Kandydat

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 4 z 6

Mariolka 10-03-18 16:49

Jednak gimbus, nie Klaudia, żegnam.

Odpowiedz Cytuj
Hania.G 10-03-18 18:15

Mariolka, przestań być mną. Bądź Arlettą !!

Odpowiedz Cytuj
Arletta 10-03-18 19:18

Z Wami dziewczyny nic się nie da zrobić...Jak nie Mariolka, to Hńcia. G. wścieka się o nic. Jedna przez drugą pisze, że niby (Arletta) źle muwiem, głupio chodzem, albo jeszcze inne bzdety plotki rozsiewacie po Chocianowie. W przeciwieństwie do ( do was) jestem stateczna, poukładana, a nawet czasami logiczna. Dlatego nie podpisuję się z imienia.
Używam pseudo – Mariolka, ale tylko pseudo, czyli to jest niespełna jedna siódma prawdy
P.S.
I Klaudia niech zadzwoni do mnie z pretensjami do Mariolki, a nie na Berdyczów. A jeśli wystąpi z pretensjami do Hani . G. czy na przykład do Mariolki, albo Polkowic – podaję numer alarmowy 112 (837) Strażacy podają wodę o każdej porze.

Odpowiedz Cytuj
Wyborca 10-03-18 19:45

Do bab. Nie szanujecie ani kandydata, ani wyklętych. Tak ma wyglądać wielki przekręt w Chocianowie. Ogarnijcie się.

Odpowiedz Cytuj
Robert 11-03-18 19:49

Mam wrażenie, że trójka lub czwórka licealistów lub istek bawi się naszym kosztem i niepoważnie traktuje tematy wątków, Miłej zabawy, na przerwach mało wam gadania o gadania o głupotach?

Odpowiedz Cytuj
Licealista 12-03-18 7:54

To już jest koniec, trójka lub czwórka licealistów poświęca czas kandydatowi z Lubina. Kolejny wyklęty i zignorowany w Chocianowie.

Odpowiedz Cytuj
Piotr z Bogdńca 12-03-18 20:17

Kowalski startuje na Burmistrza? I znów wróci Harenza, Bereżański i inni wielcy. Bo słychać na mieście ,że aby kasy w domu Kowalskich nie zabrakło , to wielki Roman, planuje na jedynce do powiatu wstawić swoją KOBITĘ (przez 5 lat będzie brała ok. 2500 zł).Poziom Radnych Powiatowy już teraz jest okropnie zaniżony a widać będzie jeszcze gorzej... Biznes to biznes. Harenza zostanie dyrektorem Chok i kultura zacznie świstać. Wróci zapewne Staszczakowa,Kindra,Filipiak,Olszewska itp... Ale,ale, obawiam się ,że Roman jednak tego nie wygra ( czysty to on już nie jest, a na mieście słychać już o nim opinie ,że obiecywał i obietnic nie spełnił- sorry : Harenza dostał mieszkanko.. ) i będzie na utrzymaniu Radnej Powiatu -Kowalskiej przez kolejne 5 lat. Walka widać już pójdzie na przysłowiowe NOŻE.
Ciekawe kiedy obudzi się nasz Bazyl , bo cisza aż GRZMI.
Ja stawiam na Harenze..

Odpowiedz Cytuj
Ronn 12-03-18 20:44

Łatwiej zmienić patronów ulic niż włodarzy miasta. To nie ich wina tylko wyborców. Dla mieszkańców Chocianowa najwspanialsze były lata osiemdziesiąte, pełne zatrudnienie w FUM, GS, tartak i wiele innych zakładów pracy. Mieszkania prawie od ręki, szkoły, przedszkola, żłobek, basen. Sielanka, majówka, dzień metalowca ..... komuna i tak zostało. Roman lub Franek, no może tablicowy z Lubina i to wszystko. Bazyl pląsał z jednym i z drugim, za późno na przebudzenie.

Odpowiedz Cytuj
Sentyment 13-03-18 11:56

Oj tęskno za komuną, było wszystko, a teraz nie ma nic. Ale wtedy miałeś się 30 lat, a teraz 60, to boli? A mnie boli, że gdy się budziłem rano, nigdy w domu nie było mamy, stała od świtu w kolejkach po mięso, mleko w proszku, pieluchy i po wszystko. Ojciec przez 4 lata załatwiał paszport na wyjazd do NRD i w końcu nie załatwił, nie widział tych cudów. W FUMie ważniejszy od dyrektora był sekretarz PZPR i on załatwiał posadki dla swoich znajomych. Kolega ojca, inżynier, przez 12 lat nie awansował, bo nie był członkiem tej organizacji. Było pięknie, miałem drewniany pistolet i plastikowe autko bez kółka, a mój starszy brat był w niebie, bo miał scyzoryk i grzebień. Pomarańcze jadłem pierwszy raz w wieku 6 lat, rzucili na Boże Narodzenie. Banany jeszcze później. Było pięknie.

Odpowiedz Cytuj
Eligiusz 18-03-18 9:44

Kandydat Łysek tak wspaniale zorientowany w problemach naszego miasta NIE WIE kto odpowiada za odśnieżanie ulicy Trzebnickiej, która jest drogą powiatową i jej utrzymaniem zajmuje się Powiatowy Zarząd Dróg .

POGRATULOWAĆ panie kandydat znajomości tematu.
Tylko pączki, kwiatki.

WSTYD
TAKI KANDYDAT hahahahahahahahah

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://chocianow.istrefa.com

istrefa gmina Chocianów | istrefa powiat Polkowice | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Chocianów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Polkowice, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-140


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem