Www.burmistrzchocianowa.pl

Strona 15 z 31

Luki 06-11-17 21:15

Słuchajcie stało się coś strasznego !!! Kowalskiem skibel pękł i biedny nie ma kogo gówniem obrzucać więc sra na nas wszystkich a na wybory powie że to fiołki !!

Tolek 06-11-17 21:20

Kowal na myśl o wygranych wyborach [code][LINK] [/code]

Tolek 06-11-17 21:23

Przepraszam wszystkich.. tu lepiej widać [code][LINK] [/code]

Eligiusz 06-11-17 21:27

A może koza się pojawi. To będzie całkiem NOWOŚĆ

Psycholog 06-11-17 23:03

Oj coś mi się widzi, że pieski skibolowym zaczynają sikać po nogach. Nic tylko szkalować potrafią, a im bliżej wyborów, tym większe obelgi i chamstwo. Gratulacje.

Zatroskany 07-11-17 19:27

Dawno nikt nie napisał nic mądrego, tylko psy obecnej władzy się między sobą gryzą.. Panowie rajcy - a co robicie obecnie z bezpieczeństwem swoich wyborców? Dlaczego po raz 4 ktoś opi***olił mi piwnicę i nie ujęto sprawcy? Co się dzieje z naszą Policją? Gdzie są patrole?Na co idą moje lokalne jałmużny?

Ja sam 07-11-17 20:34

Autor 07-11-2017 18:27:02 Dawno nikt nie napisał nic mądrego, tylko psy obecnej władzy się między sobą gryzą.. Panowie rajcy - a co robicie obecnie z bezpieczeństwem swoich wyborców? Dlaczego po raz 4 ktoś opi***olił mi piwnicę i nie ujęto sprawcy? Co się dzieje z naszą Policją? Gdzie są patrole?Na co idą moje lokalne jałmużny?
Dobrze gada polać mu ale tak na poważnie to faktycznie zrobiła się tu dosyć konkretna gównoburza w której każdy chce zgnojić każdego... ja rozumiem że każdy popiera kogoś innego każdy liczy na co innego, ale weźmy pod uwagę fakty - co się dzieje z policją - dlaczego nas okradają i nikt nic z tym nie robi - dlaczego chocianów wygląda jak miasto umarłych - dlaczego drogi w chocianowie nadają się do jazdy tylko czołgiem jeszcze długo można wyliczać ale pewnie i tak pozostanie to bez odpowiedzi. Boje się napisać że podoba mi się to że kulczyński coś robi, z drugiej strony boje się napisać że fajnie że skibicki postawił delfinka, albo że kowal to kowal... zaraz mnie ktoś zatakuje ze jestem pieskiem na polecenie władzy.... Ale prawda moi drodzy jest jedna pożegnajmy stare powitajmy nowe może młode nie ważne skąd jest ważne że działa na rzecz naszego miasta... PS. od razu odpowiadam na pytanie że złodzieje itp... w chocianowie nie ma już co kraść a ludzie z idea naprawdę są w naszym społeczeństwie, ja w to wierzę Pozdrawiam was wszystkich

Ja 07-11-17 20:51

Ta nie ważne skąd i po co byle młody , a skąd i gdzie , kiedy miał zdobyć doświadczenie, te wasze pisanie to same bzdety ble, ble ,ble!!

*Paul* 12-11-17 18:59

P.S. Dzisiaj zamiast pozdrowień, wyjątkowo moje pięknoty ( Hanię. G, Cuduśkę, Panią ze snów oraz Mariolkę ) zapraszam do kina. Wyświetlam film „Bagdad Cafe” Mam też propozycję. Ja stawiam popcorn i pepsi, a Wy płaczecie…. Wiem, że mnie słyszysz… I’m calling you! Chcecie wiedzieć, o czym jest elementarz każdego człowieka, nawet licealistki, o ile taki w ogóle istnieje? Przede wszystkim mówi to, że życie człowieka bez względu na miejsce pochodzenia, wykształcenie, wiek, płeć i światopogląd obraca się w obrębie kilku marzeń, wokół osi dni i nocy, drobnostek, rzeczy nam miłych lub tęsknoty za czymś, co potencjalnie dałoby nam poczucie szczęścia. Jedną z tych drobnostek jest potrzeba miłości. To kieszonkowy minimalizm (jeśli nie zwykły elementarny prowincjonalizm – przypis mój) w którym zawarta jest cała magia ludzkiej natury, jej prostota i prawdziwa – mówiąc między nami – istota rzeczy. Jakiej figury poetyckiej bym nie wykonał, czego bym teraz nie napisał i tak okaże się, że słowo „miłość” jest jedynym wyznacznikiem i narzędziem w poznawaniu siebie i relacji z innymi ludźmi. I am calling you, dźwięczy mi w uszach przez całe życie. Wołam Cię… „Nie ma co, już nie wykpisz się, kózka stoi u płotu…” – jakbym gdzieś z tyłu głowy słyszał diabelskie knowania mojego kolegi z wojska. Więc może „tytułem” wstępu najpierw kilka słów wyjaśnień dotyczących samego tytułu: „Wiem, że mnie słyszysz…”. Sympatycy FAKTY Chocianów dobrze wiedzą, że już miesiąc temu w artykule („Plon, niesiemy plon…” Chocianów zdaje sprawę z sukcesów I półrocza 2017 roku) oznajmiłem, że 12 listopada 2017 roku napiszę coś tylko dla siebie, czyli taki oto mały podręcznik dla licealistek. Na facebooku utworzyłem nawet wydarzenie. „Wołam Cię Wiem, że mnie słyszysz…” – to malutki i najważniejszy fragment piosenki, którą Dorota Osińska zademonstrowała na początku swojej przygody z The Voice of Poland Ciąg dalszy na [LINK]

Obi van kenobi 13-11-17 19:40

Paul- przejdz na naszą stronę. Jasnej Mocy. Mocy Słusznej i Jedynej. Nie służ czarnej magi. Nie bądz w czarnej stronie mocy- bo to szkodzi. Dogadaj się z jedynym słusznym. Pomoże, ozłoci, wesprze, Pomyśl. Czas ucieka. Szkoda życia. Jest otwarcie na NOWO.
Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://chocianow.istrefa.com

istrefa gmina Chocianów | istrefa powiat Polkowice | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Chocianów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Polkowice, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-140


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem