Nowy burmistrz 2018 nie z układów

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 5 z 16

Ty durnowaty 10-01-18 0:14

Kulczyk to dziecko narodzone z sympatii na linii skibol - raczyński - trzeba być ślepym albo tępym żeby tego nie widzieć! To oczywista oczywistość! Ciekawe jak podzielą się głosami, bo Skibol startuje w wyborach jak niosą najnowsze wieści. Jest ich paru do podziału skibol, kulczyk, leszczyk, sami swoi, czyli NIECH BĘDZIE TAK JAK BYŁO. Pani Anna burmistrzem! Boicie się jej i tyle. Dlatego tyle hejtu na nią. Zielony mega zagrożenie mega hejt. Sprawa jasna

Odpowiedz Cytuj
Bezsens totalny 10-01-18 11:48

A ktoś się wogole pytał Kulczyka, leszczyka , skibola, kovala czy startują ? Czy ktoś się ich formalnie zapytał!?! po co bijecie piane i kłamiecie zwyczajnie.

Odpowiedz Cytuj
Wartek 10-01-18 13:17

Dzisiaj nie piszę bo stoję w kolejce po zasiłek jak zawsze dziesiątego, a Pichcała to kompromitacja i parcie na szkło

Odpowiedz Cytuj
Acha 11-01-18 0:02

Czasami to co jest takie oczywiste okazuje się zupełnie czym innym. Jak Kulczyński może być od Skibickiego skoro jak twierdzisz kandydują obydwaj? Nie można oceniać kogoś o kim się nic nie wie, proszę trochę poczytać i zobaczyć kto jest kim. Oskarżenia zawsze jest łatwo rzucać, ale jeszcze niech poparte to będzie argumentami.

Odpowiedz Cytuj
Koniobijcy 11-01-18 9:05

O czym ty piszesz. Skibicki mówił wielokrotnie ze N I E startuje. Mówił to nawet na portalu e-legnickie a tam jak wiadomo pracuje pani Klaudia Beee . To wiec to było pewne info. Jakby startował wyszedlby na niewiarygodnego. Co do Kulczyńskiego, to ktoś się go pytał? czy ktokolwiek? ktoś rozmawiał z Leszczyńskim np? tylu domorosłych dziennikarzy a ktoś sie spotkał i ich wprost zapytał? Kovala brzuchala też sie ktoś pytał? bijecie piane jak @!!@ wieczorem.

Odpowiedz Cytuj
Pietrek 11-01-18 23:35

Bo takich mamy dziennikarzy typu Nosel (chocianow.com.pl) harenza (fakty.pl) Bober (e-chocianow.pl) że nikt z nich nie wystąpił do kluczowych prawdopodobnie kandydatów takich jak: Skibicki, Kowalski, Zielony, Leszczyński, Kulczyński, Pichała??? Panowie redaktorzy czy dziennikarze zapytajcie oficjalnie może któryś powie tak startuję, inny powie nie wiem rozważam taką możliwość a inny powie że na tym etapie nie jest w stanie powiedzieć tak czy nie.....Więc skoro nas zasypujecie swoimi artykułami to ten chyba wymaga na szczególną uwagę....Boicie się zapytać? Niech mieszkańcy już dzisiaj się zastanowią nad nimi wszystkimi (nimi którzy będą startować)

Odpowiedz Cytuj
*Paul* 12-01-18 0:16

Dobranoc. Moja nieokrzesana kobieta już wlecze mnie do łóżka.

Odpowiedz Cytuj
Hania.G 12-01-18 15:12

Autor *Paul* 11-01-2018 23:16:11 Dobranoc. Moja nieokrzesana kobieta już wlecze mnie do łóżka.
Paul, przepraszam za wleczenie. Nie chciałam, abyś spał na dywanie z dwóch powodów: 1. Dywan był świeżo wyczyszczony 2. Tata w nocy łazi do lodówki i mógłby Cię nadepnąć. P.S. zamiast nieokrzesana wolałabym nienasycona.

Odpowiedz Cytuj
Marcin 13-01-18 13:23

To co Pan Tomek zrobił wczoraj w Choku to była petarda. Siedziałem z dziećmi. ten Pan ma coś takiego w sobie, ze robi po prostu , on wchodzi jest cisza dzieci stoją , jacys ludzie biegną fotograf, kazdy staje. No po prostu gość jest niesamowity. Wg mnie i mojej żony która wpadła w jakąś paranoje pana Tomka, on jak mówi moja żona" rozjaśnia sale" . po prostu on wszedł i jakby w tym miejscu nagle słońce świeciło. Nie potrafie tego sklecić.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://chocianow.istrefa.com

istrefa gmina Chocianów | istrefa powiat Polkowice | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Chocianów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Polkowice, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-140


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem