Www.burmistrzchocianowa.pl

Strona 20 z 31

JuREk 15-12-17 0:46

Czy ktoś z forumowiczów kojarzy co to za akcja mikołajkowa na sobotę się szykuje? Widziałem porozwieszane plakaty na rynku.. Chyba wezmę siostrzeńca, bo nic innego na weekend się u nas nie dzieje..

Oral-b 15-12-17 7:53

Drodzy forumowicz, trochę mało szczegółów piszecie. większość zachowuje się jak przekupy na targu bo ten to bo ten tamto ! weźcie się uspokójcie, nie macie życia prywatnego że interesuje was to kto ile zarabia albo kto z kim sypia ? chocianów to naprawdę taki zaścianek ? piszmy o konkretach. Co kto zrobił a nie kto z kim sypia. Na tą chwile jest tylko jedna osoba która coś robi w naszym mieście i jest to kulczyński... z tego co przeczytałem na forum jest to gość z nie wiadomo skąd i widzę że to was za bardzo boli bo nie możecie się do niego dojebać... kuje was w oczy że w ogóle coś robi tak jak mikołajki lub bieg ( moim zdaniem impra przednia, wiem bo biegłem ) ciśniecie że leszczyński jest cieniasem... a czy on w ogóle się określił na temat wyborów ? czy w ogóle ktoś poza, oczywiście kowalem, określił się że będzie startował do wyborów ? jesteście stronniczy i nie potraficie wyjść poza swój małomiasteczkowy burdel !! wstyd mi za was mieszkańcy mojego pięknego biednego chocianowa. Wstyd !

Oral-b 15-12-17 8:02

Znowu ja... najlepszym rozwiązaniem tegeo całego burdelu i gówna które się tu wylało będzie debata między tymi którzy chcą faktycznie kandydować... jedyne czego się obawiam to tego że jeżeli jakiś wataszka chocianowski się pokaże o ile się pokaże nie będzie umiał sklecić poprawnego zdania... bo co może nam zaoferować inkasent lub rentier... (przydomki z tegoż to forum)

Trzebniczanin 15-12-17 9:54

A ja akurat widziałem jak jakieś Żule zrywały plakat o imprezie właśnie tej Mikołajkowej, w Trzebnicach z tablicy kolo sklepiku na przeciwko Dino. Można to sprawdzić. Dokładnie przed wczoraj ,albo jakoś tak. A przypomnijmy kto jest radnym ode mnie z Trzebnic? Radny Benedykt Kowalski, a sołtysem Halina Kowalska. Brawo! Nic tak mnie nie denerwuje jak działanie na szkodę dzieci.

Oral. G 15-12-17 10:04

Ups. Chciałbym tylko wesprzeć tego biegacza z małej litery powyżej. Jest dobry! (cytat :najlepszym rozwiązaniem tegeo całego burdelu i gówna które się tu wylało będzie debata między tymi którzy chcą faktycznie kandydować.. Do tego stopnia zmęczył się tym oralem z kuczyńskim, że mu się ulało...: .

Chocianowiecczanin 15-12-17 10:05

Działaniem na szkodę dzieci jest publikowanie wypowiedzi z tak dużą ilością błędów, że aż oczy bolą. Dzieci czytają, zapamiętują i w przyszłości będą błędy powielać. Tata bezrobotny, dziecko bezrobotne, tata głupi, dziecko głupie.

Hania.G 15-12-17 10:07

P.S. Bez aluzji proszę...

Oral G. 15-12-17 10:22

Oczywistym jest, że jak sie patrzy na Harmenze, ewidentnie widać jak solidnie daje w dupe.

Oral-b 15-12-17 10:25

Oral.g jesteś typowym cawaniakiem w necie a p..... w świecie. Jeżeli piszesz już jakieś nazwiska to przynajmniej poprawnie imbecylu a nie je przekształcasz. Trochę szacunku baranie

Admin. 15-12-17 10:30

A ja przypominam wszystkim, bezwzględnie wszystkim. Że NIKT nie jest w internecie czyli na tym Forum anonimowy. Więc rzucając nazwiskami Skibicki Kulczyński Leszczyński Kowalski każdy z was musi sie liczyć z tym, że nie jest ANONIMOWY.
Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://chocianow.istrefa.com

istrefa gmina Chocianów | istrefa powiat Polkowice | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Chocianów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Polkowice, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-140


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem