Nowy burmistrz 2018 nie z układów

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 9 z 16

Arletta 16-01-18 23:05

Autor 16-01-2018 16:41:23
Autor 16-01-2018 16:27:02 ja sie bałam ze to desant, ze chca nas zlikwidowac, ale widze ze do powiatu lubińskiego, pamietam rpacowałam wtedy w elpo to było cos, lubin się rozwijał z dumą jezdziłam tam do pracy, teraz widze ze Lubin sobie o nas przypomniał, jeszcze te Pan, którego rodzine znam i cenie, to wspaniali ludzie, to rewelacja. Nasz człowiek. Wiele lat na to czekaliśmy z rodziną. Wszystkim którzy mówią źle, powiem, nadstawmy drugi policzek.
Ja myślałem, że to młody jakiś internauta wstawia się za młodym kandydatem, a to stary pierdoła pracujący kiedyś w Elpo. A Elpo przestało działać, gdy dinozaur je nadepnął. I jeszcze damskie szmaty zakłada, fetyszysta pierbolony.
Hancia? Masz bardzo ładny (trafny) nick... ...stosowny do wieku

Odpowiedz Cytuj
Patataj 17-01-18 9:21

Ludzie ja tam się ciesze że kulczyński jest od raka i że chce działać w naszym mieście. nie rozumiem czemu mówią oni obcy jak on jest nasz, ma tu rodzinę przyjaciół, znajomych. działa na rzecz naszego miasta. a ci którzy tego nie widzą i mówią że po wyborach nas wydyma że to tylko jego gra mówie krótkie walcie się ! żal wam dupę ściska bo on ma pomysły a wy jedyne co możecie zrobić to walnąć sobie jabolka po monopolem. Więc o czym my młodzi mamy z wami dyskutować ?

Odpowiedz Cytuj
Chocianowianin 17-01-18 10:51

Co robi? Swoją kampanię robi! Głosy i poparcie. NIC NIE ROBI! Jeszcze 3 lata temu w kampanii do RADY MIASTA LUBINA udowadniał ze jest lubinianinem! MIESZKA W Lubinie, kocha Lubin to jego miasto. Tak ich omamił jak was teraz. Uwierzyli wybrali go. Ciekawe czy tamci jego wyborcy wiedzą. Pewnie drugi raz by się nie dali nabrać. Po takiej kampanii w Chocianowie w Lubinie jest skończony. Stąd parcie, że musi wygrać. Teraz waszymi ustami klakierzy próbuje udowodnić, że jednak się pomylił bo CHOCIANÓW to jego miasto. Czy to nie jak u Pawlaka farbowany kaban? Nie dajcie się nabrać!

Odpowiedz Cytuj
Chocianowianin 2 17-01-18 14:14

Ma rację kolega z postu powyżej, kolejny chcący się nachapać pcha się do koryta i to zza miedzy. Po co nam ten Lubin? Lubin jeszcze niedawno nie miał nawet praw miejskich, Chocianów jest starszy o 450 lat. Ja chcę takiego gospodarza, który z Chocianowa zrobi ciekawe i duże miasto i za kilka lat przyłączy Lubin do powiatu chocianowskiego. Wystarczy pogonić wszystkich cwaniaczków z ich przydupasami i dać ster w ręce komuś, kto ma pomysł, a nie kasę na baloniki. Mam takiego kogoś na myśli, ale za wcześnie na ujawnianie nazwiska, szczekacze na forum opluliby go (ją), znieważyli i zniechęcili. P.S. A taki zniechęcony mógłby się wyprowadzić do miasta starszego, niż Chocianów, np. do Łodzi.

Odpowiedz Cytuj
Patataj 17-01-18 15:02

A ten się znowu nachlał jakiegoś whiski i pierdoły ludziom wciska że niby Bazyl na burmistrza. znowu najlepsi kumple od kieliszka, a Kulczycki wcale nie pije tylko innym pozwala na rozwój

Odpowiedz Cytuj
Japa psy 17-01-18 17:13

Czytam te wasze banialuki i oczom nie wierze. No i co daje co piszenie. I co z tego. Na wszystko tak. Ameryki nie odkryliście. Nie męczcie już dupy bo to sie robi nudne.

Odpowiedz Cytuj
Japa psy c.d. 17-01-18 18:02

Na wieży nie wierze bo jeży się Jerzemu głos na włowie. To jakieś jaja co piszenie

Odpowiedz Cytuj
Roman odpadł 17-01-18 20:45

Roman nisko upadłeś, a może już i na samo dno. Brudne i tłuste dziewcze które plątało się po urzędzie udając speca od promocji ,produkując ulotki z błędami i portale bez ikry nadal zajmuje się Twoją promocją. Czy już zdążyłeś zapomnieć jaki wynik miałeś podczas wyborów w Szklarach gdzie Julitka działał na Twoją niekorzyść? Dziś wiem że otaczając się Julitą, Kaśką i pozostałą sprzedajną resztą nie wygrasz nadchodzących wyborów i jestem pewien że mogę spać spokojnie i oddać swój głos komuś kto nie trzyma z plebsem. Romanie Ciebie już nie ma na scenie politycznej.

Odpowiedz Cytuj
DupaJapaPipa 18-01-18 21:08

Masz rację, że Roman się już w polityce nie liczy. Sprzedał się, upadł i nie powstał. Dziewczyny są zbyt cienkie na promocję, a jak przysłowie rzecze - z gówna bicza nie ukręcisz.. Tak i tu nic z tej promocji nie wyjdzie dobrego..

Odpowiedz Cytuj
Amen 18-01-18 21:21

Ale to burmistrz wychodzi z taką propozycją - bez niego nikt sobie o nas nie przypomni. Zadna Warszafffka nie obczai co to za Chocianów i gdzie on leży na mapie.. A tak może Kulczyński im to naświetlie.. Czy się uda, czy nie to inna kwestia, ale spróbować warto - nic nie stracimy, a zyskać możemy.. Jakim trzeba być imbecylem, żeby się szczycić, że jeździsz na DPL i bujasz się starą wiśniową bawarką z 83 roku..Widać, że ty jesz czosnek, bo nie dość że ci jedzie z japy, słoma wychodzi ci z sandałów, to jeszcze jesteś prawdziwym cebulakiem.. Wstyd i hańba.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://chocianow.istrefa.com

istrefa gmina Chocianów | istrefa powiat Polkowice | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Chocianów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Polkowice, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-140


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem