Nowy burmistrz 2018 nie z układów

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 7 z 16

Apologeta 16-01-18 9:46

Dla mnie ten portal to fun. codziennie wchodzę tutaj i patrze jaką bzdurę wymyśli ekipa Romana, na każdego kto się wychyli. Na Sołtyske ze wsi, na Leszcza, na Kulsona na Skibola. Tylko nie na Romana. Ten to jest swięty i w aureoli chodzi, a śpi na obłokach i sika złotym deszczem rozkoszy. Postać swięta godna naśladowania. Szkoda, naprawdę że tak nisko upadliście żeby rozwijać swoje codzienne niepowodzenia na tym portalu które czytacie tylko wy, podejrzewam nawet ze ludzie od was sami sobie odpisują. Tak właśnie działa ekipa Romana. szkoda mi was. Pomodle się za was.

Odpowiedz Cytuj
Nie kupuje 16-01-18 13:39

Kulczyński daje bo chce wygrać, działa tylko w ramach kampanii wyborczej, chce nas kupić. Wcześniej nie dawał ludziom NIC, robi swój biznes, ludzie go nie obchodzą, chyba że ich głosy, kupuje ich. Filantrop się znalazł od listopada, nie dajcie się nabrać na wyborcze sztuczki

Odpowiedz Cytuj
Propagandysta 16-01-18 13:43

A Roman jest ze wsi, podejrzewany o nieślubne dzieci, prawie na pewno seksualnie wydolny i to ma w głowie częściej niż co inne i koleguje się z Robertem H. I nie umie wygrywać wyborów po raz trzeci itd. itp. No i co, nie piszemy o Romanie?

Odpowiedz Cytuj
Mi się to podoba 16-01-18 15:13

Do "nie kupuje". Nie chcesz nie kupuj. Nikt Ci nie kaze w niczym uczestniczyć. W ramach jakiej kampanii? widzisz tu gdzies jakąs kampanie młotku? jest ona gdzies ogłoszona. Czy ten kulczynski którego tak się boisz powiedział Ci ze startuje na cokolwiek gdziekolwiek? Mi się to podoba, w Chocianowie się nic nie dzieje. To gościu robi. Nie podoba się, to zrób też coś sam. Zrób, nikt Ci nie zrobi, zapłać, załatw zrób. Nie masz argumentów. Żal ci dupe ściska.

Odpowiedz Cytuj
Racjonalista 16-01-18 15:21

Mam nadzieje, że będzie czarno na białym, kto startuje, co potrafi jakie ma pomysły. I tyle. Proste zestawienie. Ja wybiorę tego, którego pomysł będzie najlepszy na tą gmine. Nie tego, kto coś mi da. Tylko na kogoś kto wykaże że jest w stanie zrobić to co obieca. To OCZYWISTE. Poza tym cholera mnie bierze, jak widze, że można cos robić czego nie było a jest, to zachodzi pytanie, GDZIE MY ŻYJEMY? Kogos my wybrali, że jednak można. To wolny Kraj. Niech każdy kandydat robi swoje, i nie wpierdala się drugiemu. Wtedy najlepiej my mieszkańcy na tym wyjdziemy. Ja nie rozumiem po co wy o tym piszecie. Co da wam to komentowanie. Jedni robią drudzy nie. Jedni bazują na budżecie naszym i za miejskie pieniądze bawią się na jagodzie, na dniu dziecka inni jak piotrowski robią za swoje, a sa tacy co nic dla nas nie robią, są inni co wioski ośmieszają w jakiś plebiscytach i tematycznych bzdurach. Każdy ma wolny wybór. Ludzie to widza. Myślicie ze jak napiszecie 1 kom więcej żeby był "mój na górze" to ma to jakikolwiek wpływ na cokolwiek. No to smiało, piszcie dalej sami sobie.

Odpowiedz Cytuj
Dalej nie kupuje 16-01-18 15:45

Najgorsze jest to, że robi to tylko bo chce wygrać, ma gdzieś ludzi i ich problemy. Trzeba uświadomić tych co to czytają, że tyle się dzieje z racji Kulczyńskiego, bo IDĄ Wybory. Filantrop z niego nie jest, zwykły cwaniak, chce wygrać i chce kupić sobie głosy. A bywa w Chocianowie, bo ma stąd żonę Katarzynę Kehle i dlatego bywa w kościele czy na mieście. Do tej pory obchodzili go lubinianie bo dali mu koryto, a teraz będziecie obchodzili go wy bo MA PARCIE na chocianowskie koryto. Lepiej płatna posadka dla filantropa, którym się nagle stał. Myślicie że ludzie to kupią? Chyba wy bo takie macie zadanie, piarowcy pozalsieboze. Ogarnijcie się. Banda klakierów pod wieloma nickami

Odpowiedz Cytuj
Marzena 16-01-18 15:52

No to brawo. czyli nie jest obcy. To już w ogóle Rewelacja. Ciekawe tylko czy będzie startowal. OBY!

Odpowiedz Cytuj
Ania z Zielonego W. 16-01-18 15:53

Mój na górze, a Anna Pichała najlepszym burmistrzem! Sam piszesz, że robi coś z niczego, za darmo i jeszcze jej twarzy na banerach nie widziałam. Nie dostaje z budżetu MiG ani grosza, a ile już zrobiła! Mogłabym wymieniać, ale szkoda czasu i miejsca. A obcy idą tu tylko żeby nas pożreć albo wypie*dolić, używając twojego słownictwa.

Odpowiedz Cytuj
Racjonalny 16-01-18 15:55

Ooo! Wypraszam sobie słowa "banda pod wieloma nickami"!!! Jestem saaaaam.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://chocianow.istrefa.com

istrefa gmina Chocianów | istrefa powiat Polkowice | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Chocianów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Polkowice, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-140


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem