Kandydat

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 5 z 6

Kowalski powiatowy. Służ mi. 18-03-18 12:02

Ale wyszedles na ignoranta. Przecież o to mu chodzilo. Skoro oowiatowy to wyśmial Kowalskiego. Kulczyński Mistrz! Hehe i co Kowalski bierz łopate i zapiernkczaj dla nas. Diete bierzesz dzieki mnie to jazda i odsniezaj!

Odpowiedz Cytuj
Robs 18-03-18 19:22

Ładny, uśmiechnięty miał szansę błysnąć. Odśnieżanie to jest to, nie jakaś tablica, czy bieganie. Co ciekawe wilk stał się symbolem IV RP, nie jakiś orzeł który nie jest z rodziny orłów, bardziej bocianów. Nigdy nie mieliśmy dobrych skojarzeń z wilkiem, a teraz proszę - celebryta. Kowalski wygra, Gonzo nigdzie nie wróci, reszta tak, będą festyny, piwo i coś na ząb. Może za pięć lat .....

Odpowiedz Cytuj
Benyy 23-03-18 11:07

Ludzie? Wy Roman po prostu jest ZA STARY! facet ma 64 lata, na koniec Wygranej Kadencji Kulczynskiego bedzie miał prawie 70 lat, jest 2x starszy od Kulczyńskiego, to są inne epoki, inne myślenie, inne pomysly, możliwości realizacji. Sorry ale TYLKO Kulczynski moze Ruszyć Chocianów. Jeśli chcemy zeby było jak jest. Głosujmy na Romana. Nie oceniam czy to dobrze czy źle. Jeśli chcemy żeby w Chocianowie coś się działo, jeśli chcemy zmian. Głosujmy za Kulczyńskim. To oczywiste. Wmawianie nam ze Roman cos zrobi, NIC NIE ZROBI. JUŻ BYŁ, JUŻ OBIECYWAŁ i jest jak jest.

Odpowiedz Cytuj
Obserwator 23-03-18 12:53

Psy szczekają, karawana jedzie dalej.

Odpowiedz Cytuj
Prawdziwi Chocianowianie 29-03-18 8:40

Panie Tomaszu Kulczyński, włazi pan do mojej skrzynki bez pytania. A kiełbasa wyborcza i jajko niespodzianka gdzie? Coś mi się widzi, że niespodziankę to będą mieli ci co w porę się nie opamiętają. Przecież z twarzy widać, że ten co na zdjęciu to dobry kombinator jest. Wesołych świąt.

Odpowiedz Cytuj
Wyborca 30-03-18 10:04

Panie Kulczyński,
jest Pan magistrem prawa, grzecznościowo zwanym radcą, niepoprawnie mecenasem, ale furda nazewnictwu. Z racji wykształcenia powinien Pan wiedzieć, że zgodnie z art. 105 § 2 Kodeksu wyborczego:
„Agitację wyborczą można prowadzić od dnia przyjęcia przez właściwy organ zawiadomienia o utworzeniu komitetu wyborczego na zasadach, w formach i w miejscach, określonych przepisami kodeksu”.
Powie Pan, że to nie agitacja, że to Pana prywatne działania mające na celu przybliżenie Pana sylwetki mieszkańcom z powodu Pana do nich sympatii. Mówić można, ale kto uwierzy?
Kłamstwo powtarzane sto razy zmienia się w prawdę. Podobnie obejrzenie 100 razy Pana twarzy na ulotkach, bilbordach i wewnątrz lodówki zrodzi przy wyborach skojarzenie: tego gościa znam i nic złego mi nie zrobił, zagłosuję na niego.
Socjotechniczne nieźle, ale jeśli będziemy wiedzieć, że nami się manipuluje, może zastanowimy się chwilkę przed postawieniem krzyżyka.

Odpowiedz Cytuj
Eligiusz 30-03-18 13:45

Kulczyński won z mojej skrzynki pocztowej. To nie jest śmietnik na makulaturę
nigdy więcej się nie waż się wrzucać do niej swojej gęby. Mdli mnie jak ją widzę

Odpowiedz Cytuj
Robs 31-03-18 22:51

Wyklęci, tablica, karteczki i do tego ten fałszywy uśmiech. Co geniusz z Lubina chce zrobić w Chocianowie. Albo jaki to po latach Lubin ma interes w Chocianowie - zlikwidować powiat polkowicki. Kto tym razem dostanie stołki, pewnie listonosze pana uśmiechniętego. Co dostaną mieszkańcy, kasę z Lubina, taką samą jak z Polkowic

Odpowiedz Cytuj
...ok... 04-04-18 15:25

Nadużywanie określenia "merytoryczny" nie spowoduje, że staniesz się pan bardziej "merytoryczny" niż pan w rzeczywistości jesteś.

Odpowiedz Cytuj
Gość 2010 30-06-18 17:37

Może w końcu wypleni patologię w urzędzie - taka tam ochrona że każdy wie kto ile zarabia, że każdy wie kto jaki i za co dostał dodatek i jeden drugiemu za to noż w plecy pcha - postawa godna naśladowania - brawo panie które mają dostęp do płac wstyd aż szkoda mówić

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://chocianow.istrefa.com

istrefa gmina Chocianów | istrefa powiat Polkowice | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Chocianów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Polkowice, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-140


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem