Anna Pichała burmistrzem Chocianowa

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 7 z 11

Magda 09-01-18 13:59

Autor 09-01-2018 11:05:19 No to przynajmniej wiemy ze Ania jest PRZECIWKO NAUKOM KOSCIOŁA KATOLICKIEGO ! Widać do kościoła NIE CHODZI! A jak chodzi to po to żeby się pokazać, a nie wyciągnąć wnioski z płynącego przesłania w wierze! Na mszy w nowy rok, episkopat wyraźnie wyraził swoje poglądy w tej kwestii przez list czytany przez proboszcza. Aborcja to mordowanie dzieci poczętych przez matki z własnego "widzi mi się ". !!! To wybieranie dzieci i dzielenie na gorsze i lepsze. Aborcja to wyraźne zabijanie na życzenie nieodpowiedzialnych matek. Ile jest takich osób w naszej gminie, wspaniałych ludzi, którzy z uwagi na ich niepełnosprawność miałby być zamordowane przez ich matki bo były "nie takie" albo "inne"? ? ? a jednak ich mamy Katoliczki dały im szanse na godne życie?! Ewidentnie zatem "wspaniała" Ania ma poglądy PO i SLD/ SKANDAL i ktoś taki jest sołtysem!?? to jak teraz to wyszło to niestety wielka sołtysina ma pozamiatane jako sołtyska nawet i opozycja jej to doskonale wyciągnie.! Jak można być za aborcją na życzenie- te dzieci w ponad 20 tygodniu sa wyrywane, i zostawiane na pewną smierć bo często rodzą się żywe i umierają kilkanaście godzin w samotności, w cierpieniu w kartonie, a później jak zwykły śmieć wyrzucane sa do kosza. Jeśli ktoś jest za tym to POWINIEN ZNIKNĄC Z PRZESTRZENI PUBLICZNEJ!
Pełna ZGODA ! tego nie wiedziałam. Dla mnie ta pani nie ma czego szukać w mojej wsi! Szkoda, że były sołtys ze względów zdrowotnych musiał się wycofać. To był bardzo dobry sołtys i wspaniały człowiek. Teraz jak widać, to kabaret.

Odpowiedz Cytuj
Magda 09-01-18 14:19

Nie wiedziałam, co pisałam... i jeszcze wklejałam - wszystko z jednego IP Lecz się.

Odpowiedz Cytuj
Chocianowianka 09-01-18 15:11

Jeszcze grosz do Pana Madzi niech se Madzia wsadzi... Aborcja jest w Polsce dozwolona prawem ciemnoto zacofana. Sperma uderzyła ci do głowy , za długo czekasz na niepłodne dni albo na viagrę cie nie stać. Twój idol - skibol jest POwcem z krwi i kości więc się zastanów. Cały hejt z jednego IP, słaba ta wasza kampania. Wszyscy wiemy kim jesteście, bo wieść ponadgminna niesie że Skibol startuje buahahahah! Duma mu nie pozwoli odejść na tarczy niesionej przez Anie. Ma niedokończony projekt niszczenia Gminy Chocianów. Ciekawe jak się podzielą głosami z Kulsonem i Mariuszem. Jedna badziewna klika! Wybieram Panią Anię, stawiam na świeżość, młodość, inteligencję, a nie układy i syf!

Odpowiedz Cytuj
Beatrycze 09-01-18 15:38

To wybieraj. nikogo to nie obchodzi, sprawa jest prosta. straciłam do niej szacunek. Sorry nie oddamy Chocianowa osobom przeciwnym woli Koscioła, Chcesz jedź do niemiec do francji.

Odpowiedz Cytuj
WiemCojemIzKIM 09-01-18 15:41

Witam wszystkich w przyszlosci glosujacych, mam nadzieje mlodych i madrych ludzi. Jest mnostwo powodow dla ktorych bede glosowal na P. Anie ale jednym z najwazniejszych jest dbanie o ludzkie dobro czyli Nasze. Jest to osoba, ktora dla przede wszystkim chce dobra publicznego a nie swojego! Stawiam na osoby takie jak P. Ania bo wiem, ze w przyszlosci nie pozaluje, nie ogarbi Nas z dobr dla wslasnego uzytku. Lepiej miec kogos bez doswiadczenia okradania ludzi!!! Widze w niej wielki potencjal. Powinniście sie wszyscy cieszyc ze mloda zdolna osoba chve zniemiac - wsie, miasta, polityke i swiat na lepsze!!! Jest mloda ambitna i pokladam w niej wielka nadzije na lepsze jutro!

Odpowiedz Cytuj
Durnowaty 09-01-18 15:48

A ten zza granicy pisze- nie ma polskich literek na klawiaturze. Ulica i zagranica, to wasze hasło.

Odpowiedz Cytuj
Ty durnowaty 09-01-18 16:49

Widzisz durnowaty, dla nowego burmistrza, którym będzie Pani Ania to nawet młodzi z zagranicy do Chocianowa wrócą. Ludzie widzą, że walczy o innych, że ma szanse, że w interesie ludzi poświęciła swoje dobro prywatne dlatego skibol wysłał swoje psy gończe, żeby hejtowali ją publicznie. Słabe! Dla mnie to silna babka

Odpowiedz Cytuj
Durnowaty 09-01-18 17:01

To była taka drwina z olewających polską gramatykę. Też jestem za panią Anną. Dawno nie spotkałem człowieka, któremu się chce, bez finansowych celów na horyzoncie. Pani Anna nie mówi "dajcie mi, to zrobię" Ona robi mimo prawie próżni wkoło. Nie podejrzewam Skibickiego o nasłanie swoich piesków, on ma to już gdzieś, czyli na strychu.Tu tylko jeden głupek pod czternastoma nickami przelewa swoje IQ 80 na posty.

Odpowiedz Cytuj
Ty durnowaty 09-01-18 17:27

Durnowaty dobrze powiedziane

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://chocianow.istrefa.com

istrefa gmina Chocianów | istrefa powiat Polkowice | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Chocianów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Polkowice, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-140


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem