Nowy burmistrz 2018 nie z układów

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 15 z 16

*Paul* 12-02-18 15:35

O, niestety ….Kolego, mylisz się od początku. Spoufalając się wyrażasz się per „Robert”, a sam nie przedstawiłeś się! Następnie sugerujesz, że w innym mieście byłbym kimś innym, czyli „bogaty” Później ubliżasz mi , że tutaj jestem tylko „niestety” Źle nawiązujesz znajomości, ze mną albo po prostu „niestety” jesteś tylko z innego miasta. Mylisz się także (Kolego) w pretensjonalnej antycypacji mojego trybu życia, rozkładu zajęć, od rana do wieczora, że niby prasówka, pitu pitu, itd, itd. do wieczora…. Napisałeś „budzisz się rano”. Błąd! Budzę się wielokrotnie w nocy, żeby okryć kołderką moją Panią ze snu ( ma tendencję do zssuwania kołdry) Poza tym nie podzielam Twojej obelgi, że nie znam się na pieniądzach. Ten środek argumentacji wymyślono dano temu, a nawet wcześniej, niż zdobyłeś wykształcenie. Pieniądze pachną tak samo w każdym zakątku globu. P.S. Chyba naprawdę zacząłem Cię nie lubić!

Odpowiedz Cytuj
Tak jest 12-02-18 18:50

Autor 12-02-2018 11:46:31
Autor 12-02-2018 11:19:57 Tomasz Kulczyński kończ waść pan wstydu oszczędź
Za kogo tyś nas miał? My szukamy działaczy, z powołania, z natury a nie politykiera. Jeszcze naklejka serce głosuj na mnie w walentynki, kwiatki na dzień kobiet, króliczki na Wielkanoc jesteście tak przewidywalni i płytcy ze aż boli. Chocianów to nie sprzedajna dziewczyna żeby się oddać byle komu, byle jak, byle gdzie, za byle co! Wyobraźcie sobie ludzie gdyby 5-6 kandydatów na burmistrza gromadziło się z byle okazji na rynku i biegało za wami z pączkami, zniczami pomyśleliście - BŁAZNY! I zastanowicie się: co innego zrobił TAK NAPRAWDĘ OD SIEBIE SAM DLA DRUGIEGO CZŁOWIEKA (zanim postanowił go kupić )???
nie pomyślałem o tym.... faktycznie to byłoby męczące, w sumie to już jest a tylko jeden zdobył się na tak niski gest w związku z wyborami reszta robi, działa, a ten jeden daje, daje bo coś chce nie wezmę więcej pączka tak mi dopomóż ;-)

Odpowiedz Cytuj
Gonzo 12-02-18 18:59

Za dawnych czasów mógłbyś Pania Klaudie szantażować pracą a dziś co masz do zaoferowania trolu. Jesteś nikim a jedyne co potrafisz ubliżać i szastać nazwiskami . Mamusia szacunku trola nie nauczyła. Ale co poradzić nie pozostaje ci pajacu nic innego jak popatrzeć cyknąć zdjęcie i do domu napisać jakiś smród. Bohater gonzalez ale co siejesz to zbierzesz a czas najwyższy śmieciu bo pozwalasz sobie na zbyt wiele.

Odpowiedz Cytuj
Kaczy 12-02-18 19:02

Jestem za!!!! już dawno ktoś się za tego pajaca powinien wziąść. Pseudo pismak myśli że może bezkarnie obrażać ludzi

Odpowiedz Cytuj
Policja 12-02-18 19:06

Nawet policji nie trzeba. No ewentualnie zabezpieczyć teren żeby nikt nie przeszkadzał w czynnościach wyjaśniających.

Odpowiedz Cytuj
Wstydź się 12-02-18 19:14

Autor 12-02-2018 17:59:45 Za dawnych czasów mógłbyś Pania Klaudie szantażować pracą a dziś co masz do zaoferowania trolu. Jesteś nikim a jedyne co potrafisz ubliżać i szastać nazwiskami . Mamusia szacunku trola nie nauczyła. Ale co poradzić nie pozostaje ci pajacu nic innego jak popatrzeć cyknąć zdjęcie i do domu napisać jakiś smród. Bohater gonzalez ale co siejesz to zbierzesz a czas najwyższy śmieciu bo pozwalasz sobie na zbyt wiele.
pajacu smieciu na pewno bekniesz za to człowieku piszesz nie obrażaj, a sam obrażasz, jesteś moralnym padłem!

Odpowiedz Cytuj
ja 12-02-18 19:26

Czytam i nie wierzę jak można znów robić to samo, mieć ciągle te samą strategie!? Co kampania to wylewanie pomyj na konkurencje, ale te wasze hejty są chyba mało skuteczne. Po Franku w zeszłych wyborach jeździliście jak po burym kocie i przegraliście. Teraz siedliście na ekipę Kulczyńskiego i pewnie efekt odniesiecie taki sam. Ale skoro nic innego nie potraficie robić to powodzenia.

Odpowiedz Cytuj
Rozmarzony 12-02-18 20:04

Pojutrze walentynki - ciekawe co dostane od kulczyńskiego? ....cichy wielbiciel

Odpowiedz Cytuj
Patataj 12-02-18 22:18

Cały czas to samo, tylko najeżdżają na Łysego i nic z tego nie wynika. Czepiacie się bóg wie czego ale każdy wie w jakiej sprawie... żal dupe ściska? Też coś róbcie, krytykować i znieważać każdy może ale nie o to chodzi... jak dla mnie jesteście prostakami używając Waszego sloganu...

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://chocianow.istrefa.com

istrefa gmina Chocianów | istrefa powiat Polkowice | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Chocianów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Polkowice, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-140


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem