Www.burmistrzchocianowa.pl

Strona 1 z 31

Bezpartyjny 13-10-17 11:38

Nareszcie jednoznacznie. [LINK] ! widac po logo ze to chyba bezpartyjni wchodzą na chocianów oj będzie się działo. Ciekawe co na to skibol i koval. Mokre gacie jak nic!! haha!

Walnę i padnę 13-10-17 12:15

I KKB rozpoczął promocję na burmistrza jupi, cytat z owej strony Praktyka pokazuje, że najlepsi Burmistrzowie w Polsce, to osoby młode no fakt (młode może i tak ale nie schorowane i z nałogami), wykształcone, (tak wykształcone, że w chwili groźby procesu z pewnym politykiem lał w gacie i szukał adwokata a ponoć po studiach prawniczych jest- wykształcenie jak cię mogę), bezpartyjne (no wylizał już podłogi wszystkich klubów i wstąpił w szeregi wszystkich partii - widać ambitny inaczej) . Burmistrzowie wspierają lokalną przedsiębiorczość, ( jeśli prowadzenie upadającej firemki jest przedsiębiorczością to alleluja i do przodu) dbają o nowe miejsca pracy, ( no tu już przesadził) pomagają, służą mieszkańcom ( służy każdemu ale nie mieszkańcom) dążąc do nieustannego rozwoju Miast i Gmin ( czy on wie co to rozwój własny a nie mówiąc już o rozwoju gminy), którymi zarządzają. Czy tak jest w Chocianowie? Tak będzie jak kolejny ambitny inaczej dorwie się do władzy. uchowaj nas od tego ludu

Ja żem 13-10-17 15:06

Ja żem już sgłupiał o co tu chodzi ??

Wię 13-10-17 15:21

Powyższe uwagi byłyby uzasadnione, gdyby to KKB chciał zostać burmistrzem, ale nie! Strona mówi, że chcemy być młodzi, piękni i bogaci, nic więcej. Jestem za, a nawet bardzo za. Proponuję na burmistrza Jezusa Ch.

Solski 13-10-17 16:18

O jaaaaaa! ale NUMER! to skibol zostaje sam, a raczej kolega magister przewodniczący. TO OCZYWISTE HAHA Raczyński wchodzi do chocianowa z kimś NOWYM. to logiczne. przeciez to STOP to logo Bezpartyjnych RR. BEDZIE SIĘ DZIAŁO! BRAWO LUBIN!

Emi 15-10-17 21:07

Nareszcie. Koniec walki skibolka i romka. dalej tak być nie może. Patrze na Ścinawe i to jest niesamowite. Chce takiego burmistrza!

Realny 16-10-17 10:00

Nie przesadzajmy już , że Kowal czy Sibik będą startować na burmistrza. PANOWIE JESTEŚCIE za STARZY! dajcie sobie już spokój. Walczenie o role kierującego miastem i gminą w tym wieku to czysty teatrzyk, ewidentnie parcie na pieniądze. Byliście już, co zrobiliście, przecież poza Rosyjkim to nawet języków nie znacie, świata nie znacie, poza mielonym i schabowym. Dlatego u nas w Chocianowie Nic nie ma. Poza tym Delfinek- jest NIEWYMIAROWY tj 8,5 x 16,67 m,. WIEC PO CO TEN BASEN jak nawet zawodów międzyszkolnych się na nim nie zrobi? wyrzucenie pieniędzy. Ale zapewne STARA władza o tym nie wie ze basen sportowy to 25 metrów oraz szerokość 12,5 metra (6 torów). ZA MOJE PIENIĄDZE NASZE, WASZE budowanie byle niecki. TO JEST Z GÓRY ZBUDOWANE BEZ SENSU, tak jakby zrobić lodowisko na jamajce albo skocznie na Saharze. DLATEGO ZDECYDOWANIE MUSIMY MIEĆ MŁODEGO GOSPODARZA. DOSYĆ ROBIENIA SOBIE Z NAS ŻARTÓW W CHOCIANOWIE. WIECIE JAK MÓWIĄ O NAS W WOJEWÓDZTWIE? Pacanów. właśnie tak się mówi o Chocianowie. Byłem w pacanowie, jechałem przez pacanów. Gratuluje Burmistrzom którzy już byli. Czas kończyc zabawe i wracajcie na własne zagrody.

Hania.G 16-10-17 11:31

Jestem za wymianą burmistrzów z Chocianow i Ścinawy! Bardzo dobry pomysł emi. Nawet dzwoniłam do Ścinawy w sprawie besenu, beą poszerzeć i wydłużać nasz basenik do 25 x 50 m żeby można olimpiadę nawet rozgrywać. Żeby było więcej dyscyplin w Chocianowie zbudują wieżę do skoków, czyli budynek basenu będzie mieć 23m wysokości. Mniejsze baseny to wyrzucanie pieniędzy. Przyszły burmistrz Chocianowa, czyli obecny Ścinawy obiecał mi również rondo przy stacji benzynowej. Ponoś teren gdzie teraz niedoszły burmistrz sprzedaje cement i gwoździe będzie odkupiony za 34 000 000 mln zł, a kościół będzie stać na środku ronda, bo Salezjanie nie chcą sprzedać gruntu. Rodno będzie się nazywać NMP, a budowę będzie nadzorować budowniczy parku dinozaurów. W przebudowę zostanie też zaangażowany inny doświadczony samorządowiec. Jeszcze nie jest pewne nazwisko, ale będzie nadzorować budowę czteropasmówki od ronda do Chocianowca. Przy starej bazie PKS mają powstać dwa pomniki. Jeden smoleński, drugi Kościuszko. Niestety trzeba będzie wyburzyć jeden z budynków przy Kościuszce, ale to też powód do radości. Na koniec jeszcze jedna rewelacja. Nowy burmistrz wygoni wszystkich imigrantów do miejsca ich urodzenia, nie ważne czy na wyspy, czy do łodzi. P.S. Paul, przepraszam za milczenie, byłam na egzaminach na studia. Oczywiście UJ, tradycja rodzinna zobowiązuje. Nie filologia, gerontologia - jest nowy kierunek, choć nie medyczny.

Roman 16-10-17 12:49

I bardzo dobrze. Rozgonić to towarzystwo. Teraz kanclerzem austri zostanie 31 latek!~tak to wygląda na świecie. Przewodniczący Rady Miejskiej Augustowa 35 lat, Prezydent Starachowic 25 lat, Wójt Gminy Dąbrówka 26 lat, Burmistrz Dusznik- Zdroju 30 lat, i wielu innych młodych którzy rozwijają podległe im miasta i gminy! I Co? można? można! Nie wyskakujcie mi tu ze Skibickim czy Kowalskim- dziadkami.Emerytami. CHOCIANÓW POTRZEBUJE MŁODEJ KRWI, STOP STARYM UKŁADOM!

Młoda krew mnie zalewa 16-10-17 14:01

[LINK] Taka młodość idzie? Czy raczej jak naczelnik Kaczyński, minister Puszczańsko Białowieski, poseł Terlecki
Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://chocianow.istrefa.com

istrefa gmina Chocianów | istrefa powiat Polkowice | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Chocianów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Polkowice, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-140


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem