Nowy burmistrz 2018 nie z układów

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 4 z 16

Acha 08-01-18 23:49

A Kulczyński nie jest od Skibickiego złe info

Odpowiedz Cytuj
Wiola 09-01-18 4:40

Tak Kulczyński jest od Skibickiego i Raczyńskiego czyli z PO.Kulczyński jest radnym z Lubina, czyli na sznurku komuny!

Odpowiedz Cytuj
Dżeko 09-01-18 8:19

Większej głupoty palnąc nie mogłaś. Teraz będą wylewane żale, jak to strasznie źle. Powiem wam jedno. Każdy z lubina będzie lepszy niż te stare odgrzewane kotlety. Dlaczego? Bo wiadomym jest że Lubin się zatroszczy o swojego. Czyli? Sypną kasą jak w scinawie, a to o to nam chodzi. Możecie pisać bajki wyssane z palca, ale ludzie to widzą. Ludzie chcą MŁODEGO CHOCIANOWA a nie obiecanek i kiełbasy wyborczej chodzenia po domach na wsiach jak wiadomo kto.

Odpowiedz Cytuj
łomatko 09-01-18 9:40

Wiola na sznurku komuny ?? a kim są ci od nas którzy tak jadą po jaśnie panującym skibiskim ? to nie komuna ?? czy przypadkiem rentier nie miał nic wspólnego z pzpr ?? a może faktowicz jest taki święty ?? otrząśnijcie się ludzie ! to wszystko to jest komuna tylko wyjebana na tylnie siedzenie bo raczej byli za mało enteligentni żeby usiąść z przodu !! Nam są potrzebni ludzie młodzi wychowani w wolnym kraju ! Kulczyński jest idealnym przykładem na to. Młody wykształcony i coś mu się chce ! a nie tylko posadzić dupe w zamku i srać na wszystkich ! tak mówicie że wszystko to komuna a sami pewnie byliście w tamtych czasach prominentami pzpr... co głupio ? a szczekacie bo wam kości zabrali i teraz to komuna to zło... bo jebać na komune to teraz modnie.... ogarnijcie się ludzie i nie piszcie głupot bo sterują wami tak jak chcą.... o biedny i tępy narodzie nie umiejący uczyć się na swoich błędach...

Odpowiedz Cytuj
Wiola 09-01-18 11:02

Tak wykształcony ,jak co drugi z nas, ale z UKŁADU OBECNIE PONUJĄCEGO SKIBOLA , WIĘC JAKIE TO NOWE .? Następny z układzików Skibickiego i jego załogi.

Odpowiedz Cytuj
Do wiola 09-01-18 11:03

Autor 09-01-2018 03:40:54 Tak Kulczyński jest od Skibickiego i Raczyńskiego czyli z PO.Kulczyński jest radnym z Lubina, czyli na sznurku komuny!
Raczyński z PO? HAHAHAHA!!! Chyba twoja mama dużo śniegu jadła jak z tobą - kim tam sobie jesteś - w ciąży była... bo straszny z ciebie bałwan!

Odpowiedz Cytuj
Do łomatko 09-01-18 11:13

To ty jednak g.wno wiesz na temat układów w Chocianowie ,kto z kim i dlaczego ,więc sie nie wysilaj !

Odpowiedz Cytuj
Sara 09-01-18 11:19

Autor 09-01-2018 10:02:59 Tak wykształcony ,jak co drugi z nas, ale z UKŁADU OBECNIE PONUJĄCEGO SKIBOLA , WIĘC JAKIE TO NOWE .? Następny z układzików Skibickiego i jego załogi.
To chyba Cie poniosło. Masz w radzie migu jakiegoś adwokata, lekarza, architekta? nie porównuj mi ludzi po zawodówkach czy magisterkach z legnicy heheh Żal dupe ściska widać. !!! co w swoim zyciu osiągnąłeś, chodzisz liczniki spisujesz, sklep prowadzisz ze śrubkami, pizze robisz czy na strefie bidujesz za grosze? Z układu Skibola? sprawdziłeś to? zapytałeś kogokolwiek !? czy pomawiasz!? W Chocianowie ewidentnie jest grupa ludzi którzy nie chcą zmian, nie chcą żeby żyło się lepiej, nie chcą iść do przodu. Ta grupa- wiadomo od kogo i na jakich portalach co wypisuje utknęła mentalnie i sama nie wie jak z tego wybrnąć. Żałosne, chcecie ciągnąć na dno to Siebie, nie Nas, Nie Młody Chocianów, nie ludzi otwartych na zmiane!

Odpowiedz Cytuj
Radca 09-01-18 12:00

Autor 09-01-2018 08:40:53 Wiola na sznurku komuny ?? a kim są ci od nas którzy tak jadą po jaśnie panującym skibiskim ? to nie komuna ?? czy przypadkiem rentier nie miał nic wspólnego z pzpr ?? a może faktowicz jest taki święty ?? otrząśnijcie się ludzie ! to wszystko to jest komuna tylko wyjebana na tylnie siedzenie bo raczej byli za mało enteligentni żeby usiąść z przodu !! Nam są potrzebni ludzie młodzi wychowani w wolnym kraju ! Kulczyński jest idealnym przykładem na to. Młody wykształcony i coś mu się chce ! a nie tylko posadzić dupe w zamku i srać na wszystkich ! tak mówicie że wszystko to komuna a sami pewnie byliście w tamtych czasach prominentami pzpr... co głupio ? a szczekacie bo wam kości zabrali i teraz to komuna to zło... bo jebać na komune to teraz modnie.... ogarnijcie się ludzie i nie piszcie głupot bo sterują wami tak jak chcą.... o biedny i tępy narodzie nie umiejący uczyć się na swoich błędach...
Proszę kolegę o niewspieranie mojej osoby takimi wpisami. Na pewno nie pozyskamy w ten sposób wyborców. Ja chcę budować kampanię pozytywną.

Odpowiedz Cytuj
Bernard 09-01-18 12:30

Haha, już nawet tak nisko upadacie ze się podszywacie. No tak to wygląda jak się nie ma argumentów. Wymyslacie sobie temat i w niego wierzycie hehe Żałosne na miare Chocianowa właśnie.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://chocianow.istrefa.com

istrefa gmina Chocianów | istrefa powiat Polkowice | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Chocianów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Polkowice, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-140


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem