Www.burmistrzchocianowa.pl

Strona 2 z 31

CHCE NORMALNOŚCI 16-10-17 14:11

Ja uważam że ktoś kto nie ma wyższego wykształcenia, nie zna języków, nie ma doświadczenia w samorządzie nie powinien mieć możliwości startu w wyborach na organ wykonawczy, czy to wójta czy prezydenta czy burmistrza. To są jakieś jaja jak takie Staruszki po technikum od roli oderwane z brzuchami jak piłka korekcyjna, czegokolwiek szukają w polityce. Kończcie ludzie naprawdę wstydu oszczędźcie. Zostawcie Chocianów w spokoju, wystarczająco już podupadł, zero inwestycj, zero przedsiębiorstw poza RAG'iem , i tartakiem NIC SIĘ NIE ROZWIJA to Miasto, trudno nazwać je nawet miastem. Bez komunikacji, bez kina, bez niczego. Krowy do parku i kozy na rynek. CHCE ZMIAN W CHOCIANOWIE. ale pieski skibolka i Romusia to jak wieczna walka PO i Pis - niby walczą a po zgaszeniu kamer to kolesie i takie wieczne tasowanki jak w Rosji. Miedwiediew Putin, Putin Miedwiediew. Dosyć tego!

Zenek 16-10-17 16:09

Sam siebie pozbawiasz szans? Wykształcenie, języki, doświadczenie? Jedynie wiek Ci pozostaje, niestety jeszcze dwa lata podstawówki. Tartak się rozwija? To chyba tam rżną belki stalowe. Kiedy byłeś ostatnio w Chocianowie? W 1997 roku? A może się mylę i to mamusia radnego Zielonego już nieudolnie kampanię wyborczą zaczęła? Ale przecież wykształcenie i języki...

CHCE NORMALNOSCI 16-10-17 16:10

MÓJ KANDYDAT pIOTR pIECH SPEŁNIA WSZYSTKIE OCZEKIWANIA!!!

Jros z pizzy 16-10-17 17:03

śmiać mi się chce. Klakierzy piszą pod linkiem Raczyńskiego. Hhaha. Zgadzam się z poprzednimi komentarzami. Mieszkam w CHocianowie, ale robie zakupy w lubinie, jeżdzie z dziecmi na basen otwarty do lubina, firme tez mam w lubinie, chodze do Cuprum tez w lubinie. KANDYDAT OD RACZYŃSKIEGO to najlepsze co moze spotkać chcocianów. Liczę zę sie przyłaczy do gminy Lubin Kielana, to też bedzie lepsze niz spuścina kovala czy sikbola. haahah NARESZCZIE !

KKB 16-10-17 17:15

Masz firmę? Tzn. robisz na umowie śmieciowej. W mojej pizzerii wszyscy kucharze i kelnerzy to biznesmeny. Każdy ma swoją firmę. Z kogo się śmiejecie? Sami z siebie się śmiejecie.

Klimczok 16-10-17 17:25

Siedze tu od dawna, to jest mój 1 komentarz na tym forum, ogromnie się cieszę, zę tak jak Raczyński poparł i przechował Skibickiego i był burmistrzem, tak teraz będzie ktoś inny też ze wskazania. Oczywiscie dobrze, żę będzie to osoba , która ma powiązania, bo to finansowo Chocianów wspomoże. Ciągła walka kowalskiego skibickiego czy jakiś pseudaków jak zielony to jest śmiech na sali. w normalnym mieście ktoś kto sie nazywa Zielony nie ma racji bytu. mówi sie. sorry nie zna, sie jestem zielony w tym temacie. o czywiscie to znaczy niewiedza. Tak być nie może. Piszcie sobie co chcecie, tak jak w lubinie był Maćkała który przepadł, olszowiak, i inni tak liczy się tylko zgrany zespół który wspiera sie finansowo. Jedyną szansą dla Nas dla CHocianowa jest połaczenie funduszy, struktur z LUBINEM bo polkowice mają nas gdzieś i to widać. Bogate polkowice ubogi chocianów. KONIEC TEGO dosyć traktowania nas Chocianowian jak 2 kategorie. JA chce zmian, moja Rodzina Chce zmian , moi Sąsiedzit też. CHCEMY ZMIAN!

Janek 16-10-17 19:54

Ciekawe ile z tych komentarzy pisza/pisze zainteresowani/zainteresowany. Nie wiem, nie znam sie na polityce, ale jedno musze przyznac, mieszkam w Chocianowie od urodzenia i jest mi po prostu wstyd. Mam wrazenie ze mieszkamy w jakims miescie innej kategorii niz nasza cudowna stolyca powiatu. Polkowice to taka sama dziura jak Chocianow ale ma kase i wyglada jak wyglada. Odpieprzony budynek starostwa, zeby gawiedzi z Chocianowa gul stawal jak tam pieknie, drogi, uliczki, ryneczek... szlag mnie trafia bo u nas jak za komuny. Polkowice to strefa, miejsca pracy, przyszlosc. Chocianow, jeden rag, zapyzialy potomek fumu i pare beznadziejnych jadlodajni. Oczywiscie jeszcze szereg urzednikow, ale tu trzeba miec znajomosci. Nie wiem o co chodzi z nowym mlodym burmistrzem, ale wiem jedno, zaglosuje na kogokolwiek byle nie na skibickiego ani kowalskiego ani nikogo kogo nazwisko znam. Nie znam nikogo kto moglby zostac burmistrzem, nie znam zadnego nazwiska kogos kto moglby zostac burmistrzem, dlatego zaglosuje na kazdego nonaima jaki bedzie, pierwszego na liscie.

Leon 16-10-17 21:07

Do wcześniejszych komentarzy odnośnie młodzieży.. A czemuż to szanowni państwo boicie się młodzieży? A może właśnie trzeba nam zmian? Stare już miało szanse i jak wszyscy widzimy nic z Naszego Chocianowa nie wyrosło pięknego. A może teraz trzeba dać szanse młodym? Może oni - pełni werwy i - mam nadzieję pomysłów - zrobią coś na kształt Polkowic?

Ja też 16-10-17 21:12

Tu kolego masz rację - po co nam kolejny przygłup bez szkoły. Tacy to tylko potrafią się nachapać a nic dobrego nie zrobią..Jak ktoś po szkołach i poukładany to i może i podniesie nasze miasteczko.Plebsem przecież nie jesteśmy to i włodarz jakiś reprezentatywny by się przydał, co ma głowę na karku.

Mieszkaniec 16-10-17 21:47

Czyzby pan burmistrz Skibicki stracił poparcie lokalnego watażki, panującego niepodzielnie Lubinem, gminą Lubin, bodajże Ścinawą szanownego Roberta Raczyńskiego ?
Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://chocianow.istrefa.com

istrefa gmina Chocianów | istrefa powiat Polkowice | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Chocianów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Polkowice, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-140


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem