Nowy burmistrz 2018 nie z układów

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 16

KochamChocianów 08-08-17 13:16

NAJLEPSZYM WYBOREM NA BURMISTRZA W WYBORACH 2018r BĘDZIE KTOŚ ZUPEŁNIE NOWY! DOSYĆ TEGO TASOWANIA Skibicki,kowalski,skibicki. Wstyd wybrać radnego MIG CHOCIANÓW z tych osób, które tam są. NIE MA LIDERA! TO MUSI BYĆ OSOBA WYKSZTAŁCONA, SPRAWDZONY SAMORZĄDOWIEC i BEZPARTYJNA. Pozostaje mieć nadzieje ze Raczyński szepnie Skibickiemu KTO! TAK JAK JEST W ŚCINAWIE! TAM po latach zadyszki MIASTO SIĘ ROZWIJA. BASENY BOISKA CHODNIKI OŚWIETLENIE RYNEK TERAZ PARKING ZA 4miliony. KOCHAM CHOCIANÓW ale dosyć już tych ambicjonalnych podjazdów. Czytam to forum od dłuższego czasu. I bazyl ma racje bo chce kogoś nowego i ludzie którzy piszą, że nie Skibicki nie kowalski. TRZEBA NOWEGO KANDYDATA który zjednoczy CHOCIANOWIAN, BEZ PODZIAŁÓW NA OBOZY!

Odpowiedz Cytuj
J.Klita 08-08-17 17:18

Dokładnie.Takiego burmistrza nam trzeba. NIE KOWALSKIEGO NIE SKIBICKIEGO. Ktoś nowy, młody z pomysłami! tylko kto? czytałem na e-legnickie ze podobno skibicki to koleś raczyńskiego. Gdzie jest kandydat!!! starym pzprowskim działaczom mówimy NIE. MŁODA POLSKA BEZ KOMPLEKSÓW

Odpowiedz Cytuj
Urabianie 08-08-17 22:28

No kandydat od Raczyńskiego, to przecież układy i kolesiostwo skibickiego. Pieskom skibickiego już dziękujemy. Nie urabianie ludzi, przecież wiemy jak jest.

Odpowiedz Cytuj
Lwica 09-08-17 8:21

Ja jeżdżę do lubina do pracy- bo w Chocianowie nie ma. Tam jest piękny park, miasto żyje. Wątpie żeby ktokolwiek z raczyńskiego ekipy był związany z Chocianowem. Ale pomysł dobry. POTRZEBA W CHOCIANOWIE MŁODEJ OSOBY WYKSZTAŁCONEJ. W OBECNYCH czasach każdy jest od kogoś, nawet prezydent DUDA jest od Ziobry i Kaczyńskiego a jest młody i się sprawdza. JAK NAJBARDZIEJ JESTEM za młodą sprawdzoną osobą wykształconą- tylko gdzie takiego kogoś znaleźć > I NAJLEPIEJ ZEBY NIE Z CHOCIANOWA wtedy każdy miałby czystą kartę!

Odpowiedz Cytuj
Hania.G 09-08-17 11:51

Oj tam, oj tam! Przecież są tacy kandydaci - młodzi, wykształceni, pełni pomysłów, z doświadczeniem, osiągający sukcesy, zadowoleni z życia, kochający ludzi i na dokładkę przystojni. Są, ale ani ja, ani mój partner nie mamy ochoty babrać się w w bagnie najgorszych ludzkich przywar. Sama polityka jest środowiskiem dalece odbiegającym od normalności, a na lokalnym szczeblu, gdzie sąsiad dusi sąsiada za dziurę w drodze, to dopiero odchylenia. Do polityki trzeba cwaniaków, nieudaczników, frustratów lub pomyleńców. I tu mamy problem. Wszystkie chciałybyśmy Bibera, a tu tylko cholera. Bierzemy tego, który nas wybiera. K..wa mać!

Odpowiedz Cytuj
Lokata22 09-08-17 12:24

Bimber? Boober? Bobek? Bydle? Ale elita... Wybieram Romana - ma chociaż dużo dzieci i Harenze!!!

Odpowiedz Cytuj
CHOCIANOWIANIE TO WIEDZĄ 10-08-17 9:50

śmieszne jest to że pod każdym z wątków jest poparcie dla romana różnie napisane. HAHAH widać ktoś ewidentnie "szyje" to forum pod 1 kadydata. Tą kandydaturę należy skwitować 1 zdaniem- jeśli nie potrafisz nie pchaj się na afisz. Generalnie zgadzam sie z głosami na forum- TYLKO NOWY BURMISTRZ, 2 razy się do tej samej rzeki nie wchodzi.

Odpowiedz Cytuj
Na KC PZPR 13-08-17 17:34

Ja stawiam na KKB ma samych wiernych przyjaciół , albo miał: Romana i Franka. Jak ten....,jeden misiu co miodku wciąż ma mało.. I trzyma się jeszcze, choć czarne chmury mu jeden z wioski szykuje.,..

Odpowiedz Cytuj
Jest NADZIEJA 14-08-17 14:56

CIESZE SIĘ ZE NIE JESTEM SAM, CZYLI W WIĘKSZOSCI WIEMY. GŁOSUJEMY NA NOWEGO BEZPARTYJNEGO! oby się ktoś pojawił.!

Odpowiedz Cytuj
Misi najepszy 17-08-17 11:06

Wybierzmy Piotrowskiego , to skondensowany Skibicki i Kowalski. Jak nie to stawiam na Piech Piotr , chłopak z rodziny , albo w rodzinie Smalców. Albo postawmy na mamę Janusza Zielonego, to znaczy na niego ale to się równa =MAMA.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://chocianow.istrefa.com

istrefa gmina Chocianów | istrefa powiat Polkowice | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Chocianów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Polkowice, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-140


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem