Www.burmistrzchocianowa.pl

Strona 4 z 31

Stara sara 17-10-17 15:35

Poprawnie pisać, skoro się czepiasz.

Dafne 18-10-17 8:48

Z pewnych źródeł wiem, że Romuś nie odpuści i znowu będzie startował. Oczywiście ze kolega od strony www.ch też będzie bo nie po to robił stronę, do tego magister, kolega ze sklepem. Pis ma biuro w Chocianowie także pewnie tez kogos wystawią bo będą musieli- zakładam paradoksalnie ze może i Romusia popra. Kolega sołtys Bohdan także wspiera Romusia- choć to akurat strzał w kolano, podobno cala ta stara ekipa wzajemnie się klika. Dotego dochodzi osłabiony Franek, który ewidentnie nie ma pomysłu na siebie i miasto , do tego widać ze ta strona to zapowiedz faktycznie kogos ze wskazania ekipy z Lubina. także będzie ciekawie.

Aladin 18-10-17 14:02

I bardzo dobrze !! Może w końcu ten stary beton skruszeje ileż można ?

Bolo 18-10-17 14:11

Chocianów jest ładnym miastem, niestety nikt nie ma pomysłu na niego, cały czas ci sami przy korycie... Wszystkie kandydatury jakie by nie były to pewnie będą z tej samej kliki z tego samego folwarku... Miło by było żeby wszedł ktoś nowy, świeży, młody i przede wszystkim wykształcony i z pomysłem... Ludzie obudźmy się i zmieńmy ten stary folwark !

Redemenes 18-10-17 14:18

PRawda jest taka, że ludzie lubią zmiany. Zielony to zgrany kandydat, zbyt wiele razy próbowal, przetasowana karta tak jak Kowalski. Piech nie ma charyzmy jest jak bułka z masłem - bez wyrazu. Prawdą jest że najlepiej dla tych Panów bedzie dogadać sie z kandydatem od Raczyńskiego. To zupełnie nowe rozdanie. A znając schemat Księcia Lubina, to kto sie nie dogada to przepadnie na wieki, jak w Lubinie. Wiec szczerze nie wiem po co ten szum. Musimy po prostu przyjąc ze bedzie Burmistrzem ktoś ze Wskazania od Raczyńskiego i drodzy radni czy emeryci którzy są czy byli i nic nie zrobili- zrozumcie, że im szybciej dogadacie sie z tym kto zrobił tą strone STOP STARYM UKŁADOM tym dla was lepiej.

IP 18-10-17 16:21

Wszystko wysyłam z jednego komputera ale piszą różni ludzie albo mają taki sam numer IP ale to robota ruskich, młody od Raczyńskiego ich wykończy bo zna ich język ale się z nimi nie dogada bo nie mają wykształcenia

Czarny JaNeK 18-10-17 22:40

Zielony się nie liczy - zawsze ta sama rodzina na niego głosuje..Kowalski wypalony.Franek zrobi jak zwykle popijawkę, rozpali grilla i niektórzy się podniecą i oddadzą na niego głosy.. A potem kacyk mija, otwierasz ślipia, a Chocianów dalej w ciemnej dupie...

Anettt 20-10-17 22:44

Jasne, już to widzę. Nikt normalny by nie chciał się babrać w chocianowie. Jesteśmy skazani na to badziewie. Jak było tak będzie.

Mieszkaniec 20-10-17 22:47

Błagam tylko nie KKB ten szaleniec zapitala codziennie z całkowitym lekceważeniem innych uczestników dróg leasingowaną CRV-ką jakby był królem całego świata - to pokazuje jak duże ma problemy emocjonalne i jak niewielki interes bo musi nadrabiać na drodze... nie chcemy takiego burmistrza, KKB niech zostanie sołtysem Wilkocina!!!

Henry 21-10-17 8:48

No pewnie że nie on ! poza Tym, myślisz, że on dostanie poparcie RR? najciekawsze jest jak zachowa sie Franek.. czy dojdzie do porozumienia z RR czy nie. Poza tym, słuchajcie u was też w trzebnicach jest taki problem z gazem? raz jest raz nie ma Kurde ciągle coś, zgłaszałem to ostatnio do gazowni, mówią ze do magistratu, dzwonie do urzędu a tam mnie zlewają, co to ma być? Gdzie jest Burmistrz, chciałem się umówić od 2 tygodni nie mogę. dosyć mam już tego !
Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://chocianow.istrefa.com

istrefa gmina Chocianów | istrefa powiat Polkowice | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Chocianów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Polkowice, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-140


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem