Www.burmistrzchocianowa.pl

Strona 3 z 31

Mieszkaniec 16-10-17 21:50

Nawet najlepszy włodarz bez dobrze napchanej sakwy niczego nie wykombinuje. No chyba, że nam Chocianów do Lubinia przyłączą i pan Raczyński sakwy uchyli, ale Skibickiemu nie uchylił. I co ?

Mieszkaniec 16-10-17 21:55

Autor 16-10-2017 20:12:33 Tu kolego masz rację - po co nam kolejny przygłup bez szkoły. Tacy to tylko potrafią się nachapać a nic dobrego nie zrobią..Jak ktoś po szkołach i poukładany to i może i podniesie nasze miasteczko.Plebsem przecież nie jesteśmy to i włodarz jakiś reprezentatywny by się przydał, co ma głowę na karku.
Nawet najlepszy włodarz bez dobrze napchanej sakwy niczego nie wykombinuje. No chyba, że nam Chocianów do Lubinia przyłączą i pan Raczyński sakwy uchyli, ale Skibickiemu nie uchylił. I co ?

*Paul* 17-10-17 0:33

P.S. Szalona Hańciu, przeprosiny przyjąłem. Wcale nie musiałaś chwalić się, że byłaś na egzaminach i już jesteś studentką UJ. Od razu to zauważyłem po wizji przebudowy Chocianowa, którą odważnie tutaj przedstawiłaś, choć z wiadomych względów polemizowałbym z wyburzeniem jednej kamienicy przy Koszciuszce, chociaż sprawiłoby to radość setkom mieszkańców. . Zupełnie przypadkowo ucieszył mnie fakt, że przy okazji podjęcia studiów na chocianowskie Forum ściągnęłaś co lepszych kolegów z roku. Mam na myśli na przykład kolegę o nicku „wię” albo Zenek, albo „młoda krew mnie zalewa” …. Innych „mieszkańców” uczestniczących w dyskusji raczej wykluczam z grona Twoich lafstorantów z racji „kusego” wieku, niskiego IQ i braku zdolności do asymilacji Twoich naprawdę świeżych, temperamentnych, momentami aż zaskakujących wizji, których asymilacji nie dostąpią żadną z możliwych części ciała. Zaskoczyło minie natomiast, że na jednym roku znalazłaś się z kolegą o nicku KKB. Fju, fju…Uważam, że będzie to bardzo mocny „rocznik” Do tego znając Twoje zdolności, w rok zdobędziesz wyższe wykształcenie, doświadczenie oraz nauczysz się kilku języków obcych, armeńskiego, nikaraguańskiego i migowego. Nareszcie pojawiła się osoba, która spełni warunki młodzieży, które stawia przyszłemu burmistrzowi. Zagłosuję na Ciebie, o ile wcześniej nie pozbawią mnie praw obywatelskich...!

Anka 17-10-17 8:19

Stare powiedzenie mówi, "jeśli nie potrafisz, nie pchaj się na afisz" i to się tyczy właśnie pana obecnego Burmistrza Franciszka oraz byłego Romka. To trochę jak z wiersza aleksandra Fredro, parafrazując: "Franek i Roman w jednym stali domu, Franek na górze, a Roman na dole; Franek, spokojny, nie wadził nikomu, Roman najdziksze wymyślał swawole. " Panowie czy wy nie widzicie ze mieszkańcy się z was śmieją? to już jest cyrk co wy odwalacie. Miało być lepiej za Franka nie jest, wcześniej wszyscy myśleli ze za Romka będzie lepiej, póżniej, nie no romek źle rządził to znowu Franek bo może przemyślał i wyciągnął wnioski, ale nie znowu źle. Taki chocianowski Cyrk. Także uważam, że trzeba to już zakończyć. Ja bym chciała Burmistrza całkowicie nowego bez żadnych koneksji rodzinno partyjnych. i popieram komentarze wyżej, ze Chocianów to miasto 3 kategorii względem Polkowic Lubina czy nawet Ścinawie.

Tato 17-10-17 8:55

Narzekamy na Pana Franciszka i Pana Romana ale to przecież mieszkańcy Chocianowa ich wybierali . Wszyscy śmieją się z mieszkańców ale nie z tych Panów.

Jupik 17-10-17 8:58

No i gitara, dosyć już tych panów starych dziadków emerytów. Ludzie oni mają uprawnienia emerytalne, o czym my mówimy!? Tym Panom tkwiącym mentalnie w 19 wiecznej Polsce już dziękujemy.!

Hania.G 17-10-17 11:08

Paul, leżę na czterech łopatkach. Powaliłeś mnie bez dotykania, a szkoda. Dzięki za Twój głos w nienadchodzących wyborach. Burmistrzem będzie najprawdopodobniej (już drugi raz używam tak długiego wyrazu, aby z zawoalowany sposób pochwalić Twoje męskie przymioty) osoba wskazana palcem z Nowogrodzkiej, a ja tym palcem nie chcę być dotykana, nawet palcem przedłużonym kijem. Postaram się w najbliższych dniach porozmawiać z Andrzejem zwanym Adrianem i mimo niechęci Agaty przeciągnąć go na swoją stronę łóżka. Nick "leśne ruchadełko" zobowiązuje, a lasów ci u nas dostatek. Nie trać nadziei, Andrzej nie takie przypadki ułaskawiał, będziesz więc co najwyżej pozbawiony praw balansowania na styku gimnazjum - liceum. 3 V się.

Radny z chocianowa 17-10-17 11:28

Ciesze się że będzie alternatywa. Nie jest tajemnicą , że radni są podzieleni, niedoceniani. Myślę , że nowy gospodarz z pomysłem to jedyna recepta na wszelką patologie w MIGCh. czekam na tego kandydata z chęcią wystartuje z jego komitetu. Ja i kilku innych radnych. także j.w. STOP STARYM UKŁADOM

Sara 17-10-17 13:30

Tak sledze te fora, i czytam ze zgrozą- co to za rada mig jest w ogóle co za ludzie tam są dziwni? Na kilku radnych sibka wszyscy kandydują magister, zielek, Piotruś P. , kogoś ponięłam? to jest jakiś smiech. Jak ktoś kto jest pod butem burmistrza może być traktowany poważnie? Ci panowie nie rozumieją że Burmistrz w normalnych miastach to persona? nie jakiś byle magister z uzupełniających, czy facet ze sklepem ze śrubkami, ani nie machacz flagowy onr. Ludzie wy się Boga nie boicie! żyjecie w tych swoich politycznych klikach ten zna tego ten tamtego, dlatego właśnie dobrze piszą, dosyć tych układów. co jako radni zrobiliście WY? poza publikowaniem informacji na stronach internetowych fejsbukach itd. wy chyba nie rozumiecie funkcji jaką pełnicie, a już o byciu burmistrzem to się chyba naoglądaliście w jakiś serialach brazylijskich ze to miód i kokltajle. Poza tym z góry wiadomo kto by zaopatrywał urząd w śrubki i jaka flaga zawisłaby przy wejściu. NIE NO KPINA z tym chocianowskim "establiszmentem" ludzie wy wstydu nie macie.

Stara sara 17-10-17 15:34

Do szkoły saro, jupiku, tato, anka, mieszkaniec itd. itp. Jedna ławka Ci wystarczy, bez siadania na kolanach. W szkole uczą poprawnego piania.
Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://chocianow.istrefa.com

istrefa gmina Chocianów | istrefa powiat Polkowice | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Chocianów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Polkowice, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-140


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem