Www.burmistrzchocianowa.pl

Strona 12 z 31

Gliniasz, że powtusze 04-11-17 19:13

A ....w czwartek to od której do której ten wybawca uszęduje? Prosiłem o wskazówkę, ale ponoc bok miasto chocianów opuścił ( załóżmy, że uwierzę w Twoje pierdoły)

Mesjasz polkowicki 04-11-17 19:21

Nie siej plotek biedaku. rusz dupsko zobacz se. Poza tym. Sam go poprosze zeby zechciał tutaj startowac, chciałbym doktora Klimczoka , ale jest za stary. Kogoś takiego to miasto potrzebuje. Wiadomo debili jest wiecej niż ludzi mądrych dlatego jestesmy skazani na nich. Tak samo było w ścinawie, bronili starego układu a Kosztyła to zbawiciel, uratował miasto od zapomnienia. Śmieszą mnie te klakierskie koty co sie Tak boją, że uważają że kazdy nawet pania jadzia z Warzywniaka koło superermaketu na roku w rynku bedzie startować bo ma takni szczypiorek hehehe. Jestesnie pełni kompleksów. To miasto jak Chobienia powinno zostać zmarginalizowane, serio , nawet was na osiedle nie chcemy jako polkowickie biedaszyby/ SZCZERZE to CHOCIANÓW- Pacanów NA TO ZASŁUGUJE! Koniec i Basta.

Do hejterki powyżej 04-11-17 19:25

Doprecyzujesz zwolenniku radcy...... - Co znaczyłaby Twoja wypowiedź "Miejmy tą dziure w dupie" w przypadku, gdyby tylko "tę" dziurę, którą Ty jesteś mieć w dupie? Odpowiesz, w jakich godzinach uszęduje twój rajca prawny?

Polkowiczanin 04-11-17 19:26

Kowalski, weź zrób chociaż jedno. zmien te rejestracje z DPL d DPC Dolnośląckie PaCanów. Żebyśmy w polowicach widzieli ze to z pacanowa zeby na nich uważać. Nie no ZAJEBISTY pomysł. ghahahahah. niemoty na połnocy z pacanowa co chleb sznurkiem kroją, gdzie ptaki zawracaja. DPC- Doln.PaCanów heheh SUPEr

Dagmara Nowicka 04-11-17 19:31

Jaaa pierrrr. gośc pomaga ludziom. gra z kosciołem, harcerzami/ podziekujmy mu a nie od razu problem. tak sie zachowuja ludziska. czy ktos sie zapytał go dlaczego pomaga? kogo to boli. oczywiste ze kto przylezie i zapyta tego to boli z zazdrości. nie osmieszajcie Mojego miasta w oczach ludzi którzy chcą dobrze.

Polkowice dolne 04-11-17 19:35

Ten psychol powyżej ( pomiamy asystentkę rajcy Dagmarę) chodzi w dresach...Wieszę mu! Ma styl

Słabiaki PISia$i 04-11-17 19:39

Podsumowanie jest jedno. Bójcie sie. Skoro po 1 akcji jest to poruszane. To sie bójcie. Polecicie wszyscy. Kto sie nie dogada, to życze powodzenia hahaha. 1 akcją gośc was wykańcza. Tak dalej! BRAWO BRAWO BRAWO. Mesjasz jest jeden prawda jest jedna! KONIEC Z UKŁADAMI i JA WAM TO MÓWIE , Wasz ULUBIENIEC!

Mizogyn 04-11-17 19:50

Hej dziewcze! A odpowiesz w końcu, od której do której w czwartki uszęduje twój mesjasz? Pomiń swoje hahahaha, Proszę o chwilkę koncentracji. ( szkoda, że w podstawówce Dorota Kyc nie uczy koncentracji jako przedmiotu nie naucza po niemiecku -byłaby atrakcja)

Do psa 04-11-17 19:55

Brawo za promocje domeny burmistrzchocianowa.pl Majstersztyk. proszę o więcej komentarzy tak zeby wszyscy widzieli o co chodzi. Brawo.

Pies 04-11-17 20:03

Dziewczę, nie zauważyłaś, że mówiąc" do psa" promujesz tylko siebie i swojego rajcę z lubina? Powiesz, od którj do której w czwartki przyjmie mnie twój mesjaższ? Skoncentruj się wreszcie!
Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://chocianow.istrefa.com

istrefa gmina Chocianów | istrefa powiat Polkowice | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Chocianów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Polkowice, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-140


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem