Www.burmistrzchocianowa.pl

Strona 8 z 31

Oj 30-10-17 10:41

Oj takich nie lubimy. Już była jedną osobą, która się poświęciła swojej pracy to szybko jej podziękowano. Była za dobrą, a my nie lubimy lepszych od nas.????

Widzialem to pisze. 30-10-17 10:47

Ja pierdziu. jak oni potrafią zrobić cos z niczego to jest masakra. nagle jak gdyby nigdy nic harcerze wraz z klechami sa w akcji oddolnej, i nawet jak widziałem kolega Skibicki wziął znicz po czym chyba mu cos do ucha szepnęło i odłożył bo ajjj a nie wiadomo co z tym zrobić- jak to nie stać mnie na znicz na grob"-, ale nieee psychika działa- za darmo za darmo to wezme, i zwyciezyl cynizm i populika znicz odlozony pogłaskany usteskniony, "gdybym nie był na swieczniku wzialbym ze 3 (czy) kartony". Czas kończyć panie kiedy dajesz się na własnym podwórku zaskoczyć. ale ze TY o Wielki Franciszku na audiencji u RR nie byles i nie wiesz to wstyd.. jak możesz tak postepowac, biegnij po opłatek, zrob rachunek sumienia i do gabinetu w Ratuszu w Lubinie bieeeeegiem!

Mareczek 31-10-17 9:26

Stracił nie stracił co nas to obchodzi... my go wybraliśmy i na nasze życzenie wysztkto wygląda jak wygląda. Kradną na każdym kroku pzprowskie opoje. Siłą leży w nas wyborcach a nie w poparciu kogokolwiek. Jest taka stara prawda że władza rozleniwia co widać na przykładzie naszej biednej miejscowości... drodzy mieszkańcy mojego kochanego Chcianowa nie dawajmy się już więcej dymać przez stare układy pójdźmy wszyscy i pokażmy że chcemy zmian !

Tylko Piotrowski 31-10-17 10:43

Zagłosujmy na Piotrowskiego kiedy zostanie burmistrzem zmieni naszą gminę na lepsze.

Ukaź 31-10-17 17:08

[LINK] Panowie i Panie... o czym wy piszecie?? piotro kto?? kto to jest ?? co zrobil?? tu jest moc malymi krokami do celu. nikt z okolic nic nie zrobił, musiał przyjechać jakiś gość z lubina żeby coś pokazać!! wstyd chocianów!!! zmiany konieczne...

Popieram 31-10-17 17:11

Niestety pokazuje to rzeczywistość... stare ludki, układziki, nie czują co się dzieje... teraz już nie wystarczy mieć nazwisko!! chłopak pokazuje że coś może, że chce... jedyna opcja... oby akcja dała do myślenia- zero pustych grobów!!!

Darczyńca 31-10-17 19:21

Facet niegłupi, tanio robi kampanię przedwyborczą. Wydał na 1000 zniczy kilkaset złotych (sztuka poniżej złotówki) i podał rękę mnóstwu wyborcom. Za plakaty zapłaciłby pewnie więcej, a tu ma przy kościele banery ze swoim nazwiskiem. Mecenas, bo prawnik, czy mecenas kultu(ry)? Darczyńcy od serca rzadko rozgłaszają swoje szlachetne czyny.

Mistrzunio 01-11-17 8:13

Faktycznie, zgadzam sie. przyjechał gość zrobił i tyle. bez zbędnego gadania opowiadania. gra z kosciołem z harcerzami. Bardzo miło wyszło fajna akcja ciepło przyjęta. PRowy majstersztyk. do w/w widać ześ od pługa oderwany, mecenas bo radca prawny, rejent to notariusz itd. ogarnij sie. powiem szczerze, ze jak to ma być ktoś z jajami jak on to chocby był z wąchocka to na niego zagłosuje o ile wogole bedzie startował. nie pompujmy sie, to ze ktos cos robi nie oznacza ze od razu bedzie startowal bo niby i po co mu to w tej dziurze !!?

Znam i znają mnie 01-11-17 13:30

Dzień zadumy nad Grobami Naszych najbliższych a i nad Naszymi dniami przyszłymi a tak bo warto.... a Norbert jest i owszem odpowiednim kandydatem tylko fakt czy aby wystartuje....mam nadzieje ze tak mój głos już ma. najlepszego Norbert (ponownie zacząłem pisać )

Tylko on 01-11-17 13:52

Wszyscy wiemy że Piotrowski jest uczciwy i konkretny nie ma lepszego kandydata w naszej gminie
Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://chocianow.istrefa.com

istrefa gmina Chocianów | istrefa powiat Polkowice | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Chocianów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Polkowice, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-140


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem