Www.burmistrzchocianowa.pl

Strona 6 z 31

Franek i Roman 24-10-17 15:44

Jak to, nie możesz zrozumieć? A co innego mamy robić? To nie jest walka o zwycięstwo między nami, tu chodzi o władzę. Władza to kasa, wdzięczność, zależność, układy, popularność. To oznaki męstwa. A który mężczyzna nie chce być wielki?

Duduś 24-10-17 16:23

Ta oznaka męstwa... nie nudzi ich że cały czas ten tego a potem tamtego ? Jedna klika i brudny układ... ale sami sobie pozwalamy na to że władza nas dyma... dymają nas tak samo jak kiedyś feudalny pan dymał feudalnego chłopa !! od wieków zmieniła się tylko jedna rzecz to feudalny chłop stał się "panem" i dyma innych.... PATOLOGIA !!! Zmiany są potrzebne i to jak najszybciej !! Moi drodzy czas już pożegnać naszych "feudalnych panów"

Duduś 25-10-17 12:15

Jeszcze drobiazg który pomijamy pisząc że Skibicki i Kowalski to emeryci. Leszczyński jest od nich tylko troszeczkę młodszy i należy do tej samej grupy geriatrycznie wypalonych. Potrzebne są zmiany!!Tylko ktoś młody z energią, nie dajmy się dalej dymać staruszkom.

Franek i romanek 26-10-17 10:17

Oczywiście, że będziecie na nas głosowali, bo to Nasze miasto! spróbujcie na nas nie glosować to zobaczycie, rodziny z pracy polecą! poza tym Zielony też jest od nas Piech także Leszczynski takzę, nasze macki siegają wszędzie mieni sie twarz ale nie głowa. Takze macie nas szanować, a jak nie to zmienimy nazwe na Frankistan albo Romanowice, chyba ze chcecie zyć w miejscowości Zielonka albo Piechowice lub Leszczyna. Też to możemy załatwić . MY JESTEŚMY Bogami, możemy wszystko także, morda i sie słuchać i nie podstakiwać.

Tato 26-10-17 12:52

Wężykiem, wężykiem

Franek i romanek 26-10-17 14:22

Tato jestes zwolniony nasze miasto i gmina nasze zasady, do 3 pokolenia! macie sie nas słuchać mam naimie Roman a on Franek i za to macie nas szanować. to nic ze w miescie bida , miasto sie cofa, ciagle dziury, brak oswietlenia, brak dróg, brak remontów i same kredyty. Chcieli tak to mają buaahaha a my to zapewniamy więc.... Noga!

Praca jest 26-10-17 20:49

Dobrze płatna i to jeszcze u kogo [LINK]

Bartek 27-10-17 11:53

Ludzie o czym wy mówicie. osoby pracujące w tegu typu "instytucjach" nie są tam przypadkiem. Pokażcie mi jedną osobe z urzędu miasta i gminy w chocianowie która nie zna franka czy romka personalnie po za pracą. układy układziki, ręka ręke myje. Trzeba z tym skończyć!

Jestem szefem 27-10-17 13:37

Jakie skończyc. układy mają być w Chocianowie. Ta wieś sie rozwinąc nie może dlatego my tu jestesmy specjalnie. ! nasze portfele się rozwijają waszym kosztem! i koniec tego bo na milicje sprawe skierujemy i bedziecie siedziec wy solidaruchy. bede burmistrzem albo ja albo on i tak na zmiane a jak sie nie podoba to sie wyprowadzcie do innych miast gdzie sie cos dzieje, do lubina do scinawy. u nas w pacanowie ma byc cisza i bida bo my tego chcemy.

Malwina z. 29-10-17 17:03

Popieram co wyżej. poza tym mówi się, że ma być kolejny kredyt na oswiate. Ludzie co wy robicie. RADNI BEZRADNI!! każdy z was jest spalony. wpędzacie to miasto w bankructwo. KONIEC Z UKŁADAMI z CHocianowa, ręka rękę myje!
Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://chocianow.istrefa.com

istrefa gmina Chocianów | istrefa powiat Polkowice | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Chocianów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Polkowice, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-140


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem