Nowy burmistrz 2018 nie z układów

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 3 z 16

Jestem 04-01-18 17:54

Nowy i doświadczony? Marek Tramś?

Odpowiedz Cytuj
Mati 04-01-18 19:10

Ja słyszałem ze startują 1) Kulczyński od skibickiego 2) Kowalski 3) Pichała- od kowalskiego zeby głosy robić i Bazyl ją wspiera 4) Czekajło z pisu Powiem jedno, od kiedy jesteśmy w powiecie polowickim to sie frajerzymy. Pamietajmy ze byliśmy w powiecie lubińskim wtedy to był czas naszej prosperity. CHofum , brak bezrobocia, rozwój miasta, szklary sie pobudowały, brunów takze, a teraz? To kpina ze wieś Scinaw ma budzet większy niż my?? nie ,, niż NASZ powiat!! trzeba uciekac do lubina. oby nas chcieli. Ludzie stańcie do działania!

Odpowiedz Cytuj
Właśnie 04-01-18 19:18

Oj Mati co ty będziesz, co ty wiesz o CHOfumie, Gumie czy FATcie???

Odpowiedz Cytuj
Mati 04-01-18 19:26

Wiem więcej niż ty bo w Chofumie pracowali moi rodzice, pózniej moi bracia. Wpaniałychy mieli szefów. Zamilcz jak nie wiesz. Złoci ludzie. Kłam jak chcesz, obrażaj jak możesz ale prawda jest jedna. Chocianów jest doprowadzony do upadku. Lata złego prowadzenia doprowadziły do tego ze połowa ludzi pracuje i mieszka w lubinie, kolejna cześć uciekła do wrocławia. Tylko ludzie zwuązani więzami rodzinnymi zostali. to wstyd

Odpowiedz Cytuj
Spokojnie mati 04-01-18 19:47

No to Mati powinieneś wiedzieć, że ruiny do jakiej doprowadzono CHOfum nie uzdrowi ani Lubin ani Polkowice ani nawet NEW York. Nie spinaj się tak nie atakuj mnie, bo tak się składa, że moi rodzice też pracowali w fumie, a ja chodziłem do zakładowego przedszkola, które było na ul. Fabrycznej. Jak myślisz kto je sprzedał energetyce¿

Odpowiedz Cytuj
To ja 04-01-18 20:32

Kochany jakie masz pojecie o publicznych pieniądzach? Tyle roboty za 4 mln? zadłużenie Ścinawy wzrosło o 10mln w ciągu tej kadencji. I będzie wieki stop na inwestycjach w Ścinawie.

Odpowiedz Cytuj
Hura 04-01-18 20:47

No to o co ten szum przecież jeszcze trochę i w Chocianowie będzie jak w Ścinawie i Lubin nam nie potrzebny????

Odpowiedz Cytuj
Lukaszek 04-01-18 21:12

Uzdrowienie chocianowa przez emeryta?? niemożliwe... ktoś młody?? jak najbardziej, ważne żeby miał głowę pełną pomysłów!!

Odpowiedz Cytuj
Złomiarz 08-01-18 22:18

Nowy burmistrz to tylko młoda i prężna osoba ! dość leśnych dziadków ! dość bazbili i innych ! dość wyśmiewania nas i mówienia że jesteśmy głupim społeczeństwem i że można nas robić w wała dość ! chcemy nowego ! chcemy zmian ! chcemy w końcu normalnie żyć ! chcemy normalnego młodego chocianowa, nie umoczonego w żaden beton z którego wszyscy się śmieją ! Precz z komuną i zdradzieckimi mordami ! Precz z kłamcami i oszczeracami którzy najpierw piszą pod publikę a potem grają na siebie ! precz!!!!!!

Odpowiedz Cytuj
Acha 08-01-18 23:46

Tak!! zew młodości jest w stanie uleczyć to miasto!! ktoś z zewnątrz ten Kulczyński był by dobry. tylko czy by chciał pchać się w takie bagno?

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://chocianow.istrefa.com

istrefa gmina Chocianów | istrefa powiat Polkowice | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Chocianów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Polkowice, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-140


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem