Www.burmistrzchocianowa.pl

Strona 13 z 31

Burmistrzchocianowa.pl 04-11-17 20:19

Hah rewelacja. Im wiecej komenatrzy tym lepiej. nie ważne jakich ważne ze pozycjonują i promują domene. oby tak dale. sympatykom i hejterom dziękujemy. kazdy komenatarz jest wazny. brawo

Eligiusz 05-11-17 10:06

Pieski, kundelki skibolowe szukacie ratunku wszędzie. Skibolu Raczyński uratował ci tyłek na ostatnich wyborach . Myślisz , że teraz też uniesiesz tyłek ponad lustro gnojówki ? I tak burmistrzem będzie Roman Kowalski. Roman proszę Cię.Wróć i zmień oblicze ziemi. Chocianowskiej ziemi . Nigdy więcej Skibolów, Kulczyńskich, Raczyńskich , Piotrowskich i tym podobnych.

Pacanów 05-11-17 12:42

Im wiecej komentarzy na romka tym lepiej to świadczy o potrzebie zmiany. sympatycy kowalskeigo tzn jego rodzino i układowicze. zrozumcie, szkodzicie Mu i sobie wogole cos tu o nim pisząc. mozemy sie przerzucac komenatrzami ale sprawa jest prosta. NIKT nie zagłosuje na KOWALSKIEGO KTÓRY MIAŁ ZARZUTY PROKURATORSKIE. sprawa w niejasnych okolicznosciach wyszla, jak mowi Jarosław Kaczyński, kazdy wie jak działają sądy jakie to są układy. ZA NOWEGO BURMISTRZA NIE Z UKŁADÓW trzeba się BEDZIE PRZYJRZEĆ temu postępowaniu, wyjaśnić powiązania, kto z kim. kazdy wie jak sądy działaja. CZAS NA ZMIANY, tak jak pis w polsce tak w chocianowie NOWY BURMISTRZ> MIASTO STOI NIE ROZWIJA SIE tak ZA SKIBOLA JAK ZA KOWALSKIEGO! taka jest prawda. OSZCZĘDŹCIE SOBIE WSTYDU.

Patrycja Bartczak 05-11-17 12:50

Pan Roman Kowalski już burmistrzem był i zmienił oblicze ziemi ,chocianowskiej ziemi ze Złej, na Jeszcze gorszą.Ten pan powienien zrozumieć , zeby sie nie ośmieszać i niech ludzie go zapamiętają tkaim jakim był, niech nie pogarsza swojej sytuacji bo jakby był dobry i mily oraz robotny to by ze skibickim nie przegrał. zmarnowal swoją szanse. Szkoda pieniędzy jego oraz jego kolegow na kampanie. STARE przysłowie mowi. ze 2 razy do tej samej rzeki się nie wchodzi. Zwłaszcza z brzuchatym romanem ffuuuuuu

Hycel 05-11-17 17:06

Drogi piesku ! rusz sobie sam swoją szanowną na rynek i sprawdź godziny ! pójdziesz do mecenasa który chce coś robić i co mu powiesz yyy dzień dobry wyprowadzi mnie pan na spacer ? czy może chcesz negocjować układ dla siebie ?? Prawda jest taka ze nie pojdziesz bo dobrze ci w starym układzie a tyłek przyrósł ci do krzesła. Oby odcięto ci go po wyborach, bo ty i tobie podobni tylko hańbicie nasz waleczny Naród ! Kiedyś wołano o was sbcy, układowicze, folksdojcze ! Jesteście rakiem który drenuje nas obywateli. Cytując klasyka: NIE MACIE PRAWA GŁOSU KANALIE ZE ZDRADZIECKIMI MORDAMI !!

Www.burmistrzchocianowa.p 06-11-17 8:40

Brawo. Nareszcie ktoś Prawde powiedział! CZAS NA ZMIANY, DOSYĆ TRAKTOWANIA MIESZKAŃCÓW CHOCIANOWA JAK ŚMIECIE, JAK DOJNE BYDŁO STARYCH GRUBASÓW!

Www. dupablada 06-11-17 11:37

Pieprzysz o tych zmianach, siądź sobie na karuzelę będziesz mieć zmiany na okrągło patałachu

Burmistrzchocianowa.pl 06-11-17 12:10

Boli WAS POLITYCZNI UKŁADOWICZ i dobrze. Ludzie chcą tej zmiany, były prowadzone badania. JEDNOZNACZNIE MIESZKAŃCY MAJĄ DOSYĆ ROMANA I FRANKA, to jak Flip i Flap. Koniec tego ośmieszania. CZAS WYNIEŚĆ CHOCIANÓW NA WYŻYNY! DOSYĆ PONIEWIERANIA NAS PRZEZ PARTYJNE UKŁADY STAROCI BEZ POLOTU Z NAPCHANĄ KABZĄ!!~ możecie sobie pisać pismaki na zlecenie, ale idzie zmiana i ZMIECIE WAS WSZYSTKICH! MIASTO DLA MIESZKAŃCÓW NIE UKŁADOWICZÓW!

ABC 06-11-17 13:35

O jakich , ty tu pieprzysz zmianach ,właśnie to jest ciągłość burmistrzowania skibola , kumple daje swego ha ha ha !!!

Jestem za kimś NOWYM 06-11-17 13:57

I co kłamiesz kłamco. manipulujesz opinią, smieszycie mnie sługusy kowalskiego. Gówno wiecie a piszecie, strzelacie na oślep. Tak dalej, taaaak dalej. ośmieszajcie się. JESTEŚCIE WY I KOWALSKI TAK SAMO JAK SKIBICKI LUDŹMI NIENADAJĄCYMI SIĘ NA BURMISTRZA. może do tarcia chrzanu choć to i tak za dużo. Ludzie waszego pokroju tak mają, pchają się tam gdzie w normalnym demokratycznym kraju nie ma dla was miejsca. POLSKA SIE ZMIENIA, CHOCIANÓW TEŻ SIE ZMIENI, ludzie z czym wy wogole startujecie co zrobiliście? OSZCZĘDŹCIE SOBIE WSTYDU.
Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://chocianow.istrefa.com

istrefa gmina Chocianów | istrefa powiat Polkowice | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Chocianów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Polkowice, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-140


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem