Nowy burmistrz 2018 nie z układów

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 14 z 16

Licheński leksykograf 12-02-18 12:19

Tomasz Kulczyński kończ waść pan wstydu oszczędź

Odpowiedz Cytuj
Obcy do Lubina tam gdzie cie t 12-02-18 12:46

Autor 12-02-2018 11:19:57 Tomasz Kulczyński kończ waść pan wstydu oszczędź
Za kogo tyś nas miał? My szukamy działaczy, z powołania, z natury a nie politykiera. Jeszcze naklejka serce głosuj na mnie w walentynki, kwiatki na dzień kobiet, króliczki na Wielkanoc jesteście tak przewidywalni i płytcy ze aż boli. Chocianów to nie sprzedajna dziewczyna żeby się oddać byle komu, byle jak, byle gdzie, za byle co! Wyobraźcie sobie ludzie gdyby 5-6 kandydatów na burmistrza gromadziło się z byle okazji na rynku i biegało za wami z pączkami, zniczami pomyśleliście - BŁAZNY! I zastanowicie się: co innego zrobił TAK NAPRAWDĘ OD SIEBIE SAM DLA DRUGIEGO CZŁOWIEKA (zanim postanowił go kupić )???

Odpowiedz Cytuj
Fakty 12-02-18 13:03

Takie zamieszanie, a prawda jest prozaiczna. Pan Kulczycki przegrał w sądzie sprawę za zgwałcenie córki właścicieli zamku chocianowskiego, niejakiej Grefin Kunegundy von Donau, a ponieważ ona jest dość szpetna i nie chciała wsadzać chłopaka do lochu, sędzina ukarała Kulczyckiego pracami społecznymi na rzecz mieszkańców Chocianowa w wymiarze 250 godzin rocznie, w latach 2017 i 2018. Dodatkowo sędzina nałożyła grzywnę w wysokości 10 tyś. w formie zakupu na rzecz mieszkańców Chocianowa: -zniczy - misiów - lizaków - kwiatków - biletów - itp. A kandydowanie na burmistrza ma Kulczycki głęboko w d.

Odpowiedz Cytuj
Mateoo 12-02-18 13:04

Jakich was. Mów za siebie. Nie krytykuj pana Tomasza za to, że daje. Nie chcesz nie bierz. To wolny Kraj wolne i nie twoje miasto. Każdy ma prawo sobie startować, rozdawać, robić. Proste. Odpowiadam na Twoje pytanie. Byłem z Babcią w zeszłe wakacje u Mecenasa na poradach- za darmo. za darmo. Rozumiesz. Co Roman Kowalski dał od siebie, od siebie nie za pieniądze gminy, czy Leszczyński tak samo czy Skibicki. Taką krytyką nie masz racji i obrażasz NAS mieszkańców. Wiem ze dla Kowalskiego liczą się wsie więc uderza w nas Chocianowian, ale BEZ PRZESADY!

Odpowiedz Cytuj
Mirek stawnik 12-02-18 13:09

Proponuję trochę merytorycznych argumentów może co ? powiedzcie dlaczego nie kulczyński ? powiedzcie dlaczego nie skibicki ? powiedzcie dlaczego nie kowalski ? powiedzcie dlaczego kulczyński ? powiedzcie dlaczego skibicki ? powiedzcie dlaczego kowalski ? lub kto inny. ale naprawdę meytorycznie, nie dlatego ze z układu, że obcy itp, skibicki niby z układu a go wybraliśmy, kowalski też wygrywał i jak startował lat temu to też mówili że układowicz starego systemu a oddaliśmy głosy na niego. A wiecie dlaczego ? bo wtedy byli to burmistrzowie na miarę naszych czasów. Teraz też potrzebujemy takiego burmistrza. Tylko którego. Piszmy merytorycznie co nam się podoba co nie. Nie obrażajmy bo to nie ma sensu

Odpowiedz Cytuj
Hania.G 12-02-18 13:09

Autor 12-02-2018 12:03:20 Takie zamieszanie, a prawda jest prozaiczna. Pan Kulczycki przegrał w sądzie sprawę za zgwałcenie córki właścicieli zamku chocianowskiego, niejakiej Grefin Kunegundy von Donau, a ponieważ ona jest dość szpetna i nie chciała wsadzać chłopaka do lochu, sędzina ukarała Kulczyckiego pracami społecznymi na rzecz mieszkańców Chocianowa w wymiarze 250 godzin rocznie, w latach 2017 i 2018. Dodatkowo sędzina nałożyła grzywnę w wysokości 10 tyś. w formie zakupu na rzecz mieszkańców Chocianowa: -zniczy - misiów - lizaków - kwiatków - biletów - itp. A kandydowanie na burmistrza ma Kulczycki głęboko w d.
Dementuję: - nie Kunegunda - nie szpetna - nie zgwałcił.

Odpowiedz Cytuj
Faceci w rajtuzach 12-02-18 13:17

Jestem za Kowalskim, bo jakby założył zbroję to byłby jak BATMAN.

Odpowiedz Cytuj
Ania P. 12-02-18 13:23

Ja byłam za Clooney'em do czasu comming outu. Teraz mi dynda.

Odpowiedz Cytuj
*Paul* 12-02-18 13:25

Prawdziwy Potop na tym forum, aż miło poczytać. Zagłębie gra z resztą świata, stąd wióry lecą z „bejzboli” z nalepką „ona walcząca, cnotliwa, czy jakoś tak..) i innych stadionowych kastetów ogolonych pod włos na sezon letni. „Się dzieje…!”- jakby powiedział Poniedzielski. „Ale czy to normalne, dobre, uczciwe…?”– oczywiście kontynuuję spontaniczny wywód Poniedzielskiego. Z powodu natłoku wrażeń nie wiem, kogo pozdrawiać, komu ubliżyć, czy jeszcze innemu nie patrzyć w oczy. Wybory za ….( nie zliczę tych nocy, dni i poniedziałków – sorry), a mi się wszystko podoba, jak na plaży. Na plaży widzę to , co widać – pośladki, pupa, biust. W Chocianowie na plaży też nie mało tego, sama smaczna młodość, pośladki, pupa, biust. Człowiek chciałby „przyczepić się do wszystkiego, ale …nie wypada. Przyczepię się więc tylko do Pani Klaudii ( którą pozdrawiam) i w nieskoordynowany sposób pozdrowię ją ( pomijając wszystkie inne Hańcie, Cuduśki, Panią ze snu i Mariolkę, które oczywiście pozdrawiam). Pozdrawiam, Pani Klaudio!. Nie wiem, ale może dla Pani napisałem ten artykuł. Nie wiem. Tego po prostu nie wiem. Wendeta Franciszka Skibickiego za publiczne pieniądze O czym marzy dziewczyna, gdy dorastać… na,na,na,na,na” – wybaczcie, nucę ten szlagier non stop, nawet dla Pani przez sen od czasu koncertu noworocznego „Od arii do piosenki” ( Franciszek Skibicki nie remontuje już fontann. W Chocianowie nareszcie stanie pomnik…). Wiem, że byłby to idealny wstęp do artykułu raczej walentynkowego, a nie tekstu o wendecie, który próbuję zacząć pisać. To jest silniejsze ode mnie „Stanąć sercem przy…, na na, na. I powiedzieć- Kocham Cię”. Ciąg dalszy piosenki : [LINK]

Odpowiedz Cytuj
Do Paula 12-02-18 14:14

Robert jedno Ci przyznam, w innym mieście byłbyś bogaty tutaj niestety. To forum i ten portal to całe twoje życie. Mysle, ze budzisz się rano robisz prasówkę i tak co 30 min do wieczora. Weź to przemyśl, pieniądze nie mają napisane skąd sa, taki Zygmunt I Stary wygląda przecież tak samo i tu i tam, tylko np. ten z Trzebnic , Śmierdzi Gnojem. Mowie Tobie, te "światowe" lepsze, bardziej perspektywiczne.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://chocianow.istrefa.com

istrefa gmina Chocianów | istrefa powiat Polkowice | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Chocianów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Polkowice, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-140


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem