Www.burmistrzchocianowa.pl

Strona 16 z 31

Historyk 20-11-17 8:55

A PYTAM I KOWALSKIEGO I SKIBICIEGO!! co zrobiliście z tym tematem? [LINK] art. zdzisiaj. WSTYD PANOWIE WSTYD!

Emeryt 20-11-17 14:11

Te historyk, a drogi są? A przedszkola i żłobki są? A kanalizacja jest? A oświetlenie jest? A milion innych potrzebnych rzeczy jest? Skibicki i Kowalski mają remontować za naszą kasę jakąś ruinę? Nich sobie Gliński remontuje - minister od kultury i dziedzictwa. Ale on nawet do teatru nie chodzi, a co dopiero do pałacu. Na szczęście plan Jarosława Kaczyńskiego odbudowy zabytków niedługo będzie realizowany. P.S. Mam nadzieję się załapać.

Emeryt zgoda 20-11-17 18:08

Ch!@a w tym naszym Chocianowie i Gminie jest.. dziekuję Panom Frankowi i Romkowi! Dzięki. wstyd az chuczy. powinniscie w kominiarkach chodzić po mieście!

Eligiusz 20-11-17 22:45

Wszystkie pieski i kundelki skibolowe przeczytajcie ZE ZROZUMIENIEM tekst Roberta a potem próbujcie szczekać (skamleć). Gdyby o mnie tak napisali zapadłbym się pod ziemię ze WSTYDU.

Obiektywny 21-11-17 8:21

Tego gówna się czytać nie da. daruj sobie te wypociny pełne zazdrości obłudy wymysły małego człowieka. szkoda to nawet komentować. gloryfikowanie kovala a pałowanie skibola na tym podrzędnym portaliku jest ewidentne. Można tylko się domyślić kto to wszystko finansuje.

Finansują 21-11-17 10:04

Pederaści i cykliści? P.S. Właścicielu publiczno prywatnego profilu - zdania zaczyna się pisać z dużej litery!

Kalny operator 21-11-17 11:03

Tak sobie czytam posty...czyli co ? jakiś Tomasz Kulczyński będzie startował w wyborach na burmistrza MiG Chocianów ?

Tez siedze i czytam 21-11-17 12:40

Słuchajcie nazywam Się Marcin Krynda, też się staram, jestem miły, jestem uprzejmy pomagam, daje na sieroty, nie pije nie pale. TEŻ CHCE BYĆ NA GIEŁDZIE NAZWISK. dlaczego jak ktoś coś zrobi w mieście to od razu kandydat. Ja jestem niezauważony to jest jakaś zmowa. Komus na tym zależy.

Prawdomówca 21-11-17 12:49

[LINK] a u nas kur@!A co?!! nawet gazu w domu nie mam, nie no to jest jakas paranoja. Dlaczego w Lubinie potrafi wójt Kielan to załatwić, a u nas 200metrów dalej w Szklarach Dolnych już jestem pod innymi urzędasami którzy chyba w pracy pisza na maszynie, NIE NO LUDZIE TO SĄ JAKIEŚ JAJA JAKIEŚ DWA ŚWIATY! naprawdę .. możemy pisać różne rzeczy, kłócic się, obrażać, ale wszystkim nam zależy na tym samym. Możemy przekrzykiwać się oczerniać czy Pana Skibickiego czy byłego który tez nic nie zrobił Kowalskiego, ale czy w tej gminie nie ma kogoś kto ma JAKIEKOLWIEK POJĘCIE O TYM CO SIĘ DZIEJE WOKOŁO? DRAMAt. zaczynają się z nas śmiac. Moi koledzy z Sierpolu mówią ze nigdy w Chocianowienie byli bo i po co, jak się mnie ktoś pyta gdzie mieszkam to mówie pod Lubinem bo wstyd mowić ze należe jako mieszkaniec wsi do Chocianowa. WEŹCIE SIE WSZYSCY UDERZCIE W PIERŚ i szczerze odpowiedzcie sobie, czy TAK TO MA WYGLĄDAĆ DALEJ! Zagłosuje nawet na czarnego geja biseksualiste lesbijke byle tylko ŻYŁO MI SIĘ LEPIEJ!

Chocianowianin 21-11-17 13:00

Ludzie, dajcie spokój z tymi tematami, ja już słyszałem ze moja matka będzie startować bo ją lubią w pracy w RAGU i ma poparcie, serio nie walcie plot bo to jest wstyd zachowujecie się jak małe dzieci we mgle które błagają o to by ktoś ich wziął pod opieke. Szczerze nie znam osobiście nikogo z nazwisk, ale wiem, ze nie po to był Skibicki który zmieniony został na kowalskiego później się okazało ze ten pierwszy był lepszy niż ten który lepszy miał być, zebyśmy teraz znowu Skibickiego zmieniali na tego co już był. tak to się nawet w PZPN nie dzieje wyobraźcie to sobie, Lato Boniek Lato Boniek i tak do usranej śmierci. uważam, że Ci panowie jeśli chcą faktycznie dobrze dla miasta powinni kogos poprzeć i te osoby ewentualnie powinny być brane pod uwagę. Chyba każdemu zależy , żeby było lepiej , żeby było normalnie. Wiadomo, nawet do Chojnowa nam dalego, przemków uważam jest biedniejszy ale jesteśmy na samym dnie z pieniędzmi nikt mi nie powie , że wyczarujemy z tego Polkowice czy Lubin, choć Ścinawe możemy. Wspierajmy się jako mieszkańcy miasta, nie dzielmy na obozy , to nic nie da.
Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://chocianow.istrefa.com

istrefa gmina Chocianów | istrefa powiat Polkowice | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Chocianów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Polkowice, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-140


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem