Anna Pichała burmistrzem Chocianowa

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 9 z 11

Meeegi. 13-01-18 14:50

Hahaha Bazyliszek pisze o Kulczyńskim. Rewelacja. Pisze o skibickim i o kowalskim takze. Czyli wiadomo kto komu na odcisk naciska. Bazyl, bo ty wiesz na strefie pracujesz, a sprawdizłeś to, kto ciągnie sznurki, kto tam jest, kto z kim, dzieki komu tam pracujesz, bazyliszku ? Bazylencjo mierna. ty sie pilnuj bo bezrobotnego kolejnego nie chcemy w chocianowie. Bedziesz butelki zbierał. Miernoto. Szkoda CIebie, Kowalski zły referendum robisz, kULCZYNSKI zly bo jak piszesz filantrop , Skibicki jeszcze gorszy. Hahhhahhh niedługo Cie ksiądz salezjanin w kosciele wyklnie. Zobaczysz.

Odpowiedz Cytuj
Kapitan żbik 17-01-18 21:44

Jak widać badylek ma do większości problem... no ale cóż... Wracając do tematu... znam Annę P. przemiła osoba, jednak również uważam, że nie nadaje się na up level.

Odpowiedz Cytuj
07 zgłoś się 20-01-18 17:28

Bazyl to czepia się każdego kogo może bo szuka dla siebie szansy... kumał się już ze wszystkimi.... z kulczyńskim skumać się może i w niego uderza, ale uderza w niego z gracją (jeżeli można to tak nazwać) a wręcz nie uderza tylko prosi o pomoc.... wielki bazyl na kolanach hahahahahaha... ciekawe kiedy opisze naszą panią anne eugenie z czarnych marszy, ale nie jej pewnie nie da dotknąć tak długo jak ona go mami korzyściami z wygranej w wyborach... z drugiej strony powiedzcie mi dlaczego ktoś kto nie dostał się do rady w poprzednich wyborach pcha się teraz na afisz ?? paranoja, pani eugenia może być sobie przemiła itp ale nie nadaje się na burmistrza chocianowa. nie ten kaliber

Odpowiedz Cytuj
Major sowa 22-01-18 17:28

Na up się nie nadaję? Nadaje się na top level! Obiecała wspierać Kaczyckiego z Lubina i viceversal.

Odpowiedz Cytuj
Apropos 22-01-18 17:29

Nieważne co gadają byle nazwiska nie przekręcali.

Odpowiedz Cytuj
Soho 25-01-18 8:55

A kim jest kaczycki ?? mówisz o tym z warszawy ?? nadaje się na top level ?? może prędzej do top model w wydaniu białoruskim... dajcie państwo drodzy spokój... kampania przed nami zobaczymy jakie kwiatki nasza elita pokaże... będzie miło i ciepło dla tych co lubią w kakao

Odpowiedz Cytuj
Parchowianin 25-01-18 9:53

Ludzie o czym wy mówicie. co trzeba miec we łbie, żeby aspirować na burmistrza bedąc osobą o takich poglądach, czarne marsze po love story. skonczy sie na tym ze soltys sie zmieni. malo ze starostwo w polkowicach, ktore zapewne opuscimy ma nas gdzies to jeszcze tak nastawi lubińskich ze w powiecie lubinskim tez nam kasy na nic nie dadza. co wy myslicie ze jakby protestów nie robila pod umig to franek by kasy nie dał? jak sie wojne prowadzi armat nie majac to sie tak konczy na nietoperzach wlasnie.

Odpowiedz Cytuj
Kulczycki 25-01-18 12:31

Do szkoły, matołku parchowianinie. Tam Cię uczyć karzę (od karać)

Odpowiedz Cytuj
*Paul* 25-01-18 18:28

Bez urazy, Haniu. Myliłaś się pisząc ten post 24-01-2018 16:50:47 • Cytuj Przydupas Kulczyckiego na feriach zimowych z zakazem dostępu do internetu, więc cisza. Pani Klaudia na ferie zimowe pojechała, ale tylko do Parchowa. Nie ma ciszy, bo ma dostęp do Internetu. Na domiar złego, jako osobowość nie w pełni dojrzała od razu identyfikuje się z miejscem, w którym przebywa. Swoje promocyjnie wynurzenia i przerywki w stosunku do pani sołtys podpisała „parchowianin” Smutne ferie, jeśli trzeba pisać głupoty dla swojego mecenasa. Może w ramach zapłaty mecenas przywiezie, chociaż śnieg dla dzieci, żeby panią sołtys szlag jasny trafił. Co? Proszę przekazać mecenasowi mój pomysł i wyrazy szacunku.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://chocianow.istrefa.com

istrefa gmina Chocianów | istrefa powiat Polkowice | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Chocianów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Polkowice, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-140


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem