Www.burmistrzchocianowa.pl

Strona 7 z 31

Tyż prawda 29-10-17 18:51

Gdzie trzech się bije tam Kubuś korzysta. Misiu się schował i udaje ,że nie walczy o stołek z Frankiem i Romanem, taki plan -na Misia Puchatka ma chłopaczek. Kiedy Misiu się ujawni będzie ciekawie i tyż prawda będzie świecić w oczy jak brakujące oświetlenie na Kolejowej.

TELEwidz 29-10-17 19:54

..A mnie to dzisiaj i wielebny proboszcz pobłogosławił i harcerki dały 2 znicze przed świątynią, abym odpalił dzielnym i prawdziwym patriotom, którzy walczyli za nasz kraj i polegli.. - nie jak te chamy co rządzą, a o prawdziwych Polakach nie pamiętają..

Zniczobiorca 29-10-17 20:44

Taaa ja tez wziąłem znicze od harcerek i od UWAGA radnego od RR, poza tym mojej ciotce pomógł na runku u nas biuro ma, jakis prawnik. jest w chocianowie ale nazwiska nie pamietam coś na K, Kulewski Kulicki , Kulczewski coś takiego. Tomek to zapamieałem. sprawdziłem w google. Ten co sponsorował znicze jest od raczyńskiego. Takze wszystko jasne. GENARLNIE to sie ciesze ze coś sie dzieje, ale ewidentnie się zaczęło!! jajajjjjj oby tak dalej. koniec z emerytami!

U Anki 29-10-17 21:43

Jak znicze to do Anki

Boby 30-10-17 8:23

Z tymi darmowymi zniczami to niezły temat. Nagle w gminie pojawiają się darmowe znicze i faktycznie ludzie brali kartonami. U mnie w Brunowie na 12 widziałem ze była ta akcja w kościele, a mój brat mówi ze w Trzebnicach także, żeby zapomniane groby oświetlić czy cos takiego. Tylko ludziska brali pewnie dla siebie bo za darmo. hah tak to wygląda niestety. Akcja super , tylko ludziska jakby pierwszy raz w życiu cos za darmo dostali. smiesznie to wyglądało, a i harcerki ładne uśmiechnięte co to rozdawały.

Akcja znicz 30-10-17 8:56

Tania kiełbasa wyborcza. Za darmo nic nie ma. Ciekawe kto sprzeda się za znicze? Jak taki dobry, to niech sam się przeleci po zapomnianych grobach i zrobi co należy, a nie używana chwytów i manipuluje gawiedzią.

Zadowolony 30-10-17 9:30

Musisz być zepsutym do szpiku kości patolem, żeby akt dobroci ogłoszony przez kościół przy wsparciu harcerzy wyśmiewać. Mi się to podobało. Lepsze to niż nic, siedzieć i krytykować. Dzieki takim jak ty w pacanowie nic się nie dzieje, i dobrze. wreszcie coś ruszy. Trzymam kciuki ! oby tak dalej

Do ciebie cieciu 30-10-17 9:37

Akurat jest za darmo. tylko masz mózg jak karaluch wiec tego nie rozumiesz. W lubinie komunikacja jest za darmo, internet za darmo, nie ma podatku od nieruchomości. A co masz w Chocianowie. Nie załamuj mnie miernoto. ZERO. do tego dziurawe drogi, obskurne budynki, krzywe chodniki, nie ma NIC! nawet żaden inwestor stacji benzynowej z kawą czy hot- dogiem nie otworzy bo ma nas w ciemnej dziurze! wlasnie dlatego ze takie cwaniaczki jeden z drugim robią zamianki na szczeblu burmistrza i raz jeden raz drugi. a jak słysze na miescie ze jakiś leszczyński wogole myśli ze będzie za Skibickiego to o zgrozo na to patrze. jak można miasto i gmine oddac komus kto o samorządzie nie ma zielonego pojęcia. już zielony jest mniej zielony niż leszczynski. kolejny przykład zielony facet od sklepu z gwoździami. naprawdę ja rozumiem ze ktoś ma ladny uśmiech czy rodzine ale to nie jest legitymacja do bycia Burmistrzem, tak samo jak kolega KKB, no proszę nie ośmieszajcie się dluzej. Zaglosujmy za kims kto będzie miał cos do powiedzenia na forum rad innych miast, na spotkaniach z prezydentami innych miast, w województwie itd. a nie jakies lesnie dziadki których każdy wyśmiewa czy byle radni bezradni LUDZIE POBUDKA!

Głosujmy na PIOTROWSKIEGO 30-10-17 10:00

Nie na Franka nie na Romana nie na Leszczyńskiego i nie na Zielonego,jedyny słuszny kandydat to Piotrowski. Lata doświadczeń, ma wiedzę i znajomości ,ma kasę prywatnie więc łapówki nie weźmie i wszystko gminie odda. Dziecko odchował więc nudzi się i może się poświęcić mieszkańcom.

BRAWO RR 30-10-17 10:39

Gratuluje dobrej akcji. Jeśli tak ma wyglądać kampania to chyle czoła przed specami Raczyńskiego. Panowie- to oczywiste. w obecnej sytuacji pozostaje tylko się porozumieć z raczyńskim bo to pewne ze kandydat od niego WYGRA. wiec kto pierwszy ten lepszy, i się nie ośmieszajcie. Bardzo dobrze ze Lubin nas przygarnie. Chcemy tego co mają oni. Polkowice już pokazały na nas leją ciepłym moczem spod kowala płaszcza.
Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://chocianow.istrefa.com

istrefa gmina Chocianów | istrefa powiat Polkowice | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Chocianów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Polkowice, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-140


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem