Piszesz gostku z torebeczką o burmistrzu Chocianowa" "kanalizacje ? chodzniki ? oświetlenie ? buhahahaha" To jego obowiązki, Ania pazurami wydziera mu z pustej kiesy ile się da, a wydarłaby nawet milion, gdyby w tej kasie nie świeciły "gołe jaja lub inna część ciała"

Odpowiedz Cytuj
Natalia P. 09-01-18 8:48

A mi się "wydawało" że widziałam ta panią na Czarnych Marszach w Lubinie, na pochodach i pikietach. Być może nawet zdjęcia jeszcze gdzieś się znajdzie z tych pikiet. Wiadomym jest że to przeciwko życiu. Przeciwko życiu dzieci poczętych, którym Bóg daje życie a człowiek je odbiera. Człowiek decyduje o życiu innych nienarodzonych dzieci. To z tego co wiem ta pani to popierała. Jakie wogole poglądy ma? Bo poza tym ze robi szum wokół siebie że coś robi, nie robi tyle ile mówi ze robi. Dla mnie to jedna wielka kpina.

Odpowiedz Cytuj
Teletubiś 09-01-18 9:26

Archów widze że zabolało to co napisałem... tak pazurami wyrywa że starcza jej tylko na ortganizację jakiś bezsensownych imprez ! o czym my w ogóle rozmawiamy ? jeżeli faktycznie jest taka zaradna to nie oglądała by się na kase chocianowa.... co zapomnieliście już że należymy do powiatu w którym jest kasa ?? ale nie po co przecież to za wysokie progi.... Archów.... a szkoda słów...

Odpowiedz Cytuj
Tęczowa lala 09-01-18 11:53

Autor 09-01-2018 07:48:44 a mi się "wydawało" że widziałam ta panią na Czarnych Marszach w Lubinie, na pochodach i pikietach. Być może nawet zdjęcia jeszcze gdzieś się znajdzie z tych pikiet. Wiadomym jest że to przeciwko życiu. Przeciwko życiu dzieci poczętych, którym Bóg daje życie a człowiek je odbiera. Człowiek decyduje o życiu innych nienarodzonych dzieci. To z tego co wiem ta pani to popierała. Jakie wogole poglądy ma? Bo poza tym ze robi szum wokół siebie że coś robi, nie robi tyle ile mówi ze robi. Dla mnie to jedna wielka kpina.
Zgadza się, "widziałaś" gdy plułaś na uczestniczki demonstracji. Dla Ani słowa uznania za odwagę okazywania swoich poglądów. Jesteś samcem, sądząc z poglądów, nawet nie mężczyzną.

Odpowiedz Cytuj
Ania jest skończona 09-01-18 12:05

No to przynajmniej wiemy ze Ania jest PRZECIWKO NAUKOM KOSCIOŁA KATOLICKIEGO ! Widać do kościoła NIE CHODZI! A jak chodzi to po to żeby się pokazać, a nie wyciągnąć wnioski z płynącego przesłania w wierze! Na mszy w nowy rok, episkopat wyraźnie wyraził swoje poglądy w tej kwestii przez list czytany przez proboszcza. Aborcja to mordowanie dzieci poczętych przez matki z własnego "widzi mi się ". !!! To wybieranie dzieci i dzielenie na gorsze i lepsze. Aborcja to wyraźne zabijanie na życzenie nieodpowiedzialnych matek. Ile jest takich osób w naszej gminie, wspaniałych ludzi, którzy z uwagi na ich niepełnosprawność miałby być zamordowane przez ich matki bo były "nie takie" albo "inne"? ? ? a jednak ich mamy Katoliczki dały im szanse na godne życie?! Ewidentnie zatem "wspaniała" Ania ma poglądy PO i SLD/ SKANDAL i ktoś taki jest sołtysem!?? to jak teraz to wyszło to niestety wielka sołtysina ma pozamiatane jako sołtyska nawet i opozycja jej to doskonale wyciągnie.! Jak można być za aborcją na życzenie- te dzieci w ponad 20 tygodniu sa wyrywane, i zostawiane na pewną smierć bo często rodzą się żywe i umierają kilkanaście godzin w samotności, w cierpieniu w kartonie, a później jak zwykły śmieć wyrzucane sa do kosza. Jeśli ktoś jest za tym to POWINIEN ZNIKNĄC Z PRZESTRZENI PUBLICZNEJ!

Odpowiedz Cytuj
Moher 09-01-18 13:41

Właśnie dotarła do mnie wiadomość, że kandydatem na burmistrza będzie młody i energiczny człowiek z Warszawy, nie nazywa się Nosel. Nie chcę zdradzać nazwiska, ale zna się na wojnie partyzanckiej, zna się na lotnictwie, a zwłaszcza na wypadkach, a raczej na zamachach. Mogę jedynie podać, że jego asystentem będzie Bartek Misiewicz. Kontaktami z powiatem będzie zajmować się niedługo niejaki referent Waszczykowski, a Medicusem kierować Radziwiłł. To wiadomości pewne, mówił o tym bankster Morawiecki w prawdomównej TVP.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://chocianow.istrefa.com

istrefa gmina Chocianów | istrefa powiat Polkowice | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Chocianów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Polkowice, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-140


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem