Nowy burmistrz 2018 nie z układów

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 6 z 16

Marcin 15-01-18 12:32

Nachwaliłem się Pana Tomka ale chyba nie potrzebnie bo zerknąłem na jego bloga i już się boję że w Chocianowie będzie aleja gwiazd polityki, aleja gwiazd burmistrzów i inne aleje bo w tym Pan Tomek jest najaktywniejszy i jeszcze założy monitoring świerka przy ulicy Pileckiego. I to by było na tyle.

Odpowiedz Cytuj
Marcin 15-01-18 14:20

Jednak nie sprawdziłem, że Pan Tomek wszystko co robi to po kontakcie z mieszkańcami, wiec nie zrozumiałem że kazdą sprawą się zajmuje, bo taka jego rola. Wybaczcie, zwracam honor. Kogos takiego potrzebujemy.

Odpowiedz Cytuj
Enzo 15-01-18 14:44

Ale powiem, że już szczerze to nic, ale to nic nie możecie wymyślić, żeby się naszukać dawno nieaktualnego niepozycjonowanego bloga bo widać ze na 2 stronie googla. to naprawdę trzeba chcieć. Trzeba było jeszcze sprawdzić bip, i zobaczyć ze w tamtym czasie, Radni wystosowali uchwałe- przełomową- w specjalnym trybie skonstruowaną- co chyba widzisz po podstawie, która jest wyłomem w relacji organu stanowiącego i wykonawczego, bo jest nieliczną uchwałą intencyjną w Polsce. No ale chyba nie wiesz o tym, tak samo jak nie wiesz po co to zostało zrobione. Bo niestety w gogle o tym nie pisza tylko albo lata praktyki samorządowej Ci to powiedzą albo wyjątkowa znajomość zagadnienia. Niestety, u Ciebie ani jedno ani drugie. Nie przenosze gruntu Lubina do Nas bo my nawet 1metra ścieżki rowerowej nie mamy jesteśmy ewenementem w powiecie , jedyną gminą. Wiec u nas KAŻDA, KAŻDA inicjatywa nawet postawienie kolorowych donic na ulicach jak w Lubinie, jest lepsze niż teraz wiec nie wiem o co ten temat. Znajdźcie cos lepszego, nie wiem np. że się jąka, że czarnych lubi, że jest ateista, albo ze miał 100żon, albo że brzydal, że niski, że pali/pije coś takiego. Bo niestety sprawa jest taka, że też czytałem Bip Lubin i byle debil i leszcz nie zostaje u Raczyńskiego przewodniczącym klubu, czyli nie ma pod sobą wszystkich jego radnych na pasku i polecenie, z prezydium włącznie, bo jak to tez sprawdziłem to jeden Klub. PS. ja akurat chciałbym, żeby w Chocianowie przy sali była aleja sportowców, albo w parku, to by było co tu dzieciom pokazać bo poza dziurami w drogach to naprawdę nic tu nie ma. Naprawde czekam na jakąś sensacje w stylu, kradnie samochody albo pali trawe,- i dowody na to, bo z tych wpisów pisanych przez 1 osobę, to śmieje się owszem, ale z tego co pisze.

Odpowiedz Cytuj
Ozne 15-01-18 14:54

A my mamy bekę z Ciebie, słabo wykształcony, ale gadatliwy marcinie.

Odpowiedz Cytuj
Marcin 15-01-18 14:56

Pan Tomek ma wszystkich radnych z prezydium włącznie na pasku i polecenie? Coś ty enzo głupoty pieprzysz bo tak jest tylko w dyktaturze której jeszcze nie ma.

Odpowiedz Cytuj
Marcin Ślipko to ty? 15-01-18 20:36

Marcin Ślipko ponoć startujesz w wyborach z listy Kulczyńskiego na radnego z Zacisza. To by tłumaczyło twoją służalczość , poddaństwo i cukier wysypany z kieszeni. To twój bóg i możesz go kochać, ale nie przekonuj reszty świata na siłę. Poza tym nie na wątku "nie z układów " bo to człowiek od Raczyńskiego, a jak od Raczyńskiego to od Skibickiego i wszystko jasne

Odpowiedz Cytuj
Sylwix 16-01-18 8:15

Dawno nie słyszałam większych bzdur. Przecież Skibicki popiera Leszcza. Wiec jak od Skibickiego.? Tak się właśnie manipuluje i kłamie. Ktoś się Kulczyńskiego zapytał czy w ogóle startuje? Czy oczerniacie bez podstaw. A jak będzie ze powiat, ze sejmik to zamkniecie "zdradzieckie mordy"? Bójcie się kogo innego, we wczorajszych Konfrontacjach w TVregionalna był nie kto inny jak nasz radny powiatowy z PIS. Dlaczego o tym nie piszecie, że startuje? zatkało, nie wiedzieliście?

Odpowiedz Cytuj
Nowacka 16-01-18 8:39

Ale hejterzy argumenty konkretne, nie bo działa? nie bo chce zmienić Chocianów? nie bo młody? argumenty a nie stara śpiewka, bo to że od RR, że z lubina, że ma bilboardy to już akurat wiemy. To jest takie przykre, że jak Kulczyński organizował zabawe dla dzieci to ktoś ją chciał zblokować bo do mojej przyjacółki do przedszkoda doszło że był telefon żeby nie zapisywać dzieci! Skadnal, jak tak można inicjatywy dla ludzi blokować- nie bo co? bo nie ja na to wpadłem ? wstyd! a jak był bieg niepodległości to chodziliście robiliście zdjęcia, ze się auto zakopało i park niszczy- chcecie nas Chocianowian po prostu jak bydło do klatek. Żeby nic się nie działo. Żal mi was, bo nadjechał autobus na dworzec a wy dalej nie chcecie do niego wejść. Autobus zmian.

Odpowiedz Cytuj
Nowacka 16-01-18 9:24

I jeszcze jedno: możecie do mnie mówić Kononowicz

Odpowiedz Cytuj
Nowacka 16-01-18 9:42

I kopiowanie wpisów z Nickiem czyims nie swoim, jak wyżej- dowodzi tego, że już pieski Romka nie macie jak szczekać bo wasz pan kiełbasy wam nie daje, a jak daje to starą i śmierdzącą.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://chocianow.istrefa.com

istrefa gmina Chocianów | istrefa powiat Polkowice | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Chocianów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Polkowice, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-140


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem