Www.burmistrzchocianowa.pl

Strona 9 z 31

KC PZPR 01-11-17 18:55

Towarzyszu Piotrowski - stulcie pysk, wstąpcie ponownie do szeregu i zaprzestańcie pisania o sobie wyimaginowanych superlatyw - nie bądźcie Towarzyszu hipokrytą.. Fakt iż zakamuflowaliście się goląc wąsa nie czyni z Was godnego Polaka...Podpowiem tylko, że zdradza Was powiązanie z "Małą Moskwą" i czerwony nos.. Brzuszek też niczego sobie - jakiś taki przejedzony.. Tacy jesteście dobrzy, a o swoich zapominacie..

Pytający 01-11-17 20:51

Kto to jest ten piórkowski?? co zrobil? fakty prosze!! dzisiaj z ciekawosci zapytalem o niego... wniosek? nikt nie wie kto to jest, no prawie nikt... wujek powiedzial ze mieszka niedaleko niego jakis typ z podobnym nazwiskiem... na magikow raczej nie glosujemy, starczy nam juz mitow... czekam na prawdziwie dobrego kandydata- oby wkoncu ktos chcial cos zrobic!!!

Trafione!! 01-11-17 20:54

Kolega wyzej bardzo aldnie terz go nie znam a magi mamy tutaj az nadto. kanaliza sie przyda bardziej niz piorowski z kapelusza!! WON!!

Promocja bobra 01-11-17 21:28

Bober – regionalna nazwa bobu Osoby o tym nazwisku: Andrzej Bober (strona ujednoznaczniająca) Anton Bober – rosyjski piłkarz Bernard Bober – katolicki duchowny, arcybiskup Mariusz Bober – polski menedżer Ryszard Bober – polski rolnik i samorządowiec Stanisław Bober – polski fotografik i malarz Tadeusz Bober – polski naukowiec Wiesław Bober – polski reżyser, scenarzysta, grafik, malarz

Sory pomyłka 01-11-17 21:34

Bober to regionalnie: bób, ogłaszam konkurs -z czym rymuje się bób? 1.żłób 2.grób 3 snób 4.dóp.... za ortografię nie odpowiadam w obliczu wyzwania

Ja też 01-11-17 21:42

Też chcę się pobawić 1.narób 2.dorób 3.podziób 4.dzieciorób 5.skób nagrodę proszę przesłać na adres domowy małżonka odbierze albo któreś z dzieci moje lub te od sąsiada

Układowicze 02-11-17 9:18

Mnie to cieszy ze radni bezradni się pompują myślą ze coś znaczą. zrozumcie , jesteście z układu! każdy z was. zadłużacie miasto, nic nie robicie, zyjecie za nasze pieniądze z diet. przestańcie się ośmieszać tym, że będziecie kandydować. Dosyc tych ukłądów to sie nadaje do prokuratury.!

Ja 02-11-17 9:58

Bądz obiektywny , nie wszyscy radni sa z tego układu ,nawet gdy są w opozycji nie wiele mogą jest ich tylko troje . Cały czas są przeciwni poczynaniom burmistrza i jego przybocznym przydupasom.Wręcz wskazują palcem jaki będzie finał jego poczynań, tylko skibol jest mściwy i wredny , chce do końca dorżnąć gminę.

Bomba 03-11-17 9:47

Ja się zgadzam. nie wszyscy są z układu skibickiego, połowa jest od Skibickiego, druga od Kowalskiego. Także proszę was nie róbcie z Nas debili. każdy wie kto ma gdzie rodzine, kto w miescie bedzie dawał na kampanie kowala etc. posprawdzajcie kto sprzedawał działki ostatnio na jakim osiedlu, w jakiej restauracji kto sie spotyka. To jest STAŁA KLIKA I UKŁAD. naszym OBOWIĄZKIEM JEST BRONIĆ CHOCIANÓW PRZED TĄ PATOLOGIĄ. CZAS NA ZMIANY!

Mieszkaniec 03-11-17 11:49

Czy ktoś zna Tomasza Kulczyńskiego ? to kandydat na burmistrza Chocianowa od skibola i raczyńskiego!
Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://chocianow.istrefa.com

istrefa gmina Chocianów | istrefa powiat Polkowice | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Chocianów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Polkowice, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-140


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem