Www.burmistrzchocianowa.pl

Strona 11 z 31

Mieszkaniec chocianowa 04-11-17 15:09

Autor 03-11-2017 10:49:55 Czy ktoś zna Tomasza Kulczyńskiego ? to kandydat na burmistrza Chocianowa od skibola i raczyńskiego!
Bardzo przepraszam czy to jest jakaś ujma dla tego Pana ? Jest radnym oraz radcą, ma doświadczenie i jeżeli chce coś robić w tym mieście to nie ważne od kogo on jest. Bo każdy kto działa na rzecz chocianowa i jego mieszkańców jest nasz ! a naszych się wspiera !

PP 04-11-17 15:33

To nie jest żadna ujma, ale dziwny zbieg okoliczności , nagle powstała grupa ,która wystawia swoich kandydatów chcą opanować Ścinawę , Rudnę i Chocianów . Tak to jest bardzo dziwne , że skibicki szuka ludzi nie wiadomo skąd ,i po co skoro nie startuje.Z niego musi być taki radca prawny jak ze mnie ksiądz, skoro jest taki wspaniały to po co mu być burmistrzem?

Detektyw 04-11-17 16:17

Zgoda z PP. zastanawiało mnie to wiec sprawdziłem. Faktycznie to radca prawnyu. Kancelarie kulczyński są rozsiane po całym kraju. w Polkowicach jest ich ogromna kancelaria i biuro rachunkowe. Czy to układ z Wabikiem? w Lubinie są 2 kacelarie Kulczyński. Poza tym dobrze pamietałem koło uniwerytetu we Wrocławiu jest wyspa bulwar Kulczyńskiego, a ich stryj jak wskazuje wikipedia był posłem, botanikiem, działał na uchodztwie. Odnośnie raczynskiego tez sprawdziłem. to jest jego najmłodszy radny. mało ze najbardziej aktywny ponad 70 interpelacji, to działa z jakimis fundacjami z krakowa z rotmistrza pileckiego paradis jadeorum cos tam, wystarczy wpisac w gogle imie nazwisko lubin i wychodzi całość, to jest jeszcze u raczynskiego szefem wszystkich radnych, bo jest szefem jego klubu w radzie takze to figura, nie wiem c go łaczy z chocianowem to sie sprawdzi to tu jest rodziną. trzeba przejrzec stare rodziny powiazane z frankiem i romanem. raku nie jest głupi wziłą kogos kto to połaczy. jedno jest pewne to jest radny raczynskiego który ma opinie u kazdego nawet opozycji . kazdy sie z nim liczy, facet nie ma wrogow , ostatnio na miedziowym był art gdzie chcial wesprzec inicjatywe dziennikarza od maćkały takze od kowala, innym razem ma swoje zdanie z inicjatywami w miescie i protestowal przeciwko ichniej krajobrazówce. dziwna osoba, trudno okreslic tak naprawde od kogo. myslimy ze od skibola a sie okaze ze sie dogada z kowalskim. popytałem znajomych, wychodzi na to ze raczyński go deleguje na zadania trudne bo facet co ma do wykonania to realizuje. obiektywnie nie wierze w ani jedno jego slowo. Uwarzam ze kowalskiego albo schowaja w lubinie, romana tak samo. wydaje mi sie ze to gra marszałka Przybylskiego który chce tu mieć swiety spokój. to sie okaże jak marszałek sie wychyli i wesprze chocianów w czymkolwiek, to wiadomo. to nie rr to nie skibol romek tylko jakies wsparcie z kraju. moze pis. Ale to dobrze. bo nasze Miasto ZASŁUGUJE na kogoś kto nie jest w ukłądach RODZINNO BIznesowych. Wątpie zeby radca jak on bawił sie w tą breje. w tą dziure. czas pokaże.

Luz 04-11-17 16:43

Troche luzu... jak terazx tyle agresji to co bedzie pozniej przed wybotrami?? wybierzemy najlepszego. na razie z ludzi chocianowa takiego nie widac... czekam na kogos z zewnatrz!!

Chłop 04-11-17 17:08

Jeśli xz ludzi Chocianowa kandydat nie widac to ty zostań kandydatem. Zobacz choć siebie a nie kogoś z zewnątrz. Hejtujesz na radcę?

Boboni 04-11-17 18:29

Hejt hejt hejt i raz jeszcze hejt skąd w was tyle agresji ? aż tak boicie się raczynskiego i jego ludzi ? jeżeli tak to jak do chuja skibol tyle razy był burmistrzem ?? ludzie co się z wami dzieje ? macie pytania do młodego to idzcie do niego zapytajecie czy bedzie kandydował jaki ma pomysł na chocianów napewno wam odpowie. Z tego co wiem w każdy czwartek jest w chcianowie i czeka na jego mieszkańców. Idzie i zapytajcie. Ale żaden z was nie pójdzie bo napinacie się jak szpak na czereśni tylko na tym forum. Układ bardzo się cieszy że ma takich ciemnych ludzi jak wy. Jeżeli młody radca chce kandydować dajmy mu szanse sprawdźmy z czego jest ulepiony. A i wierzcie mi że jeżeli wybory wygra znowu kowal lub ktoś z tej kliki to sam zawnioskuje do rady o zmianę nazwy miasta z chocianowa na CIEMNOGRÓD !

Gliniarz 04-11-17 18:36

Chętnie pójdę w czwartek do radcy, ale napisz w jakich godzinach twój szczypior użeduje.Ponoc czeka, czy jakoś tak. przepracowany nie jest jako radny luniina. Zapytam przynajmnije co ze zdrowiem roberta.Franek nie wie

Młody 04-11-17 18:40

Do mnie nie przychoććie,, raczej do nawiedzonego hejtera ( o ile ma biuro - ten hejter oczywiście)

Janda 04-11-17 18:59

Hahahaha do Pana Radcy. Pan sie nie pcha w to gówno. Tutaj burmistrzem musi być jakiś prostak ze średnim. Pan sie w to nie bawi bo tutaj sami tacy. to miasto które Bóg opuścił , niech Pan sie tu niczym nie zajmuje. Klika klike goni i kliką pogania. Normalni mieszkańcy by Pana po rękach całowali za to, że Pan jest, że Pan coś chce. ale tutaj , to są sami ze wsi co chcą dołować to miasto, tę wieś. Błagam Pana niech Pan startuje, niech Pan sie tym zajmie, Nowa siła tego to miasto potrzebuje tego. układ Po sb NRD chce to zniszczyć. Niech Pan nam pomoże. Proszę

Do gliniarz= Janek DPL 04-11-17 19:10

Psie ty sie umów najpier a Pan zadecyduje czy Psa przyjmie. Pozdro pimpku. PS. tylko ładnie proś, widać Cie nie stać skoro za darmo chcesz. I taka o to elyta ze wsi chocianowskeij potrrzebuje pomocy ahahah. Z czym prostaki do ludzi. Macie racje. Wybierzcie elektryka, mechanika. Ci to sie znają jak kręcić wały. haha. Pozdro Polkowice. Miejmy tą dziure w dupie
Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://chocianow.istrefa.com

istrefa gmina Chocianów | istrefa powiat Polkowice | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Chocianów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Polkowice, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-140


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem