Www.burmistrzchocianowa.pl

Strona 19 z 31

Mariusz 13-12-17 10:02

Ja bardzo dobrze wiem na kogo zagłosuje, jeśli ten ktoś faktycznie okaże się ze startuje, to wyciągnie to miasto z zapomnienia. Nie będę mówił kto, ale już całe miasto mówi ze ta osoba chyba będzie startować po tym co robi już teraz. Także BRAWO, ma Pan poparcie wielu, którzy teraz tego nie powiedzą bo się boją o prace, boją się o rodziny. Ale im bliżej wyborów i będą deklaracje, to wygra Pan w przedbiegach. Chocianów, nie chce już tych samych twarzy, starych szemranych powiązań . Czekam na deklaracje, program i pomysły. Oby tak dalej!

*Paul* 13-12-17 10:05

A może jeszcze podpiszesz się pod swoimi "złotymi" myślami? P.S. Wypada, o ile chcesz, żeby Twoje diagnozy potraktować poważnie. ....

Anka 13-12-17 13:58

Robert, Facet, daruj już sobie. Weź kup sobie psa, chodź z nim na spacery. Nie ośmieszaj się więcej, racje mają moi poprzednicy. Kupa śmiechu z Ciebie, żeby nie powiedzieć więcej. Obśmiewasz wszystkich na około, uważasz się za nie wiadomo kogo, a paradoksalnie temu o kim nie piszesz szkodzisz jeszcze bardziej. Na miejscu Kowalskiego dawno bym się odsunęła od Ciebie bo czego się nie dotkniesz to spieprzysz. Dałeś sobie jakies niepisane prawo oceny każdego. Nikt Cie o to nie prosi, myślisz dziennikarska relacje z felietonami bzdurami gdzie piszesz swoje osądy albo co się tobie wydaje, NIKOGO TO NIE OBCHODZI zrozum. Czytanie Twoich wypocin to droga przez mekę. Tak stoisz na głowie, żeby zaszkodzić innym, że szkodzisz temu komu miałeś pomóc a najwięcej to sobie. Skresliłes się u wszystkich i dalej w to brniesz. Rób tak dalej, bo już ludzie Cie palcami wytykają, obśmiewają. W takim małym miasteczku atakowanie ludzi ciągłe z nich szydzenie obśmiewanie ocenianie obróciło się przeciwko tobie. Dałeś się wystawić wiadomo komu. Szkoda mi Ciebie biedny człowieku.

Wiem ale nie powiem. 13-12-17 22:08

Nie będę mówił kto, ale całe miasto już wie... od Ślipków czy od Kelów a może dwa w jednym??? Wszyscy wiedzą tylko się boją. Większej głupoty Chocianow nie słyszał.

Janda 14-12-17 9:33

Serio!?? jeśli myśle o tym kimś to będzie numer. To Leszczyński jest poskładany, bo się okazuje że będzie miał zabrane głosy bo gość nie jest jakiś obcy tylko SWÓJ. z rodziną na miejscu. hahaha no i Co wy na to ?! Jak w brazylijskim serialu, akcja sie rozwija. Główny argument ze jest obcy powielany na forum przez innych kandydatów legł w gruzach/!

Wierszokleta nie śpi 14-12-17 10:05

Miasteczko to biedne przez starców rządzone każdy ciągnie forse tylko w swoją strone wieść niesie po mieście a mówi tak wielu dobrze, że jesteś Łysy Pzyjacielu. Wreszcie coś sie dzieje, a nie chłodem wieje, bo smutne to miasto, gdzie gasną nadzieje. Lecz podobno wczoraj, jeden magisterek, chwycił za telefon wykręcił numerek. By zabawę dla dzieci zblokować, zabronić kazał Dyrektorkom w imprezie nabroić Lecz biedny energetyk, nie przemyślał tego, bo szef stary jego, ma nad sobą innego. Wywinął wiec akcje, ze strzałem w kolano widać masochista, lubi bić się rano. a na dodatek, powiem wam jeszcze pamiętajcie moi drodzy LESZCZ ZAWSZE BĘDZIE LESZCZEM

Leszcz 14-12-17 13:07

Wierszokleta nie śpi, lecz pisze, a mógłby najpierw poczytać, że lepiej posiedzieć w ciszy, niż biedy sobie napytać

Wierszokleta nie śpi 14-12-17 16:46

Leeeszczu słaby wieszczu, walisz treści taniej powieści, jak marne grzyby po deszczu, straszysz swoją głupotą, pamietaj, milczenie jest cnotą, której nie posiadasz, za to wszędnie nosa wkładasz, dlatego tak głupio gadasz, idzie fala jedności, która połamie Ci kosci, wiec zamilcz kiepski poeto, walisz puste strzały, jak Samuel Eto, nie zadzieraj z poetą, który jest wierszokletą, prawda to i basta, potwierdzi, nasza uliczna kasta, że zrobisz wypad z tego miasta. Przeczytaj to w mozole, i nie pisz głupot swym starym parolem. dlatego Ci teraz cytatem zapitole: "Leszcz Inaczej frajer, cienias, maminsynek. Osoba kiepska w jakiejś dziedzinie. na dowód pradny wklejam link na dole: [LINK] wiec do budy leszcz wiejski kopidole.

Ziom 14-12-17 19:34

Joł, joł joł tom się napisoł

Bartoshh 14-12-17 21:30

Rymowac tak nie umiem. powiem jedno. nie wiem o kim tu mowa w tych niedomowieniach. ale na Leszcza a to kojarze, nikt nie zagłosuje. Kowalski wygra te wybory, jeśli Skibicki takiego Leszcza popiera. trafne porównanie. powiem wiecej. Leszczyna- słabe łamiliwe drzewo nadające się do wycinki. Nic dodac nic ując.
Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://chocianow.istrefa.com

istrefa gmina Chocianów | istrefa powiat Polkowice | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Chocianów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Polkowice, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-140


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem